Původní nabídka už vypršela, ale nevadí. Tahle je totiž skoro stejná.

Poznejte krásy Prahy: Vyhlídkové plavby po Vltavě s možností rautu a živé hudby

4,5 / 5 River Trip Praha - Staré Město  (mapa) 3 209 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Děti
Storno podmínky
Benefity
Pavol

Dobrý deň, chcel by som sa opýtať, či máte voľný termín na dvojhodinovú plavbu dňa 29.9.2016 alebo 30.9.2016 pre dve osoby.
Ďakujem
S pozdravom
 Pavol

River Trip

Dobrý den,
volná místa jsou na oba dny. Rezervaci si můžete udělat telefonicky po-pá 9–19, so-ne 10–15, na tel. čísle 777834434, nebo non-stop na info@rbprague.cz
Annette RBP

Karolina Klírová

Dobrý večer! Zítra máme objednanou plavbu. Jede s námi babička, mám strach jak k nábřeží dojdeme. Je možnost, parkovat někde blízko? Nebo alespoň vysadit babičku? Děkuji. Karolina

River Trip

Dobrý den,
nejbližší parkoviště je u ministerstva obchodu a průmyslu, hned nad námi (placené). Nicméně není problém zajet autem až k naší lodi a babičku vysadit. Máme na můstku lavičku, tak tam na Vás počká :)

Annette RBP

Petra

Dobrý den, jsou prosím volná dvě místa na dvouhodinovou plavbu s rautem dne 2.10.? Děkuji.

River Trip

Dobrý den,
bohužel, tento termín už je obsazený.
Annette RBP

Pavla K.

Dobrý den, je součástí 2 hodinové plavby také výklad o pamětihodnostech viditelných během plavby? Předem děkuji za odpověď.

River Trip

Dobrý den
nikoli , během plavby výklad není .

Wetterová

Bára

Dobrý den, uvažuji nad zakoupením voucheru pro 2 osoby v případě, že se najdou na lodi dvě volná místa na zítřejší večerní plavbu, 15. 9. Děkuji za odpověď.

River Trip

Dobrý den,
bohužel už máme do konce týdne plně obsazeno. 1.volná místa jsou od pondělí 19.9.
Annette RBP

Vendul

Dobrý den ,
Chtěla bych se zeptat zda se na projížďku může i ze psem .Pes je malého vzrůstu.Děkuji

River Trip

Dobrý den,
s pejskem můžete :) Vezměne mu košík a vodítko.
Annette RBP

romana

Ráda bych se zeptala zda může být tento zájezd pro dva

Zdeněk Hrubý

Dobrý den ,bohužel Vám nefunguje web stránka. :/

Slevomat.cz

Dobrý den, Zdeňku,

moc se omlouváme, stránka by již měla v pořádku fungovat :-)

Krásný den. Míša

Lenka

Dobrý den chci se zeptat když bych si dnes zakoupila 3 vouchery je možné si plavbu zarezervovat na zítřejší den 1.9 děkuji za odpověď

River Trip

Dobrý den,
bohužel jste nenapsala na jakou plavbu. Ale kromě večerní od 19–22 hodin, jsou místa na všech našich plavbách.

Annette

Veronika

Dobry den som zo Slovenska buduci tyzden budem v Prahe chcela by som zakupit voucher ale jednoduchsie by mi bola rezervacia cez mail nie telefon je to prosim mozne ? Nech nekupujem boucher zbytocne. Dakujem

River Trip

Dobrý den,
je to možné :) Rezervace emailem, fungují non-stop. info@rbprague.cz
Annette RBPrague

Marcela Rehovicova

Dobrý den,chtěla bych udělat předběžnou rezervaci dne 1.10.2016 na hodinovou plavbu v čase od 15 hod do 16 hod pro 4 dospělé osoby

River Trip

Dobrý den,
pro rezervaci poprosím kontaktujte naše slečny na tel.čísle 777 834 434, nebo pošlete email na info@rbprague.cz :)
Annette

Ľubica Sobinovská

Dobrý deň

Je volná kapacita pre 7 dospelých a 3 deti nad 120cm a 3 deti do 120cm na zítra 20.8.2016.Ďekuji Sobinovská

Valeria

Dobry den, bude mozne Zase zakoupit 1 hodinovou plavbu?

River Trip

Dobrý den, 1 hodinové plavby budou již brzy znovu dostupné.

 Honza

Linda

Hezký den,
ráda bych také poprosila oskenovaný nápojový lístek s ceníkem do emailu. Kam můžu email poslat?
Děkuju, Linda

Slevomat.cz

Hezký den Lindo,

doporučujeme poslat žádost na email partnera pro urychlení odpovědi (viz email v kontaktech v detailu akce). Doufáme, že si plavbu užijete :)

Veronika

Dagmar

Dobrý den, kde prosím najdu nápojový listek s ceníkem. Děkuji za odpověď Dáša

River Trip

Dobrý den,
na internetu ho nenajdete, ale když nám pošlete email, můžu Vám ho oskenovat :)
Annette

Ornela hradilová

Dobrý den,

lze v blízkosti přístaviště parkovat? Je parkování placené?
Děkuji!

River Trip

Dobrý den,
lze parkovat u Ministerstva obchodu a průmyslu, nebo v podzemním parkovišti u nákupního centra Palladium a Kotva. Obě parkoviště jsou placená.
Annette

Alena Stýblová

Dobrý den,

chtěla jsem se zeptat jak je to s občerstvením – rautem – v případě 2hod plavby u dětí do 6ti let? Připlácí se za ně ??

Děkuji a hezký den

 Alena

River Trip

Dobrý den,
děti do šesti let mají raut zdarma, stejně jako plavbu.
Annette

Michaela Novotná

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, jestli je možné vzít na palubu dětský kočárek (sporťák, golfáč)?

River Trip

Dobrý den,
kočárky nejsou problém. A naše ochotná posádka, Vám pomůže s jeho s přemístěním na loď.
Annette

Kamila

Dobry den,musím dělat rezervaci na hodinovou plavbu?

River Trip

Dobrý den,
na všechny plavby, je potřeba dělat rezervaci, jinak by se Vám mohlo stát, že loď bude plně obsazená a nebudete moci plavbu absolvovat. Děkuji Annette

Jana Tesařová

dobrý den. Je možné při hodinové plavbě zakoupit občerstvení? Místa se rezervují i nahoře nebo jenom dole v podpalubí? děkuji

River Trip

Dobrý den,
na lodi je Vám k dispozici bar, kde si můžete zakoupit nápoje, nebo něco malého k snědku :)
Na hodinovou plavbu se zasedací pořádek nedělá. Po lodi se můžete pohybovat volně a střídat venkovní a vnitřní paluby.
Děkuji Annette

Jana

Zdravím Vás, chcela by som sa opýtať, mám záujem o zakúpenie voucheru pre tri dospelé osoby a deti 10, 11 a 14 rokov. Mám zakúpiť deťom cez slevomat, alebo je výhodnejšie priamo pri nástupe? Neviem čo sa viac oplatí, ale radšej by som mala platené vopred. A ak chcem rezervovať stôl pre šesť osôb, je to možné aj pre zakúpením voucheru? Viete,, aby sme nesedeli každý inde :-). Ďakujem. Jana.

River Trip

Dobrý den,

vochery pro děti na slevomatu nejsou :) Děti se doplácí na místě za polovinu slevové ceny. Rezervaci si prosím udělejte na uvedených kontaktech, samozřejmě nebudete sedět každý jinde :)
Krásný den,
 Jana

Romana Šliková

Dobrý den, při hodinové plavbě se vždy podplouvá Karlův most? Slibujeme to dětem, tak aby nebyly zklamané…

River Trip

Dobrý den,

ano, při hodinové pavbě se vždy vyplouvá od přístaviště 16. a pluje ke Karlovu mostu, kde se udělá pár otoček, aby jste viděli most ze všech úhlů :)
Hezký den,
 Jana

Jitka Turková

Dobrý den, proč nefungují internetové stránky? Kam loď pluje? Kde se vystupuje??? Děkuji

River Trip

Dobrý den,
internetové stránky fungují, IT technik mi řekl, že některé starší prohlížeče stránky nepodporují. Zkuste si je prosím spustit například na google chrome.
Trasa plavby záleží na vybrané plavbě. Nástup a výstup je vždy z přístaviště 16 na Dvořákově nábřeží.
Hezký den,
 Jana

Iveta

Dobrý den,
je možné si zarezerovat stůl pro dva? Nebo jsou jen stoly pro 4 osoby?
Když už si tedy koupim romantickou plavbu, tak aby u nás u stolu neseděl někdo cizí..to by pak postrádalo veškerý význam :-) Děkuji

River Trip

Dobrý den,
stoly máme pro 6 a 4 osoby. Nezaručujeme, že u stolu budete vždy sami, vždy záleží na obsazenosti dané plavby.

Krásný den,
Jana

Martina Erdová

Dobrý den,chtěla bych se zeptat kolik mám koupit voucherů když budeme dva dospělý a tři děti ve věku 2 roky 9 a14 let,děkuji

Slevomat.cz

Dobrý den, Martinko,

v tomto případě vám bude stačit zakoupit dva vouchery pro dospělé a děti zaplatíte přímo na místě.

Hezké volno :-) Míša

Martina Kroupová

Dobrý den, co konkretně prosím obsahuje raut, děkuji.

River Trip

Dobrý den,
raut se mění, nic méně momentálně obalovaný květák, pěčená kuřeta, šunku od kosti, vývar s játrovými knedlíčky, brambory, zelenina na másle, saláty, zelninu, dezerty, ovoce, šunkovo sýroá mísa.

Hezký den,

Kateřina Skarková

Dobrý den,
mohu si rezervovat prvně rezervovat termín a teprve potom zakoupit vouchery, Také budeme mít 4 děti do 15 let. Mohu jim objednat dva vouchery pro dospělé, a u nástupu již nemusíme nic platit? Děkuji a hezký den Katka

River Trip

Dobrý den,

můžete si udělat předběžnou rezervaci a potvrdit ji až budete mít zakoupené vouchery. Samozřejmě můžete koupit 4 dětem dva dospělé vouchery.
Hezký den,

Bohunka Geigerová

Dobrý den,vouchery jsem teď koupila i termín mám s vám domluvený,ale až teď jsem koukla,že děti se mají nahlásit předem a jsou za poloviční cenu.Co mám teď udělat?? Mám dvě děti 8 let a 14 let a s nimi pojedou 4 dospělí tak,že mám 6 voucherů.To je to že nečtu do konce :-( s pozdravem Geigerová

River Trip

Dobrý den,
kontaktujte prosím podporu slevomatu na vrácení jednoho voucheru.
Druhý voucher využijete na dvě děti a nebudete tak muset na lodi nic doplácet.
Krásný den,
Jana RBP

Petra

Dobrý den, zajímala by mě cena pro děti?

Slevomat.cz

Dobrý den, Péťo,

nevím, jak velké máte dítě, zasílám vám ted všechny ceny .-)

Děti ve věku 0–5,99 let mají plavbu zdarma.
Děti od 6 do 14,99 platí poloviční cenu, a to při nástupu.
Děti je třeba nahlásit předem při rezervaci plavby.

Hezký den. Míša

lída

Dobrý den,jaká hudba hraje při večerní projížce? Dá se při ní tančit?

River Trip

Dobrý den,

na palubě se nám střídá harmonikář a pianista. Ve většině případů je pianista od středy do neděle, ale samozřejmě jsou i vyjímky. Tančit samozřejmě můžete :)

Hezký den
Jana RB Prague

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru