Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Podpořte Klokánky – pomozte Fondu ohrožených dětí

4,5 / 5 Fond ohrožených dětí Praha - Nové Město  (mapa) 453 přispělo

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Alena Alenovna

Dobrý den…jen jsem se chtěla zeptat, jestli tedy opět pan prezident smetl ze stolu tu žádost o dotace ze státní pokladny na klokánky…mělo se o tom jednat, zase nám věšeli bulíky na nos…hezky se o nás vláda stará…ve finále lidé, kteří sami nemají peníze se budou o tohle starat…smutné…

Hanka Kupková

Dobrý den, pan prezident klokánky podpoří. Bohužel tolik potřebná dotace ve výši 20 milionů korun vyplacena nebude. Proto moc děkujeme za Vaší podporu. Penízky se pomalu střádají a korunka ke korunce a díky Vám všem to Klokánci zvládnou jistě zvládnou. Děkujeme.

Michaela Hájková

Dobrý den, jen jsem se chtěla zeptat, zda je možné dostat nějaké „potvrzení“ (mail), že částka dorazila, kam měla… Nechci být podezíravá, ale v dnešní době… Důvěřuj, ale prověřuj…
Jinak je to skvělý nápad a odkaz hned budu sdílet dál…

Hanka Kupková

Dobrý den, určitě, vouchery stačí poslat na e-mail: fod@fod.cz. Zároveň prosím uveďte nacionále, včetně IČ nebo RČ a adresy. Potvrzení Vám odešleme opět e-mailem. Moc děkujeme za Váš příspěvek a velmi děkujeme za šíření. Krásný den.

Kristýna Juránková

Dobrý den
Chtěla bych se zeptat, zda by bylo možné po ukončení této akce zaslat přispívajícím email s celkovou vybranou částkou.
 Děkuji

Hanka Kupková

Dobrý den, určitě ano, zašlete nám vaší emailovou adresu na fod@fod.cz. Rádi vás budeme informovat. Moc děkujeme za příspěvek.

Apolena.N

Přispěla jsem 6×500 Kč. Je možné získat potvrzení o přijetí daru pro daňové účely? Podle předchozí odpovědi ano, na adrese Fondu ohrožených dětí, Na Poříčí 1038/6, Praha 1. Mám se tam tedy příležitostně dostavit s čísly voucherů? Případně, bylo by možné odeslat je mailem a potvrzení dostat zpět poštou?

Hanka Kupková

Dobrý den, určitě, vouchery stačí poslat na e-mail: fod@fod.cz. Zároveň prosím uveďte nacionále, včetně IČ nebo RČ a adresy. Potvrzení Vám odešleme opět e-mailem. Moc děkujeme za Váš příspěvek.

Miroslav Hebelka

Můj dotaz směřoval k tomu, jestli zakoupením voucheru se částka automaticky převedla na váš účet nebo pro to ještě musím něco udělat, děkuji

Slevomat.cz

Ano, voucher se uplatňuje automaticky, tedy částka se rovnou odesílá našemu partnerovi.

Miroslav Hebelka

Dobrý den, jakým způsobem mohu uplatnit zakoupený voucher? Hezký den

Hanka Kupková

Dobrý den, na adrese Fondu ohrožených dětí, Na Poříčí 1038/6, Praha 1, Vám oproti voucheru můžeme vystavit potvrzení o přijetí daru. Velice děkujeme za Váš příspěvek.

Apolena.N

Předpokládám, že podobně jako u jiných dobročinných a humanitárních akcí prostřednictvím Slevomatu jde i zde celá částka FODu? V textu nabídky to nikde nevidím.
Děkuji.

Hanka Kupková

Dobrý den, určitě ano, celá částka je určena pro děti v péči Fondu ohrožených dětí. Děkujeme.

kovarikova

Dobry den
pokud je to takto prezentovany dobrovolny prispevek,myslim si,ze by se mela zobrazovat
zaslana aktualni suma. Ne, jen prispelo napr. 19…
Kovarikova

Hanka Kupková

Dobrý den, moc děkujeme za Váš podnět. Určitě tímto směrem budeme jednat. Je to moc dobrý nápad. Přejeme krásný den.

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru