Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Originální keramické hrnky The Simpsons v dárkové krabičce

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Lucie Tomečková

Dobrý den,
chtěla bych si koupit všechny tři hrnky. Mám si koupit jeden hrníček 3× a v poznámkách to upřesnit nebo preferujete jiný způsob?
Děkuji za odpověď a hezký den

Konecny odHomera.cz

Dobry den Lucie,
dekujeme za Vas zajem.
Vlozite si do kosiku nejprve 1 variantu, pote druhou a nasledne 3. System funguje obdobne jako u standarnich eshopu.
Pekny den. Konecny OdHomera
 Cz

Konečný odHomera.cz

Dobrý den,
z technických důvodů není možný osobní odběr dne 2. 9. 2015. Následující dny je standardní otevírací doba. Děkujeme za pochopení.
Konečný.
odHomera.cz

Renata Bánovská

Dobrý den,

zakoupila a zaplatila jsem si celkem 3 hrnky včetně poštovného. Dcera by chtěla ještě další – můžu dokoupit voucher (vouchery) na další bez poštovného a je možné obě objednávky sloučit a odeslat na již uhrazené poštovné?
Děkuji Vám za odpověď.

Konečný

Dobrý den Renato,
děkujeme za objednávku. Objednejte si další s osobním vyzvednutím a poté nám napište na e-mail: info@odhomera.cz Vaše údaje a vouchery a my Vám následně zašleme vše dohromady za jedno poštovné.
Děkuji a pěkný den.
Konečný odHomera.cz

ZUZANA HANOUSKOVÁ

Dobrý den lze k modrému hrnku přikoupit klíčenku ? Děkuji Zuza

Slevomat.cz

Dobrý den Zuzko, sady jsou již dárkově zabaleny,viz.modrý proklik v popisu. Tedy již není možné přidání či odebrání produktů z vybrané sady.
Děkuji za dotaz.

Erika Trnka

Ladies Man je na modrém hrnku.

Petra F.

Dobrý den,

jaký je nápis na modrém hrnku? Děkuji.

Markét Hašková

Dobrý den,
zakoupila jsme si vouchery na 5 hrnečků a nechceme mi to vzít kod voucherů, píše mi to, že je neexistující, co s tím?

Slevomat.cz

Dobrý den Markéto,

u tohoto typu nabídky již voucher není generován – žádný voucher není a tedy ani kódy voucherů.

Neváhejte nás případně kontaktovat.

Hezký den.

Martina

Dobrý den,
píšete, že je možné osobní vyzvednutí v Praze, ale voucher mi nejde koupit bez objednání dopravy poštou. Jak mám postupovat, když si chci hrnek vyzvednout osobně?

Slevomat.cz

Dobrý den,

osobně odběr byl do nabídky doplněn. Opakujte, prosím, objednávkový postup. Děkujeme.

Jana Straková

Dobrý den, máte prosím i jiné „postavičky“? Např. Marge. Děkuji Straková

Konecny odHomera.cz

Dobry den, bohuzel mame k dispozici pouze Homera…
Pekny den Konecny odHomera.cz

Markéta Novotná

Dobrý den,
je možné i osobní vyzvednutí hrnku v Praze?
Děkuji Markéta

Konecny

Dobry den Marketo, osobni vyzvednuti je mozne od pristiho tydne na adrese Nad visnovkou 882/33, Praha 6. Kazdy vsedni den od 9:00 do 18:00.
Pekny den Konecny OdHomera.cz

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru