Původní nabídka už vypršela, ale nevadí. Tahle je totiž skoro stejná.

Zdravé mlsání – vyladěné směsi oříšků, semínek a ovoce Pohoda

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Lenka Kosová

Dobrý den,stále sledují Vaše akce,ale od dubna,co jsem poprvé ochutnala Vaše arasídy v medu a arasidy wasabi,tak už jsem je tu neobjevila. Budou prosím někdy zas v akci? S kolegy němu bychom o ně měly zájem. .. Děkuji za konkrétní odpověď.

Velkoobchod Pohoda

Dobrý den, arašídy v medu a wasabi můžete objetnávat na našem e-shopu.

Nikola Bruská

Dobry den, pokud zakoupim vice ruznych baleni, poslete mi pak jeden balice za jedno postovne, nebo kazde baleni zvlast? Dekuji a preji pekny den

Velkoobchod Pohoda

Dobrý den, všechny balíčky si můžete objednat na jedno poštovné. Jeden balík na českou poštu je do 30kg a do zásilkovny do 10kg, pří větší hmotnosti balení rozdělujeme do dvou balíčků. Jinak vše balíme do jednoho a za jedno poštovné. Objednávku vytvoříte tak, že postupně zboží budete vkládat do košíku a poté objednáte na jedno poštovné. Krásný den :)

Martin

Dobrý den Chci se zeptat jestli nabízené směsi obsahují sířidla? Děkuji za odpověď

Velkoobchod Pohoda

Dobrý den, sířidla obsahují rozinky zlaté, rozinky zlaté jumbo, meruňky, jablka, kiwi, mango,zázvor, ananas, papaya. Krásný den.

jiři Fára

mohu si koupit semínka ve skladu pohoda v Neštěmicích aniž bych se je objednaval přes e-mail bydlím 500m daleko dik a přeji dobré ráno

Velkoobchod Pohoda

Dobrý den, pokud si chcete takto semínka koupit bohužel se na ně nebude vztahovat sleva. Krásný den Pohoda

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru