Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Originální keramické hrnky The Simpsons v dárkové krabičce

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Marie Fialová

Vaším upozorněním, které jste mi zaslali na mobil jste vzbudili manžela, který měl hrnek dostat k vánocům. SMS si přečetl, aby mě poté vzbudil a sdělil mi, kdo mi psal, takže jsme se pohádali. Do rána jsem neusnula, takže jsem šla do práce asi po 3 hodinách spánku. Připadá vám normální posílat lidem SMS ve 2:24 hod v noci?

Konecny odHomera.cz

Dobry den pani Fialova,
velice me mrzi, ze doslo k takoveto vyhrocene situaci a plne budeme chapat, pokud objednavku zrusite. Sms byla zaslana automaticky, kde bohuzel nejsme schopni cas doruceni ovlivnit. Pokud mate i presto o objednavku zajem, radi Vam ji zasleme zdarma přímo na Vasi adresu.
Jeste jednou se omlouvam.
S pozdravem Konecny OdHomera.cz

Konečný odHomera.cz

Dobrý den,
osobní odběr je možný pouze do pátku 25. 9. 2015 do 18:00.
Jsme zde pro Vás od pondělí do pátku od 9:00 do 12:00 a od 13:00 do 18:00.
Děkujeme za pochopení.
Konečný odHomera.cz

Renata Petrů

Dobrý den, mohu na jedno poštovné objednat více hrnků? Děkuji za odpověď

Slevomat.cz

Dobrý den, ano můžete. Do košíku navolíte pouze jedno poštovné.
Děkujeme za dotaz.

Ivča Sochová

Již jsem to našla, děkuji.

Ivča Sochová

Dobrý den,
mohu se zeptat, co je napsáno v angličtině na modrém hrnku. Chtěla bych to jako dárek pro dítě.

Děkuji.

Pavel Novotný

LADIES MAN.

Kristina

Dobrý den,

ráda bych se zeptala do kdy si musím hrníček osobně vyzvednout. Odjíždím totiž na dovolenou, tak bych potřebovala vědět, zda je možné ho vyzvednout třeba až v říjnu?

 Děkuji

Konecny odHomera.cz

Dobrý den Kristino,
hrnek si je možné vyzvednout každý pracovní den do 30. září, poté dochází ke stěhování skladu a osobní odběr již nebude možný. Věřím, že to zvládnete, případně si lze nechat zaslat hrneček poštou.
Pěkný den.
Konečný
OdHomera.cz

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru