Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Pestrá nabídka batohů Loap

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Pavol

Dobrý deň,
má niektorý z batohov osobitný priestor na notebook?
Ďakujem za odpoveď.

Lenka

Dobrý den, budete zde mít ještě skladem v této nabídce Batoh Loap F – Černofialová? Je aktuálně vyprodaný. Což je škoda, protože bych jej chtěla a nevěděla jsem dřív o této nabídce.

Slevomat.cz

Dobrý den, Lenko,

velice mě to mrzí, ale bohužel tato varianta je nyní vyprodána :-( V tomto případě si zkuste přidat slevo do oblíbených a pokud se u nás znovu objeví, pošleme vám email, abyste o to nepřišla :-)

Hezký den. Míša

Tereza

Dobrý den,
jaké jsou prosím přesné rozměry prostoru na notebook u batohu K?
Předem děkuji.

Petra - K Sporting s.r.o.

Dobrý den Terezo,

rozměry prostoru u batohu K jsou 24 cm x 36 cm.

Přeji Vám hezký den.

Markéta Drahorádová

Dobrý den, v kterých městech je prosím osobní odběr? Našla jsem jen Louny a Slaný.

Slevomat.cz

Dobrý den, paní Markéto,
ano osobní místa k odběru jsou pouze ve Slaným a Lounech.

Hezký den, Markéta

Rosomák

Dobrý den,
ráda bych se zeptala, jestli při zakoupení dvou různých kusů, bude poštovné pouze jedno na oba kusy, nebo poštovné na každý batoh?
Předem děkuji za odpověď.

Petra - K Sporting s.r.o.

Dobrý den Rosomáku,

na jedno poštovné lze zaslat až 10 artiklů, tudíž při objednávce dvou batohů zaplatíte poštovné pouze jednou.

Přeji Vám hezký den.

Romana Havrdová

Dobrý den, mají batohy vyztužená záda? Děkuji

Slevomat.cz

Dobrý den, paní Romano,
batohy mají záda vyztužená. Podívejte se na jednotlivé odkazy, které naleznete u nabídky :-) Namátkově jsem vybrala jeden z batohů. Můžete si přečíst i více informací :-)

http://www.ksporting.cz/batoh-loap-line-13-litru-1-2.html

Hezký den, Markéta

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru