Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Kancelářské židle

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Jiří Roháč

Dobrý den,

není to nic proti větším nákupům, jde jen o to, že Slevomat neumí softwarově ošetřit to, že na jedno poštovné lze zakoupit jen jednu židli. Jelikož je balík velký (20 kg), tak se každá židle musí posílat zvlášť.

Kontaktujte mě prosím na tel.: 739681656, pokusím se to se Slevomatem domluvit.

S pozdravem Ing. Jiří Roháč

Martin

Dobrý den,
můžete mi vysvětlit z jakého důvodu je možné si koupit pouze jednu židli na zákazníka? Chtěl jsem vybavit kancelář, ale evidentně prodejce popřípadě slevomat nemá zájem a větší zakázku.

Slevomat.cz

Dobrý den,
není to nic proti větším nákupům, jde jen o to, že Slevomat neumí softwarově ošetřit to, že na jedno poštovné lze zakoupit jen jednu židli. Jelikož je balík velký (20 kg), tak se každá židle musí posílat zvlášť.
Kontaktujte mě prosím na tel.: 739681656, pokusím se to se Slevomatem domluvit.
S pozdravem Ing. Jiří Roháč

Zdeněk

Jak zajišťujete nosnost 150kg. Ještě jsem u kancelářských židlí, že je čalounění dlouho pevné, a pružicí soustava vydrží dosti dlouho dle přání

Jiří Roháč

Dobrý den,

tuto nosnost udává výrobce. Ano čalounění i pružící soustava jsou kvalitní, něco vydrží.

S pozdravem Ing. Jiří Roháč

Petr C

Je tato zidle take v jinem barevnem provedeni?

Jiří Roháč

Dobrý den,

pouze v barvě co je v akci.

S pozdravem Ing. Jiří Roháč

Martin F

Dobrý den,
dá se židle vyzvednout někde osobně ??

Díky F

Jiří Roháč

Dobrý den,

bohužel ne, balík je dost rozměrný, skladujeme u externí firmy za Prahou, tj. pouze posíláme.

S pozdravem Ing. Jiří Roháč

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru