Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Roční předplatné oblíbeného dětského časopisu Mateřídouška

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak objednat zboží
Lucie Rubínová

Dobrý den,
chci se zeptat, když teď koupím tento voucher, pochopila jsem správně, že o jedno číslo přijdeme, díky aktivaci po 22.12.?? Nebo místo lednového čísla 2016 dostaneme lednové číslo 2017 ??
A ještě doteď jsme odebírali časopis Sluníčko, budeme tedy bráni jako nový předplatitelé když je jiný titul ??
Děkuji Rubínová Lucie

Mladá fronta

Dobrý den,

časopis budete odebírat od č. 2/16 do čísla 1/17.
U předplatného časopisu Mateřídouška budete bráni jako nový předplatitel.

Děkujeme.

Dana

Dobrý den, mohu si objednat předplatné později než od čísla 2/2016 (ideálně od čísla 4/2016)?

Mladá fronta

Dobrý den, ano, můžete. Uveďte to prosím do aktivačního emailu.
Děkujeme.

Dáša

Dobrý den,
chtěla bych objednat časopis Mateřídoušku, ale nemám voucher.
Děkuji za odpověď.

Mladá fronta

Dobrý den,
voucher si zakoupíte na https://www.slevomat.cz/sleva/963681-predplatne-detskeho-casopisu-materidouska přes tlačítko „KOUPIT“. Po úhradě obdržíte do emailu voucher, jehož číslo a doručovací adresu zašlete na aktivační email voucher@mf.cz.

Děkujeme

Marcela

Dobrý den, dne 10.12.2015 jsem zaplatila roční předplatné časopisu Mateřídouška a dodnes jsem neobdržela voucher. Kdy ho mohu očekávat? Děkuji za odpověď

Slevomat.cz

Dobrý den Marcelo,

jak vidím, tak voucher jsme v pořádku odeslali, ale pro jistotu jsem vám ho poslali znovu.

Hezký den přejeme.

Lucie Blahová

Dobrý den, kdy prosím vychází číslo 1/2016?

Mladá fronta

Dobrý den,
číslo 1/2016 vychází dne 5.1.2016.

Děkujeme.

Martin Ševčík

Dobrý den,
starší dcera měla předlatné do minulého měsíce, je možné objednat předplatné mladší dceři na stejnou adresu?
 Děkuji

Mladá fronta

Dobrý den,
ano, můžete mladší dceři předplatné objednat.

Děkujeme.

Ilona Kuč

Dobrý den dcera odebírala časopis asi tak před šesti lety může si ho teď objednat v této akci nebo ne?
Nebo mohu si ho objednat já na sebe? Děkuji

Mladá fronta

Dobrý den,
předplatné můžete dceři objednat. Splňujete podmínku nového předplatitele, tj. na uvedenou doručovací adresu nesmí být posledních 12 měsíců doručován objednávaný titul.
Děkujeme.

Markéta Klinglerová

jak dlouho před ukončením předplatného je třeba jej ukončit, pokud by neměl obdarovaný zájem dál Mateřídoušku odebírat?

Mladá fronta

Dobrý den,
po skončení zaplaceného období Vám bude automaticky zaslána nabídka na pokračování v předplatném. Pokud zaslaný předpis neuhradíte, bude předplatné automaticky ukončeno.

Před ukončením zaplaceného období (1–2 měsíce) se též můžete obrátit na bezplatnou tel. linku 800 248 248 a předplatné zde ukončit.
Děkujeme.

Jana Tománková

Dobrý den, předplatné Sluníčka prosím neplánujete? Děkuji za odpověď.

Mladá fronta

Dobrý den,
předplatné časopisu Sluníčko bude v nabídce od středy 9.12.2015.
Děkujeme.

Bohumila H.

Dobrý den. Jedná se o předplatné bez dárku, je to tak?

Mladá fronta

Dobrý den,
ano, uvedené předplatné se slevou je bez dárku.

Dárek získáte pouze v případě objednávky předplatného za plnou cenu na stránkách Mf.
Děkujeme.

Nina K.

Dobry vecer.
Syn odebira od MF casopis slunicko. Radi bychom presli na jiny casopis – Materidouska se jevi, jako vyborna alternativa.
Bude bran jako novy predplatitel?
Dekuji za odpoved.

Mladá fronta

Dobrý den,
ano, časopis Mateřídouška si můžete objednat. Děkujeme.

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru