Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Teleskopická selfie tyč značky Yunteng o délce 123 cm

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Radek

Dobrý den,

je tyč kompatibilní i se systém ios kromě android???

Ing. Jiří Roháč

Dobrý den,

ano je kompatibilní s iOS 5.0 a vyšší.

S pozdravem Jiří Roháč

Jan Judl

Dobrý den

bude ovládání tyče fungovat i pod vodou? Jde mi o natáčení při potápění

 Děkuji

Ing. Jiří Roháč

Dobrý den,

ovladač není vodotěsný, tj. musel byste jej mít v nějakém vodotěsném pouzdře, abyste jej mohl používat i pod vodou. Jinak tyč snese potápění.

S pozdravem Jiří Roháč

Vendula Flugrová

Dobrý den,
mám dotaz zda bude tyč kompatibilní s telefonem Lenovo A536 (android 4.4.2). Už jsem vyzkoušela dvě tyčky a ani jedna i přesto, že měli fungovat, kompatibilní nebyli !

Ing. Jiří Roháč

Dobrý den,

tyč kterou prodávám je kompatibilní s telefony s Androidem 4.3 a vyšším, tudíž s Vaším by neměl být problém.

S pozdravem Jiří Roháč

Barbora

A ještě bych měla jeden dotaz. Pokud bych chtěla koupit s tyčí i magickou kostku, pošlete mi to na jedno poštovné? Přijde zboží do Vánoc? Děkuji

Jiří Roháč

Dobrý den,

ano můžete zakoupit najednou na jedno poštovné. Ano zboží je skladem a do Vánoc dorazí. Poslední objednávky budeme expedovat 21.12. do 12 hodin, tak aby zákazníkům do 23.12 dorazily.

S pozdravem Ing. Jiří Roháč

Barbora

Dobrý den, přítel má telefon Samsun Galaxy S3. Moc tomu nerozumím, ale když jsem koukala na internet jaký má systém, tak nejspíš nebude kompatibilní s touto tyčí? Děkuji

Jiří Roháč

Dobrý den,

S3 by měla Android 4.4.4, takže by neměl být problém spárovat ovladač s telefonem. Podporuje Android 4.3 a vyšší.

S pozdravem Ing. Jiří Roháč

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru