Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Roční předplatné časopisu Dieta

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak objednat zboží
Nela Bechynská

Dobrý den, mohu si nechat zasílat časopis k vyzvednutí na poštu? Mám také sousedy zvědavé a pochybuji, že by mi aspoň jedno vydání zůstalo ve schránce. Děkuji.

Mladá fronta

Dobrý den, pokud máte zřízen na poště P.O.BOX, je možné doručovat předplatné do tohoto P.O.BOXU. Děkujeme.

Barbora Švrčková

Zdravím, chci se zeptat, jestli skutečně musím uplatnit voucher už na číslo 2/2016 nebo si ho můžu nechat poslat třeba až od čísla 5/2016? Díky za odpověď :)

Mladá fronta

Dobrý den,
předplatné si můžete nechat zasílat až od č. 5/16, je potřeba to jen uvést v aktivačním emailu.

Děkujeme.

Simona Nelešovská

Dobrý den, minulý týden jsem objednávala předplatné, zaplatila a nepřišel mi ani mail s číslem voucheru abych mohla objednávku dokončit. Chtěla jsem to dokončit aby v lednu časopis došel. Co s tím? Děkuji, Nelešovská

Slevomat.cz

Dobrý den Simono,

platba dorazila v pořádku a voucher byl již odeslán – poslali jsme ho pro jistotu ještě jednou.

Hezký den přejeme.

Michaela

Dobrý den, reaguji na dotaz paní Katariny v dodacích podmínkách předplatného na vašich stránkách píšete, že předplatné se musí zrušit písemným oznámením adresovaným společnosti Mladá fronta a.s., ve výše uvedeném dotazu toto neuvádíte. Stačí tedy opravdu nezaplatit fakturu doručenou s posledním předplaceným časopisem?

Mladá fronta

Dobrý den,
ano, opravdu stačí, pokud nezaplatíte zaslaný předpis.

Děkujeme.

JanaN

Před dvěma měsíci mi skončilo předplatné na časopis Dieta. Když si nyní objednám toto nabízené předplatné, budu jako nový předplatitel nebo ne?

Mladá fronta

Dobrý den, bohužel nesplňujete podmínku nového předplatitele, tj. na uvedenou doručovací adresu a jméno nesmí být posledních 12 měsíců doručován objednávaný titul.
Děkujeme za pochopení.

Katarina Podhorova

Dobrý den,
píšete, že pokud se předplatné na další rok nezruší, bude automaticky aktivováno. Voucher chci darovat a nejsem si jistá, jestli by to bylo vhodné, nutit obdarovaného k tomuto závazku. Opravdu to je nutné?
Děkuji, Katka.

Mladá fronta

Dobrý den, po skončení zaplaceného období bude automaticky zaslána nabídka na pokračování v předplatném. Pro ukončení stačí podklad neuhradit a předplatné se ukončí posledním uhrazeným číslem.
Není tedy nutné v předplatném dále pokračovat.
Děkujeme.

Jana

Dobrý den, nešel by voucher uplatnit i na elektronické předplatné? Bohužel máme sousedy chmatáky :-(

Slevomat.cz

Dobrý den Jano,

je nám líto – jedině si nechat posílat časopis do práce, kolegům snad věříte :)

Hezký den přejeme.

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru