Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Pouzdro na smartphone vhodné na běhání a sport

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Kateřina D.

Dobrý den,

obracím se na Vás s dotazem, zda je obal vhodný na telefon Samsung galaxy core prime? Děkuji za odpověď.

Slevomat.cz

Dobrý den, Káťo,

moc mě to mrzí, ale bohužel pro tento telefon není pouzdro vhodné :-(

Hezký den. Míša

Hana

Dobrý den, je obal vhodný na mobil Nokia Lumia 920 _ Děkuji

Slevomat.cz

Dobrý den, Hani,

pouzdro je vhodné pro typ 925 či 520 :-(

Děkuji a přeji vám krásný den. Míša

josef

Dobrý den,,, chtěl bych si objednat 2 ks kapsiček ale každou jinou barvu je to možné? děkuji mám mob. telefon note 2 a SE xperiaE4 (E2105) ještě jednou děkuji

Student-eShop.cz

Dobrý den,

při vytváření objednávky v našem e-shopu si můžete zvolit libovolné barvy z naší nabídky. Pokud by Vám přesto něco nešlo, tak stačí uvést požadované barvy do poznámky.

Student-eShop.cz

Andrea Kneislová

Dobrý den, je možné zásilku poslat jako „balík na poštu“ popřípadě tak ,aby mohla být zásilka vhozena do schránky (například jako dopis v bublinkové obálce – pouzdro je předpokládám velmi tenké a skladné)? Nehodí si mi doručování přímo do domu.

 Děkuji

Student-eShop.cz

Dobrý den,
zboží expedujeme v bublinkové obálce a doručovatel zboží vždy vhazuje přímo do poštovní schránky.Děkuji Student-eShop.cz

Kristína Bartlová

Dobrý den,mám starý typ Nokie,č.3410.Vejde se tam tento mobil ? Děkuji ! Kristína

Student-eShop.cz

Dobrý den Kristýno, ano podle rozměrů se Nokia 3410 do obalu vejde a můžete ho tedy použít.


Děkuji
Student-eShop.cz

Denisa

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, zda je pouzdro vhodné na Huawei ascend G700?
 Děkuji

Student-eShop.cz

Dobrý den Deniso,

ano podle rozměrů jsou rozměry téměř ideální pro toto pouzdro. Obal tedy můžete v pořádku použít.


Hezký den
Student-eShop.cz

Markéta Tomanová

Dobrý den. Chtěla bych se zeptat, zda je tento obal vhodný i pro Xiaomi Mi4? Moc děkuji za odpověď

Student-eShop.cz

Dobrý den Markéto,

podle rozměrů je pouzdro pro Mi4 téměř ideální. Můžete ho tedy použít.

Děkuji
Student-eShop.cz

Tedy

Promiňte překlikl jsem se . Chtěl jsem se zeptat zda se dá pouzdro použít i na kolo ? Děkuji

Student-eShop.cz

Dobrý den, ano pouzdro určitě můžete použít i na kolo. Ale pokud byste chtěl na kolo můžete použít speciální pouzdro tohoto typu: https://www.student-eshop.cz/product/7882/drzak-na-kolo-pro-mobilni-telefony-do-velikosti-5,5

Děkuji
Student-eShop.cz

Tereza Egrmaierová

Hezký den, jak se do pouzdra vejde Galaxy S7 Edge a Galaxy S5 mini ? Děkuji .
S přáním pěkného dne přeje T.E.

Student-eShop.cz

Dobrý den Terezo,

S7 Edge je pro obal příliš velký pro ten by bylo potřeba větší pouzdro, které také máme v nabídce. V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat na email info@student-eshop.cz. S5 mini se do pouzdra vejde v pořádku.

Děkuji
Student-eShop.cz

Hanka Zemanová

Dobrý den,chtěla bych se zeptat,zda se vejde do pouzdra telefon HTC 620…děkuji za odpověd

Student-eShop.cz

Dobrý den Hanko,

pokud se jedná o telefon HTC Desire 620. Tak podle rozměrů, které jsme dohledali se telefon do tohoto pouzdar již nevejde. K dispozici máme další o něco větší. V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat.


Děkuji
Student-eShop.cz

Lucka

Dobrý den,
vleze se do pouzdra Huawei P9 Lite?
 Děkuji

Student-eShop.cz

Dobrý den Lucko,

podle rozměrů, které jsem dohledali je P9 Lite je P9 Lite větší a tak se do pouzdra nevejde. Máme skladem ještě větší pouzdra, takže pokud byste měla zájem o to stačí nás kontaktovat na email info@student-eshop.cz a my Vám poskytneme více informací.


Děkuji

Student-eShop.cz

Alice

Dobrý den, je pouzdro vhodné na mobil: ALCATEL OneTouch 6012D? Moc děkuji.

Student-eShop.cz

Dobrý den Alice,

podle rozměrů telefonu, které jsem dohledal bude telefon do pouzdra sedět v pořádku.

Děkuji
Hezký den
Student-eShop.cz

Karla Zelinková

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, jestli pouzdro je vhodné i pro Asus Zenfone 5 a zda bude sedět i na hodně hubenou ruku a nebude sjíždět :)

Student-eShop.cz

Dobrý den, podle velikosti telefonu se spíše již ZenFone 5 do tohoto pouzdra nevejde. Spíše bych možná doporučil větší pouzdro. Pro více informací o větším pouzdřě nás neváhejte kontaktovat na email info@student-eshop.cz. Co se týče obvodu paže toto pouzdro je určeno pro minimální obvod paže 24 cm.

 Děkuji

Vaclav

Dobry den, hodi se na sony z3

Student-eShop.cz

Dobrý den Václave,

podle rozměrů Z3 se již do pouzdar vejde ztěží. Záleží tedy na Vás jestli preferujete, aby telefon šel zasunout do pouzdar ztuha nebo raději zvolíte nějaké z větších pouzder, ale po stranách poté bude vůle. Pokud byste měl zájem o větší pouzdro neváhejte nás kontaktovat na email info@student-eshop.cz

Děkuji
Student-eShop.cz

Zuzana

Dobrý den, chci se zeptat, jestli když je telefon v pouzdru, tak je stále schopen správně počítat kroky, je to pro mě velmi důležité, díky předem za odpověď, Zuzka :)

Student-eShop.cz

Dobrý den,

ano s počítáním kroků určitě nebude žádný problém :)

S přáním krásného dne
Student-eShop.cz

Anna Kokešová

Dobrý den vešel by se do obalu i telefon Xiaomi Redmi 3? Moc děkuji za odpověď.

Student-eShop.cz

Dobrý den,

ano rozměry pouzdra pro Xiaomi Redmi 3 jsou téměř ideální.

Děkuji
S přáním krásného dne
Student-eShop.cz

Ivča

Dobrý den, vešel by se tam telefon LG Nexus 5×? Pokud ne, dají se u vás koupit i větší obaly? Děkuji za odpověď.

Student-eShop.cz

Dobrý den, pro Nexus 5X bude obal malý. Máme, ale i větší obaly. Kontaktujte nás prosím na email info@student-eshop.cz pro bližší informace.

Děkuji

Student-eShop.cz

Lukáš Čada

Dobrý den , vejde se do tohoto obalu CATQ150 předem děkuji za odpověď.

Student-eShop.cz

Dobrý den Lukáši,

kontrolovali jsme rozměry telefonu a ještě by se tam měl vejít, ale vzhledem k tloušťce telefonu půjde do obalu již poměrně ztuha. Máme potom ještě větší obaly, ale ty jsou dle mého názoru zbytečně veliké pro CAT Q150. Takže bych raději zvolil tento obal s tím, že telefon půjde do obalu vložit trošku hůře. Materiál obalu je neoprenový, takže je poměrně pružný.

Hezký zbytek dne
Student-eShop.cz

Michael Krásný

Dobrý den, vleze se mobil Samsung core prime? Děkují.

Student-eShop.cz

Dobrý den,

ano obal můžete v pořádku pro Galaxy Core Prime použít. Do pouzdra se vejde.

Hezký den
Student-eShop.cz

Lenka Černíková

Dobrý den,
pouzdro jsem zakoupila 27.6. a dosud mi stále nebylo doručeno. A to i přesto, že už 4.7. bylo označeno za doručené. Zjišťovala jsem, zda nevzniklo někde nějaké nedorozumění na poště, bohužel bez úspěchu. Se Slevomatem jsem již také několikrát komunikovala a bylo mi pouze řečeno, že neví, kde by mohl být problém a ať se obrátím přímo na prodejce.. Takže, jak mám postupovat..?

Student-eShop.cz

Dobrý den, velice se omlouváme za komplikace. Pravděpodobně došlo k nějakému problému při dopravě na straně České pošty. Kontaktujte nás prosím na email objednavky@student-eshop.cz s číslem Vaší objednávky, abychom mohli danou situaci vyřešit co nejrychleji.

Děkuji

Student-eShop.cz

Nicol

Dobrý den,

vejde se mi do pouzdra Iphone 6s ?

Děkuji.

Student-eShop.cz

Dobrý den,

ano pouzdro můžete použít i pro iPhone 6 velikost je optimální.

Přeji krásný den
Student-eShop.cz

Jana Povondrová

zdravím, chci udělat objednávku na 6 kusů a nejde to…proč prosím? :(

Slevomat.cz

Dobrý den, Jani,

moc se omlouvám za komplikace. Mohu se zeptat, jestli vám to napíše nějakou chybu? Počet kusů je omezen 10, mělo by tedy jít 6 kusů objednat. Popřípadě mohu také objednávku vytvořit za vás, stačí, když mi napíšete veškeré údaje pro vytvoření do emailu :-)

Hezký den. Míša

Jitka

Dobry den
Hodi se toto pouzdro na Htc 620 desire?dekuji

Student-eShop.cz

Dobrý den Jitko,

ano podle rozměrů můžete HTC Desire 620 použít rozměrově sedí do pouzdra téměř ideálně.

Děkujeme a přejeme krásný den
Student-eShop.cz

Lenka

Dobrý den,

hodí se toto pouzdro na mobil Lenovo a536? Díky za odpověď

Student-eShop.cz

Dobrý den Lenko,

ano podle rozměrů se Lenovo A536 vejde do pouzdra téměř ideálně.

S přáním krásného dne

Student-eShop.cz

Petra Salačová

Dobrý den, je možné toto pouzdro použít pro Samsung Galaxy Grand Neo Plus Duos I9060? A lze zakoupit na vašich internetových stránkách i jiný produkt a poslat tyto dva produkty za jedno poštovné?

Student-eShop.cz

Dobrý den Petro,

ano Grand Neo Plus by se měl ještě do pouzdra vejít. Co se týče poštovného kontaktujte nás prosím do emailu a objednávku vytvoříme individuálně, aby nebylo nutné platit 2 poštovné.

Děkuji
Student-eShop.cz

Michaela

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, zda je pouzdro vhodné na mob. Microsoft Lumia 650.
Děkuji Michaela

Student-eShop.cz

Dobrý den Michaelo,

ano pouzdro je vhodné i pro Lumia 650.

Hezký zbytek dne

Student-eShop.cz

Barbora Kondrysová

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, jestli pouzdro je vhodné i pro LG L40. Děkuji.

Student-eShop.cz

Dobrý den Barboro,

ano LG L40 se do obalu vejde s přehledem. Po stranách budou drobné mezery, ale pouzdro je vyrobeno z pružného materiálu, takže by to nemělo nijak vadit pohodlnému používání.

Děkujeme

Student-eShop.cz

Lenka Němečková

Dobrý den, bude pasovat i na SONY XPERIA Z? Děkuji Lenka

Student-eShop.cz

Dobrý den Lenko,

ano podle rozměrů můžete obal na běhání pro Xperia Z použít.

Děkujeme

Student-eShop.cz

Michael Hudák

Je pouzdro vhodné i pro telefon značky ACER LIQUID Z530 ? Děkuji.

Student-eShop.cz

Dobrý den,

ano podle rozměrů můžete obal pro Acer Liquid Z530 použít.

Děkujeme

Student-eShop.cz

Markéta

Dobrý den, je pouzdro vhodné i pro Samsung Note3. Děkuji.

Student-eShop.cz

Dobrý den Markéto,

pro Note 3 je potřeba větší pouzdro, které také máme skladem. Pro více informací nás prosím informujte na emailu info@student-eshop.cz

Děkuji

Student-eShop.cz

Andrea Holbergova

Dobrý den chci se zeptat máte obal na SAMSUNG GALAXY S5 MINI Děkuji mnohokrát za vaši odpověď :) :)

Student-eShop.cz

Dobrý den Andreo,

pro S5 Mini máme pouze toto pouzdro, které je zde v nabídce. Je o trošku větší pro Vás telefon, ale pouzdro je z pružného materiálu a na vrchní části pouzdra je záklapka, která brání telefonu proti vypadnutí, takže můžete použít i pro S5 mini.


Děkuji

Student-eShop.cz

Andrea Fialová

Dobrý den,
sháním pouzdro na Lenovo s90, máte v nabídce i takové, do kterého by se tento typ telefonu vešel? :)

Předem děkuji za odpověď

Student-eShop.cz

Dobrý den Andreo,

ano toto pouzdro, které je zde v nabídce můžete použít i pro Lenovo S90.

Děkujeme

Student-eShop.cz

Nikol

Dobrý den,

ráda bych se zeptala, zda pouzdro obsahuje také kapsičku na klíče?

Děkuji a přeji hezký den,

 Nikol

Student-eShop.cz

Dobrý den,

ano pouzdro má i kapsičku na klíče, Není nijak velká ale 1–2 klíče se Vám do ní určitě vejdou.

Děkujeme za Váš zájem

Student-eShop.cz

Zuzana Koudeláková

Dobrý den , vejde se tam Honor 4c. Moc děkuji za rychlou odpověď.

Student-eShop.cz

Dobrý den,

ano obal na běhání můžete použít i pro Honor 4C.

Děkujeme za Váš zájem.

Student-eShop.cz

Lucie

Dobrý den,
jak je prosím řešený otvor na sluchátka a kde se nachází? Je pouzdro vhodné i pro Samsung Galaxy J5? Děkuji a odpověď.

Student-eShop.cz

Dobrý den, pouzdro je univerzální a proto je otvor vyříznut tak aby vyhovoval jak telefonům značky Samsung nebo třeba i iPhone. Na Váš J5 tedy bude pasovat ideálně.

Student-eShop.cz

Renata

Dobrý den, chci se zeptat, zda je možné k zakoupenému pouzdru na telefon přes Slevomat přidat ještě další věci z Vašich stránek (např. gelový obal na Nokii 640). Děkuji Vám za odpověď.

Student-eShop.cz

Dobrý den,

ano je to možné. Kontaktujte nás tedy prosím přímo na email co přesně si přejete abychom mohli zaslat vše dohromady a nebylo nutné platit 2× poštovné.

Děkuji

Student-eShop.cz

Luci Pootová

Dobrý den, vejde se Prestigio 5508? Díky

Student-eShop.cz

Dobrý den,

ano poudro je rozměrama téměř ideální pro Prestigio 5508.

Děkujeme

Student-eShop.cz

Dagmar

Dobrý den, xiaomi redminote 2 jsem v dotazech nenašla. Je pro tento mobil obal vhodný?

Student-eShop.cz

Dobrý dne Dagmar,

Redmi Note 2 je pro obal již příliš velký. Můžeme Vám nabídnout větší obal. V případě zájmu nás prosím kontaktujte na email info@student-eshop.cz.

Děkuji

Student-eShop.cz

Stanislava Vnenková

Dobrý den, vešel by se mi můj mobil Lenovo A7000 do toho pouzdra? Je to nějak jištěný, aby z toho pouzdra mobil nevypadl? Děkuji za odpověď, zdravím Vnenková

Student-eShop.cz

Dobrý den Stanislavo,

bohužel A7000 je pro tento obal už moc velký. Ale máme ještě jeden větší model. Pokud byste měla zájem neváhejte nás kontaktovat na info@student-eshop.cz a zašleme Vám bližší informace. Pouzdro je z pružného materiálu, takže telefon obepne aby nemohlo vypadnout a na horní straně obalu je „záklapka“, která brání vypadnutí telefonu například při běhu.

Děkuji

Student-eShop.cz

Jirka

Dobrý den chci se zeptat jakým konkrétním způsobem je dodáno pouzdro ?
Vím že přes Českou Poštu ale netuším zda je to posíláno jako „Balík do ruky“ ? nebo jako „Doporučená zásilka“ ? Případně jak jinak konkrétně? Předem děkuji za vaši odpověď.

Student-eShop.cz

Dobrý den Jirko,

standardně odesíláme zásilky Balíkem do Ruky. Ale v tomto případě kdy je důležité stlačit cenu na minimum jsou zásilky odesílané obyčejným psaním, takže je důležité, aby na Vaši schránce bylo uvedeno Vaše jméno a poštovní doručovatel vhodí zásilku přímo do schránky.

Student-eShop.cz

Martin

Dobrý den,
máte pouzdro pro Lenovo Vibe P1?

Student-eShop.cz

Dobrý den,

ano máme i větší pouzdra, která je možné použít pro Vibe P1. Kontaktujte nás prosím na email info@student-eshop.cz a zašleme Vám konkrétní nabídku.

Děkuji

Student-eShop.cz

marek VERNER

htc desire 601?

Student-eShop.cz

Dobrý den,
ano podle rozměrů se HTC Desire 601 do obalu vejde.
Děkujeme
Student-eShop.cz

marek VERNER

htc desire 610?

Student-eShop.cz

Dobrý den,

ano podle rozměrů se HTC Desire 610 do obalu vejde.

Děkujeme

Student-eShop.cz

Martin

Dobrý den. Dostanu do pouzdra HONOR 7

Student-eShop.cz

Dobrý den,

ano podle rozměrů uváděných výrobcem se HONOR 7 do pouzdra vejde naprosto přesně.

Děkujeme

Student-eShop.cz

Ivana

Dobrý den,
chtěla jsem se zeptat, zda vnější přední strana pouzdra umožňuje ovládání dotykového displeje a jestli je vhodné pro telefon Huawei Y6?
Děkuji


Student-eShop.cz

Dobrý den Ivano,

ano pro Huawei Y6 můžete obal použít a ovládání je přes průhlednou část pouzdra možné. Displej samozřejmě nereaguje tak jako bez obalu, ale pro základní ovládání například hudebního přehrávače je ovládání naprosto dostačující.

Děkujeme

Student-eShop.cz

Gabriela Boháčová

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, jestli pouzdro sedí i na Samsung Galaxy S6? Děkuji.

Student-eShop.cz

Dobrý den Gabrielo,

ano obal můžete použít i na Samsung Galaxy S6.


Děkujeme za Váš zájem

Petra S.

Dobrý večer. Je možné pouzdro použít na mobil Huawei P8 Lite? Děkuji za odpověď.

Student-eShop.cz

Dobrý den,

ano podle rozměrů se P8 Lite do pouzdra vejde téměř ideálně.


Děkujeme za Váš zájem

Petra

Dobrý den, je pouzdro vhodné i na telefon Nokia Lumia 630? Děkuji

Student-eShop.cz

Dobrý den Petro,

obal je pro Lumia 530 bohužel malý. Bude třeba použít větší obal, který také máme k dispozici. Neváhejte nás tedy kontaktovat na email info@student-eshop.cz

 Děkuji

Honza Bartoš

Dobrý den je toto pouzdro akorát pro mobil Samsung Galaxy core Prime? děkuji

Student-eShop.cz

Dobrý den,

u Galaxy Core Prime bude po stranách malá vůle, ale pouzdro je vyrobeno z pružného materiálu, takže se nemusíte bát vypadnutí telefonu z pouzdra.

Děkujeme za Váš zájem

Markéta N.

Dobrý den, vejde se HTC desire 820? 5,5´´ displej, díky za info, Markéta

Student-eShop.cz

Dobrý den Markéto,

desire 820 je bohužel pro tento typ pouzdra moc velké. Ale máme skladem i větší pouzdra. Pokud byste měla zájem neváhejte nás kontaktovat na emailu info@student-eshop.cz


 Děkuji

Soňa

Dobrý den, je tento obal možné použít i na lenovo A536? Děkuji předem za odpověď.

Student-eShop.cz

Dobrý den Soňo,

ano určitě ano. Rozměry A536 jsou téměř ideální pro toto pouzdro.

Děkujeme za Váš zájem

Veronika Čermáková

Dobrý večer, vejde se do pouzdra Sony xperia z2 ?
Děkuji za odpověď

Student-eShop.cz

Dobrý den Veroniko,

překontrolovali jsme rozměry Z2 a na výšku má 146mm a maximální rozměry pro pouzdro jsou uvedeny 145mm. Rozdíl je minimální, takže pravděpodobně pouzdro do obalu dostanete, ale půjde tam již velice z tuha. Popřípadě máme k dispozici ještě větší obalu, které jsou ve velikosti telefonu Galaxy NOTE. Pokud byste tedy měla zájem o větší pouzdro neváhejte nás kontaktovat na email info@student-eshop.cz

 Děkuji

Iva Šurkovská

Dobrý den,
je pouzdro vhodné pro Huawei Ascend P6? Kde je výřez na sluchátka? Děkuji

Student-eShop.cz

Dobrý den,

ano podle rozměrů telefonu se do pouzdra vejde naprosto v pořádku. Můžete jej tedy využít i pro Ascend P6.


Děkujeme za Váš zájem

Vladka Gaspieriková

Dobrý de, prosím lze pouzdro použít na telefon Microsoft 640LTE? Děkuji

Student-eShop.cz

Dobrý den Vladko,

ano Microsoft 640 LTE se do pouzdra vejde téměř ideálně.

Děkujeme za Váš zájem

Vladimíra Čermáková

Dobrý den,
lze použít na Samsung mini 5?děkuji

Student-eShop.cz

Dobrý den,

ano určitě pro S5 mini můžete použít pouzdro bude o kousek větší, ale je vyrobeno z pružného materiálů takže Vás to nebude nijak omezovat v použití.


Děkujeme za Váš zájem.

Veronika Rajnochová

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, jestli se do pouzdra vleze Nokia Lumia 830? Mockrát děkuji. V.R.

Student-eShop.cz

Dobrý dne Veroniko,
ano podle rozměrů se Nokia Lumia 830 do pouzdra vejde téměř ideálně.

Děkujeme

Hanka

Dobrý de, prosím je pouzdro vhodné pro Lenovo P70? Děkuji za odpověď

Student-eShop.cz

Dobrý dne Hanko,

ano podle rozměrů se P70 do pouzdra vejde téměř ideálně.

Děkujeme

Kiki Trousilová

Dobrý den, chci se zeptat jestli je pouzdro vhodne na prestigio…

Student-eShop.cz

Dobrý den paní Trousilová, jaký typ telefonu přesně máte? Napište prosím přesné označení Vašeho Prestigio.


 Děkuji

Student-eShop.cz

Dobrý den paní Trousilová, jaký typ telefonu přesně máte? Napište prosím přesné označení Vašeho Prestigio.


 Děkuji

Lucia Santova

Dobrý deň chci se zeptat mám 5,5 palcovi telefón myslíte si že to pouzdro je vhodné na tenhle typ?Mne se zdá že je to pouzdro malé práve bych potrebovala vaši radu

Student-eShop.cz

Dobrý den Lucie, napište nám prosím přesný typ telefonu. Abychom Vám mohli sdělit více.


 Děkuji

Petra

Dobrý den,
Myslíte, že by se do pouzdra vešel telefon Sony Xperia Z1?
Díky za odpověď

Student-eShop.cz

Dobrý den Petro, podle rozměrů Z1 144×74 předpokládám, že Z1 se již do pouzdra nevleze. V tomto případě bych Vám raději doporučil větší pouzdro. V případě zájmu o větší pouzdro nás prosím kontaktujte na email info@student-eshop.cz a my Vám zašleme bližší informace.


 Děkuji

Ivet

Dobrý večer, lze použít na tel.Lenovo 5000?Děkuji

Student-eShop.cz

Dobrý den Iveto,

ano pokud máte na mysli model Lenovo A5000 Dual SIM Tak podle rozměrů se telefon do obalu vejde téměř ideálně.

Děkujeme

Petr

Dobrý den. Jé pouzdro vhodné pro Samsung Galaxy Grand Neo Plus Duos I9060? Díky

Student-eShop.cz

Dobrý den,
bohužel pouzdro na běhání není vhodný pro telefon Samsung Galaxy Grand Neo Plus Duos I9060.

Pro větší rozměry telefonů máme v naší nabídce další pouzdra. Pokud máte zájem neváhejte nás kontaktovat na email info@student-eshop.cz

 Děkuji

Andrea Havlová

Dobrý den, vejdou se do tohoto pouzdra i telefony Nokia Lumia 535 a Huawei P8 Lite? Předem děkuji za odpověď.

Student-eShop.cz

Dobrý den,
vnitřní rozměr pouzdra je 145 × 75 mm. Podle rozměrů telefonů je pouzdro vhodné pro oba telefony.

Anna Myysarosh

Dobrý den. Jé pouzdro vhodné pro HUAWEI Ascend G7? Děkuji.

Student-eShop.cz

Dobrý den,
bohužel pouzdro na běhání není vhodné pro telefon HUAWEI Ascend G7.

Pro větší rozměry telefonů máme v naší nabídce další pouzdra. Pokud máte zájem neváhejte nás kontaktovat na email info@student-eshop.cz
 Děkuji

Jiří

Dobry den, je pouzdro vhodné pro telefon LG g3s? Děkuji J.L

Student-eShop.cz

Dobrý den Jiří,

ano pouzdro můžete použít i pro telefon LG G3s.

Shuree

Dobry den , je pouzdro vhodne na telefon iphone 6 ? Dekuji. S.

Student-eShop.cz

Dobrý den,

ano pouzdro je vhodné pro iPhone 6.

Děkujeme

Štěpulinečka Štěpulinkovatá

Dobrý den. Vejde se do pouzdra Samsung Note 4?

Slevomat.cz

Dobrý den,
bohužel na tento typ se pouzdro nehodí. Přidejte si objednávku do oblíbených. Pokud se nabídka stejná nebo podobná vrátí zpět k nám na stránky, tak bude informace odeslána.

Hezký den, Markéta

Student-eShop.cz

Dobrý den,

pro Note 4 máme v naší nabídce další pouzdra. Pokud máte zájem neváhejte nás kontaktovat na email info@student-eshop.cz

 Děkuji

Lenka

Dobry den , je pouzdro vhodne na telefon HTC Desire X ?
Dekuji. L.

Student-eShop.cz

Dobrý den Lenko,

ano podle rozměrů bude pouzdro o malý kousek větší, ale i tak ho můžete v pořádku použít.

Klára

Dobrý večer je pouzdro použitelné na telefon Samsung J5?
Děkuji K.P.

Student-eShop.cz

Dobrý den Kláro,

ano Samsung J5 se do pouzdra podle rozměrů vejde.

Kuba

Dobry den, vejde se do pouzdra Lenovo Vibe S1? Dekuji za odpoved, J. B.

Student-eShop.cz

Dobrý den,

ano podle rozměrů se ještě Vibe S1 do pouzdra vejde.


Jitka E

Dobrý den, je toto pouzdro vhodné i pro Huawei P7? Děkuji za odpověď. Jitka E.

Student-eShop.cz

Dobrý den,
ano pouzdro je podle rozměrů vhodné pro mobilní telefon Huawei P7.

Veronika Husáková

Dobrý den,

je možné i osobní převzetí zboží? Děkuji za odpověď.

Student-eShop.cz

Dobrý den,
bohužel osobní převzetí není možné.

Děkujeme za pochopení.

Tomas Vitek

dobry vecer..chci se jen zeptat…daji se v tomto pouzdre pouzivaz i sluchatka?nebo je to jen na noseni telefonu?diky moc za pripadnou odpoved.s pozdravem

Student-eShop.cz

Dobry den,

ano pouzdro má i výřezy na sluchátka.

Petra Rabinská

Dobrý den a je pouzdro vhodné pro Lenovo A6, jsem se zapomněla zeptat, jsem sice poměřila, tak snad jo, už mám zaplaceno :) A co se týká objednání, není již třeba objednávat přímo na stránkách obchodu ? Díky Petra

Student-eShop.cz

Dobrý den,

ano pouzdro je podle rozměrů téměř ideální pro Lenovo A6000. A co se týče objednání vše proběhne automaticky.

Michaela Müllerová

Dobrý den,
chtěla jsem se zeptat, zda pouzdro odpovídá i velikosti Sony xperia Z3 compact a Z5 compact…máte tu napsané jen Z1 compact a nevím, zda jsou rozměry mobilu stejné nebo se liší. Děkuji a krásný den Müllerová

Student-eShop.cz

Dobrý den Michaelo,

ano pouzdro je vhodné i pro Z5 compact a Z3 compact.



Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru