Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Troje zeštíhlující termo legíny

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Silvie

Dobrý den, pokud objednám 2× 3ks legín, zašlete zboží v jednom balíčku? A jak to bude s poštovným? Děkuji za odpověď

Rokosová

Dobrý den, nezáleží kolik sad si koupíte zaplatíte jen jednou 80,–Kč a vše odešleme v jednom balíku. Děkuji

Anna

Pěkný den,
chci se zeptat zda se legíny M-XL přizpůsobí, jelikož kupuji velikost S? Děkuji

Rokosová

Dobrý den,. ano přizpůsobí, protože jsou hodně flexibilní.

Monička

Dobrý den, měřím 180 cm, nebudou mi legíny krátké? mám s tim práve problem…a jake velikosti kalhoty ty leginy xxl-xxxl odpovídají prosím? děkuji

Rokosová

Dobrý den, to Vám budou asi malé.

Katka

Dobrý den, prosím vás, jak jsou legíny dlouhé? Děkuji, Katka.

Rokosová

Dobrý den, jsou hodně flexibilní od 97 do 140cm

Alik Vinckerová

Dobry den, jake velikosti odpovida xxl – xxxl? ja nosim vespod velikost 54, tak jestli mi budou nebo nemam sanci?
 Dekuji

Rokosová

Dobrý den, určitě Vám budou.

Iva

Dobry den, mam stejny dotaz, rozmezi M – XL a „nikde netlaci“ moc nejde dohromady. Bud musi byt drobne zene volne a nebo je zena s velikosti XL musi mit zariznute

Rokosová

Dobrý den, jsou hodně universální i když Vám pošlu menší nebo větší tak Vám budou na 100%

Ela

Dobrý den,
byly by k dispozici nějaké rozměry?
Nosím velikost XL, tak si nejsem jistá, jestli mi velikost M-XL bude, u velikosti XXL-XXL se obávám, aby mi nebyly velké.
Předem děkuji za upřesnění,
 Ela

Rokosová

Dobrý den, jsou hodně universální i když Vám pošlu menší nebo větší tak Vám budou na 100%

Lenka

Obdivuju váš kontakt se zákazníky, v případě nespokojenosti lze zboží reklamovat, nebo se jen dočkám komentáře „jedna ze sta, tak kde je asi problém“..a „kdo ví, kam to posíláíte“?

Rokosová

Dobrý den, asi nerozumím otázce, nebo jestli chcete reklamovat zboží, které jste si ještě neobjednala.
„jedna ze sta, tak kde je asi problém“ jsem napsala zákaznici, proto, protože nás ani nekontaktovala, že má nějaký problém, možná konkurence – nevím.
Při reklamaci můžete psát na náš email, nebo odeslat zboží zpět na naší adresu. Pokud máte jakýkoliv dotaz neváhejte nás kontaktovat. Děkuji

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru