Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Samolepicí papírové žaluzie na okna

4,1 / 5 BV-Fortune Praha - Žižkov  (mapa) 875 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak objednat zboží
Martin

Dobrý den,chtěl bych koupit 4ks žaluzií,ale o platbě a zaslání na dobírku ve formuláří není ani slovo.Můžete mi poradit?Děkuji.

BV-Fortune s.r.o.

Dobrý den,
Je to uvedeno dole:
Jak uplatnit slevu:
Dodání službou PPL: je možné při zakoupení 4 a více kusů žaluzií. Žaluzie objednejte na info@papirove-zaluzie.cz a do e-mailu uveďte jméno, dodací adresu, telefonní číslo a kód voucheru. Dobírka 150 Kč se platí při převzetí zásilky.
Doba dodání do 7 dní.
s pozdravem
tým žaluzie

Michaela

Dobrý den, potřebovala bych zastínit stůl, kdy jsou okna na JV, většinou u stolu pracuji na počítači a špatně vidím na obrazovku. Mám zvolit raději šedé žaluzie, nebo k tomuto účelu postačí bílé. Nechci mít zase šero v pokoji, jen zastínit slunce. Děkuji

BV-Fortune s.r.o.

Dobrý den,
Doporučujeme Vám koupit bílé žaluzie.
s pozdravem
tým žaluzie

Karolina Benešová

Doporučuji! Koupila jsem obě barvy a jsem spokojená. Žaluzie se dají ořezat dle potřeby a stíní velmi dobře.

BV-Fortune s.r.o.

Dobrý den,
Děkujeme za kladný názor a jsme radí že jste spokojená.
s pozdravem
Tým žaluzie

Lucka

Dobry den, zajimalo by mne, proc si pri nakupu 4ks zaluzii (coz je za 436,–) nemuzu uplatnit kredity. Chapu, ze je lze uplatnit u voucheru, ktery stoji nad 150,– ale kdyz si levnejsich voucheru objednavam vice…a cela moje objednavka je v hodnote pres ctyri stovky… Je to trochu skoda, ne?

BV-Fortune s.r.o.

Dobrý den,
Nevíme o které kredity se jedná.
Pokud koupíte žaluzie na Slevomatu, můžete je vyzvednout osobně na Praze 3 nebo
pošleme na dobírku při nákupu čtyř kusu a více. Poštovné a balné činí 150 Kč.
Nebo Vám žaluzie prodáme za plnou cenu.
s pozdravem
Tým žaluzie

Slevomat.cz

Dobrý den, Lucko, dané omezení 150 Kč skutečně platí pro jeden voucher. Hodnota více voucherů se v tomto případě nesčítá.

Slevomat.cz

Ještě pro doplnění: ve věrnostním programu Silver a vyšším již toto omezení neplatí. Klidně mrkněte na http://www.slevomat.cz/vernostni-program a my rádi cokoli upřesníme.

Verča

Dobrý den, nebudou okna s nalepovacími žaluziemi znehodnoceny po té když se po čase rozhodnu třeba pro závěs? Myslím tím jestli třeba v místě, kde byly přilepené nebude flek, který by nešel odstranit. Děkuji.

BV-Fortune s.r.o.

Dobrý dem,
Po odstranění žaluzie nezůstanou žádné stopy. Povrch je upraven speciálním akrylátovým
lepidlem, které se odstraní s papírem.
S pozdravem,
Tým žaluzie.

Ondřej

Dobrý den, vzhledem k tomu, že šířka našich oken je menší než šířka vámi dodávaných žaluzií, chtěli bychom se zeptat, zda je možné šířku žaluzie upravit například zastřižením. Děkuji za odpověď

BV- fortune

Dobrý den,
ano šířku lze jednoduše upravit pomocí obyčejného nože nebo nože na koberec.
Podívejte se na videonávod, který naleznete v akci pod ‚v přiloženém videu.‘
s pozdravem ,
tým žaluzie.

Tichá Květuše

Dobrý den, zaplatit kartou na prodejně se může, ale můžu si také papírové žaluzie na prodejně hned vyzvednout? Děkuji

BV- fortune

Dobrý den,
kartou se na prodejně platit nedá.
Žaluzie si na prodejně hned vyzvednete po předložení vytištěného voucheru.

Lenka

Dobrý den,
v pořadu Rady ptáka Loskutáka se uvádí, že žaluzie
je možné pomalovat – jakými barvami?
Díky.
 Lenka

BV-Fortune s.r.o.

Dobry den.
Da se použít jakékoliv barvy vhodné na papír.
S pozdravem
Tym zaluzie

BV-Fortune s.r.o.

Dobry den.
Da se použít jakékoliv barvy vhodné na papír.
S pozdravem
Tym zaluzie

Franta

Dobrý den,
chtěl bych se zeptat zda jsou tyto žaluzie vhodné i na střešní okna? Děkuji

BV-Fortune s.r.o.

Dobrý den.
Bohužel žaluzie nejsou vhodna na sresni okna.
S pozdravem
Tym zaluzie

Petra Kučerová

dobrý den, chtěla bych zakopit dva kusy žaluzií (více nepotřebuji), proč lze odeslat pouze 4 a více kusů? Je nějaká možnost dopravy dvou kusů mimo osobního odběru?
děkuji za odpověď

BV-Fortune s.r.o.

Dobrý den,
Bohužel žaluzie posíláme na dobírku jen při nákupu čtyř kusu a a více.
To jsou naše obchodní podminky.
s pozdravem
tym žaluzie

BV-Fortune s.r.o.

Dobrý den,
Bílé žaluzie propouští vic světla než šedé. Doporučujeme šedou barvu.
s pozdravem
tým žaluzie

Jiskrová

Dobrý den, ráda bych koupila žaluzie do ložnice, která je situovaná na východ. Raději bych bílou barvu, ale nevím, kolik propouští světla. Stačí na ranní slunce bílá, nebo je nutné pořídit šedou…
Předem děkuji za odpověď

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru