Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Kolekce květinového čaje „Blooming tea“

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Nikola

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, zda je ještě možnost čaje objednat, když jsou v rezervaci? Děkuji, Nikola

Pangea Tea s.r.o.

Dobrý den paní Nikolo, po skončení akce bohužel již další kusy objednat nelze.

Milan

Dobrý den, budete ještě tuhle akci opakovat ? Měl bych zájem o několik balíčků. Děkuji

Pangea Tea s.r.o.

Dobrý den pane Milane, opakování akce zatím neplánujeme.

Eva Ryčlová

Dobrý den, je možné si vybrat další zboží z vašeho shopu a poslat na 1 poštovné? děkuji. Ryčlová

Pangea Tea s.r.o.

Dobrý den paní Ryčlová, je to možné, jen prosím do poznámky do e-shop objednávky zdůrazněte, že se jedná o objednávku, kterou si přejete přidružit ke zboží na voucher a napište číslo voucheru a totožné údaje, abychom mohli objednávky spárovat.

Alena

Dobrý den, když dnes čaje objednám s dodáním na Uloženku, přijdou ještě do Vánoc? Děkuji

Pangea Tea s.r.o.

Dobrý den paní Aleno, ano, ještě by se to stihnout mělo.

Pavlína

Dobrý den,
jaký je nejpozdější datum objednání s doručením do Vánoc? Děkuji.

Pangea Tea s.r.o.

Dobrý den paní Pavlíno, v případě doručení službou GLS bych doporučila objednat nejpozději do pátku 18.12.2015.

Monika Zelenková

Dobrý den, je možné si zboží vyzvednout zdarma na pobočce? Děkuji

Slevomat.cz

Dobrý den,

osobní odběr přímo na pobočce není možný – lze využít Uloženku.

Hezký den přejeme.

Lucka

Zdravím, koupila jsem si voucher a teď mi přišlo upozornění, že balíček mám v uložence – v Ostravě – ale já bydlím trošku bokem – v Plzni, a že bych plánovala výlet na druhý konec republiky to se mi teda moc nechce.Myslíte, že do vánoc ten balíček dostanu? Lucka

Pangea Tea s.r.o.

Dobrý den paní Lucko, prosím Vás o zaslání e-mailu na adresu director@pangea-tea.cz, kam uvedete jméno, na které byla zásilka objednána, abychom ji mohli nechat přeposlat. Za komplikace a zdržení objednávky naší chybou se velmi omlouváme.

Stanislava Bláhová

'Dobrý den,
jaké jsou pobočky zásilkovny?
nenašla jsem odkaz, kde bych mohla zásilkovnu vyhledat.

děkuji.

Pangea Tea s.r.o.

Dobrý den paní Stanislavo, doručujeme na kmenové pobočky Uloženky premium (nikoliv Zásilkovny). Odkaz na seznam poboček je zde: https://www.ulozenka.cz/pro-prijemce-zasilek

Barbora

Dobrý den,
Nelze si zboží vyzvednout u vas na pobočce?
 Dekuji

Pangea Tea s.r.o.

Dobrý den paní Barboro,
pro tuto akci je možné zvolit pouze z nabízených variant, tedy zaslání na kmenovou pobočku Uloženky nebo doručení službou GLS.

Petra P.

Dobrý den, mohu se zeptat, kolik krabic je možné zaslat na uloženku na jedno poštovné? Děkuji

Petra P.

Dobrý den, mohu se zeptat, kolik krabic je možné zaslat na uloženku na jedno poštovné? Děkuji

Pangea Tea s.r.o.

Dobrý den paní Petro,
na Uloženku je na jedno poštovné možné odeslat až 30 kolekcí.

Ivana Halouzková

Dobrý den,zajímalo by mě,jaká je doba min.trvanlivos­ti.Halouzková

Pangea Tea s.r.o.

Dobrý den paní Ivano,
datum spotřeba je 10/2019.

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru