Původní nabídka už vypršela, ale nevadí. Tahle je totiž skoro stejná.

Lymfodrenáž v luxusním salonu v centru Prahy

4,7 / 5 The One Wellness club Praha Praha - Nové Město  (mapa) 73 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Storno podmínky
Benefity
Kateřina Hamrová

Vážený pane Žitný, mám s Vaší firmou jen ty nejlepší zkušenosti. Využívám lymfo-masáže celotělové i pouze dolních končetin a břicha. Slečny, které pracují ve vašich pražských salonech jsou milé a vždy na vše upozorní, přijdou se během procedury zeptat, zda je vše v pořádku-prostě nemám připomínek. Nenechte se odradit jednou prudící Vlastou. Přeji samé spokojené klientky :).

The One wellness club

Dobrý den, moc děkujeme a vážíme si Vašeho příspěvku. S pozdravem Žitný The One wellness club

Vlasta

To, že máte uvedeno na stránkách a u přístroje, že si mohou doplatit za 35 kč uvolnění horních lymfatických uzlin, neznamená že to klientky vědí… sama jsem na ošetření docházela a nikdy jsem u žádné klientky neslyšela ani zmínku o tom, že si mohou toto doplatit a že bez toho je lymfodrenáž neúčinná… Máte mít přístrojovou lymfodrenáž navýšenou o tuto částku a provádět každé klientce, ale pochybuji že by jste to zvládali, protože jedna asisentka která obsluhuje tři ženy na lymfodrenáži by to těžko zvládala…

The One wellness club

Dobrý den, klienti k nám chodí opakovaně na 10–20 vstupů a neříkáme jim to každý z jejich vstupů, ale pouze na 1. vstupu, dále to mají napsané na poukaze, že uvolnění uzlin je za poplatek. Ošetřující by uvolnění všech 3 zákazníků určitě zvládla, jelikož časově uvolnění vychází na 2–4 min a může se provádět počas celého procesu lymfodrenáže na 50 min. Pokud máte další dotazy, tak je prosím směřujte na info@towell.cz. S pozdravem Žitný The One wellness club

Vlasta

Jak je možné, že v ceně přístrojové lymfodrenáže neposkytujete rozmasírování horních lymfatických uzlin ZDARMA? když bez toho je lymfodrenáž zcela neúčinná a v mnohých případech i riziková? Zajímalo by mě zda tohle klientkám říkáte a zda to vůbec víte, když salón provozujete?

The One wellness club

Dobrý den, ano naše klientky to vědí a doplácejí si uvolnění uzlin přímo na místě. Též na to upozorňujeme. Cena ošetření je i tak hodně levná oproti původní ceně ošetření. S pozdravem Žitný The One wellness club

Ivana

Dobrý deň,
je prosím možné doplatiť si za lymfodrenáž hornej časti tela (+cena)?

Ďakujem za odpoveď

 Ivana

The One wellness club

Dobrý den, bohužel přístroj obsahuje pouze nohavice a břišní pás. Pokud chcete lymfodrenáž celého těla, doporučujeme využít nabídky Estetického centra To well na celotělovou pířstrojovou lymfodrenáž, která je též v nabídce, zde na slevomatu. S pozdravem Žitný The One wellness club

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru