Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Pohádkový pobyt ve skvěle vybavených chatách s wellness až pro 10 osob

4,4 / 5 Chatička.eu (3 pobočky) Beskydy 23 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Děti
Příplatky
Storno podmínky
Benefity
FKSP
JS

Dobrý večer,
máte volný termín v prosinci od 26.12 na 5 dní pro 10 lidí.
Předem děkuji.

S pozdravem,
 J.S.

Chatička.eu

Dobrý den, tento termín je nyní volný, více info na tyralikova@seznam.cz Dekuji Tyralíková

Michaela

Dobrý den
která chata by byla volná od 25.10.? Děkuji

Chatička.eu

Dobrý den v tomto termínu jsme již plne obsazení. S pozdravem Tyralikova

Veronika

Dobrý den, máte volny termín od 18–21.9. A dala by se zvlášť dokoupit i sobota 17.9. 2016 Děkuji za odpověď

Chatička.eu

Dobrý den,volno Máme 20.9–22.9 chata Medvedi skála. S pozdravem Tyralikova

Klara

Dobry den, mate volny termin 25.9.-27.9. nebo 27.9–29.9.? V Orlym hnizde?

Chatička.eu

Dobrý den, tento termín je již obsazen.

Robin

Dobrý den, je možné vzít si psa, bude-li spát venku (uvázán), popřípadě v autě, byla-li by zima ?

Chatička.eu

Dobrý den,není mozne. S pozdravem Tyralikova

Kozakova Lenka

Dobry den,chtela bych se zeptat zda mate volny termin 7–9.10.

Chatička.eu

Dobrý den, akce se vztahuje pouze na termíny ne-ut,ut-ct nebo ne-ct.
S pozdravem Tyralikova

Klara

Dobrý den chtěla jsem se zeptat, jestli máte ještě nějaký volny termín na chatu orli hnízdo? Děkuji.

Chatička.eu

Dobrý den, termínu máme ještě dostatek. Termíny prosím na email tyralikova@seznam.cz
 Dekuji

Jonáš Boček

Dobrý den, chtěl bych se zeptat, zda máte ještě volnou nějakou ze tří Vámi nabízených chat v termínu 22.9.-25.9. (čtvrtek-neděle) popřípadě pouze pátek-neděle. Díky za reakci. Boček

Chatička.eu

Dobrý den nemáme. Děkuji za dotaz.Tyralikova

Alena Pospíšilová

Ale já už voucher zaplatila kartou a objednala si k tomu dárkový voucher, mám tedy zakoupit nový voucher a za ten předchozí mi vrátíte peníze? Pokud ano, kdy mi vrácené peníze přijdou? Velice se omlouvám za komplikace…

Chatička.eu

Dobrý den, budete se muset obratit na slevomat přímo tam vám s tímto poradi.

Alena Pospíšilová

Dobrý den, zakoupila jsem si dnes Váš voucher. Se zděšením jsem teď ale zjistila, že jsem chtěla zakoupit voucher na 2 dny do chaty Vlčí doupě a omylem jsem zakoupila voucher do Orliho hnizda. Je možné ještě pozměnit objednávku, prosim?

Chatička.eu

Dobrý den,tak si zakupte na vlčí doupě a na orli hnízdo zítra zrušte emailem.

Ladislav Hrbáč

Dobrý den máte volné tento víkend 19–21.8?

děkuji velice

Chatička.eu

Dobrý den,vouchery jsou platné od 4.9. S pozdravem Tyralikova

BRAVENCOVÁ HANA

Dobrý den , máte prosím volný termín od 20.9 do 22.9.2016 ?? Chatu pro 8 lidí ?? Děkuji za odpověď

Chatička.eu

Dobrý den, volno mame na chatě Orli hnízdo a Medvědi skále. S pozdravem Tyralikova

Tomáš

Dobrý den,

Mohla by jste mi prosím zaslat zbývající volné termíny v měsíci září,říjen?

Děkuji T. Kolomber

Chatička.eu

Dobrý den, prosím email tyralikova@seznam.cz Děkuji Tyralikova

Lukáš Noska

Dobrý den,
v kolik hodin je, prosím, možný nástup a výstup ubytováni
Předem děkuji za reakci.
S pozdravem
Noska Lukáš

Chatička.eu

Dobry den,odjezd je v 10 hodin. Prijezd je dle domluvy je mozne již od 14 hodiny

Mates

Jen takový dotaz. Proč tam nemůžeme se psem. Přece mě přijde jako samozřejmost, že když mám psa beru ho na chatu s sebou. To, že si po svém psovi uklidím považuji za naprostou samozřejmost…

Radka Hastíková

Dobrý den, jste dog friendly nebo bez zvířat?

Děkuji za odpověď. Hastikova

Chatička.eu

Dobrý den, pobyt je bez pejsků.
Děkuji za dotaz Tyralikova

Vlasticka Kohutová

dobrý den pokud koupím pro 8 lidí bude vadit když nás dojede více a přespíme ve spacáku na zemi ??? Prozatím nás je 5 ale může se stát že nás bude více

Chatička.eu

Dobrý den, kapacita je 8 osob, více nelze ubytovat. Nabízíme i větší chatu pro 10 osob.
Děkuji za dotaz Tyralíková

Martina Drinkova

Dobrý den,
máte nějaké internetové stránky? Bohužel nyní si nemůžeme zakoupit, ale ubytování se nám velmi líbí.
Nebo budu hlídat zda se neobjeví akce znovu tak za 3 měsíce až porodím :)
Děkuji Martina

Chatička.eu

Pravidelně spolupracujeme se Slevomatem, určitě akci nějakou vychytáte stačí si slevu přidat do oblíbených a přijde Vám upozornění na email. Děkujeme za Váš zájem. Chaticka.eu

Hana

Dobrý den,

když prosinec, tak kdy je ještě volno? A je tam v té době již sníh? Jak daleko je to na sjezdovku? Děkuji.

Chatička.eu

Dobrý den, volne terminy zatím máme. Sníh u nás je už od listopadu, ale počasí Vam nezarucim. Sjezdovka je cca 10 min autem nebo větší lyzarske středisko cca 20 min autem. S pozdravem Tyralikova

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru