Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Šungit – léčivé kameny z hlubin Země

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Veronika Bedlivá

Dobrý den,

koule je na obrázku vyfocená s podstavcem, který není součástí balení, škoda, že jste neměli v nabídce také podstavec, nevěděla jsem, že je potřeba zakoupit zvlášť, objednala bych si za jedno poštovné.

Štarha

Dobrý den,

problému lituji, Nedocvaklo mi při objednávce, že ke kouli bude potřeba i podstavec. I foto uznávám, že je nešťastné. Ještě jednou se za nedopatření omlouvám.

Libor

Bude ještě pyramida 10cm?

Slevomat.cz

Dobrý den, Libore,

moc mě to mrzí, tato varianta je již vyprodána :-( Poradím vám, že si můžete slevu uložit na později a pokud se u nás znovu objeví, pošleme vám email :-)

Hezký den. Míša

Štarha

Dobrý den,

další pyramida 10 bude, ale až s další akci cca za měsíc…bohužel dlouhé dodací lhůty z Ruska.

Zuzanka Nesnášimfejsbuk

dobrý den,
budou zase k dostání i naušnice?

Štarha

Dobrý den,

naušnice v nejbližší době neplánujeme.

Lenka

Dobry den,
je sungitem „procistenou“ vodu mozne prevarit a udelat z ni napr. caj ? (Nejak mi vadi ta doba co voda s kamenem
stoji, to si mikroorganismy „posmaknou“). Dekuji.

Štarha

Dobrý den,

zásadní problém udělat si ze šungitové vody čaj nevidím. Spíš je potřeba počítat s tím, že část učinných látek se může s vodou odpařit při varu pryč.

Petr Slivka

na jedno poštovné kolik může být dodáno kamenů? mám zájem o tři pyramida 5×5 cm, děkuji

Štarha

Dobrý den,

děkuji za lidský a věcný dotaz. Tři pyramidy vám dokážeme zabalit najednou.

Zuzana

Dobrý den, pro čištění vody je asi nevhodnější drť? Chápu správně, že do 2litrové nádoby dám 200 g šungitu a mohu s tím čistit 6 měsíců? A zatím nepoužitý šungit má v podstatě neomezenou trvanlivost? děkuji za odpověď

Štarha

Dobrý den,

ano na čištění vody je nevhodnější šungitová drť. Dávkování drti chápete dobře. Při běžném používání vám náš půl kilový sáček drti vydrží 6 měsíců. Budete li drť skladovat v suchu a ve tmě, tak by vám měla drť vydržet věčně, je to přeci jenom kámen.

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru