Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Svazek 10 čerstvých řezaných červených růží

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak objednat zboží
Storno podmínky
Jiří

Dobrý den,právě jsem zaplatil 3 vouchery,pos­tupoval sem podle návodu,ale na stránkách mi bylo napsáno „Je nám líto, ale na skladě není dostatek zboží.“,jak mám pokračovat?Děkuji

Florea.cz

Dobrý den,
právě jsme dohráli další várku. Můžete objednávat.

Fajn večer.

Barbora

Dobrý den,
mám dotaz. Přibližně za jak dlouho od provedení objednávky na e-shopu mi má přijít mail s odkazem na zaplacení dopravy?

Florea.cz

Dobrý den,

email s odkazem pro platbu dopravy jsem Vám právě odeslali.

Hezký den

Monika Nováková

Dobrý den, pokud dnes objednám 30 růží pomocí voucheru + dokoupím jednu abych měla konečny počet 31 růží, je možné doručení už 16.7. na Prahu 5?

Florea.cz

Dobrý den,

doručení 16. června do Prahy je určitě možné. Pokud budete potřebovat 31 ks růží, je nutné zakoupit 4ks voucheru, protože tyto růže máme balené nejméně po 10ti kusech.

Děkuji a přeji hezký den

Hubinský Radovan

Dobrý deň prajem,
môžem sa spýtať, či by bolo možné objednať aj iný počet ruží? Prípadne aká by bola cena při 33 ks ruží?

Florea.cz

Dobrý den,
slevový voucher platí pouze na balení 10 kusů. Je možné objednat 40 a nechat zabalit 33 + 7 zvlášť. Případně zakoupit 30 kusů + vybrat jinou odrůdu na našem e-shopu. Minimální jednotka je však 5 kusů.

Děkujeme.
Příjemný den.

Radka

Dobrý den,
právě jsem zaplatila (on-line kartou) voucher na růže … Postupovala jsem dle návodu , na stránkách e-shopu jsem udělala objednávku + kód voucheru zadala do poznámky a zvolila platbu on-line kartou (růže chci jako dárek, je tedy nevhodná platba na dobírku) . Ovšem nyní se mi otevřela stránka pro platbu kartou a chce to po mě 265 kč místo 95 kč za dopravu . Jak mám nyní postupovat ?

Objednávka číslo : 56903

Děkuji .

Florea.cz

Dobrý večer,
voucher ověříme a upravený odkaz Vám odešleme v průběhu 10 min na Váš email.

Příjemný večer

David Horehleď

Dobrý den, mám dva dotazy.

  1. Když objednám řekněme 5 voucherů, uděláte mi z toho kytici o 50ti růžích?
  2. Když objednám poslení den platnosti voucheru, kdy růže dorazí (do Kopřivnice)? Předpokládám další úterý (28.7.)? 
Děkuji.
Florea.cz

Dobrý večer,
kytici z 50ks Vám připravíme. Růže Vám můžeme dodat 28.7 v úterý nebo 30.7 ve čtvrtek.

Pěkný večer

Jana .

Dobrý den, neuvažujete, v další akci na Slevomat (jak výše uvádíte), o přidání v nabídce dokoupení dopravy (povinné) na voucher (většina firem variantu voucheru dopravy nabízí)? Došlo by k urychlení a zjednodušení transakcí. Takhle zákazník 1× zakoupí + zaplatí na Slevomat, objedná na e-shopu, Vy ověříte voucher, poté zašlete info s částkou a číslem účtu a klient opět hradí peníze, zbytečné zdržování.. Jinak ale dobrá nabídka a růže na fotkách vypadají nádherně..

Florea.cz

Dobrý večer,
máte pravdu tak jak to popisujete je to jistě „uživatelsky příjemnější“ a už jsme se Slevomatem domluveni. Příští akce bude probíhat tak, že si klient zakoupí voucher včetně dopravy. Řešíme v této chvíli technické věci, kdy si někteří klienti zakoupí více voucherů, nechají si připravit dvě kytice na dvě různé doručovací adresy.

daniela

Chtela bych zmenit telef.cislo na ktere bude volat kuryr den predem.je to prekvapeni. Jak to mam udelat? Dekuji

Florea.cz

Dobrý den,
napište nám prosím nové číslo do emailu.

Děkujeme.

Příjemný den.

Kateřina V.

Dobry den,jak mam objednat, kdyz u zbozi je uvedeno, ze neni skladem?

Florea.cz

Dobrý den,
čerstvé květiny dovážíme dvakrát týdně. Další růže Hot Blood dovezeme ve středu ráno. Pokud byste potřebovala růže dříve, nabídneme Vám jinou odrůdu (za stejnou cenu). Můžete nás kontaktovat na 723 000 027

Aleš

Dobrý den, v kolik prosím doručujete Prahu v úterý? Bylo by možné doručit cca od 17–18 hod? Díky

Florea.cz

Dobrý den,
čas doruceni určuje náš software, který sestavuje trasy z velkého počtu objednávek z celé ČR. Proto čas nedokážeme slíbit, ale vždy klienta informujeme formou SMS den před dodáním.
Nicméně máme pro Vás dvě možná řešení. Zadejte svůj požadavek do poznámky k objednávce a my Vás zařadíme na konec rozvozu. Nebo si objednejte květiny o den dříve (pokud to není dárek k předání naším kurýrem) protože naše květiny jsou čerstvé a mají uzavřené květy a takto Vám krásně nakvetou.

Eva

Dobrý den, chtěla bych poslat kytici mamince do práce, ale potřebovala bych její doručení mezi 8 a 16 hodinou, kdy bude v práci. Bylo by toto možné?

Florea.cz

Dobrý den,
určitě je to možné. Květiny většinou doručujeme v tomto intervalu. Svůj požadavek raději ještě vepište do poznámky u objednávky.

Příjemný víkend.

daniela

Zakoupila jse voucher.pak podle pokynu dokoncila objednavku,ale vyskocila na me castka bez slevy.nevim jak zaplatit doruceni.prosim o radu.dekuji

Florea.cz

Dobrý den,
za chvilku by Vám měl dorazit email s odkazem na platbu pouze dopravy.
Na naší straně musí dojít k ověření a uplatnění Vašeho voucheru.

Děkujeme.
Příjemný večer.

Anička

Dobrý den, můžete 10 růží rozdělit na 2 kytice s doručením na jednu adresu?

Florea.cz

Dobrý den,
není problém.

Dana

Vazeni,
Prosim o potvrzeni platnosti voucheru. Uvadi se zde do 17. 7. Na voucheru mam uvedeno do 23.7., byla akce prodlouzena? Dekuji za odpoved. Hezky den Dana

Florea.cz

Dobrý den, ano akce byla ptodloužena. Informaci opravíme. Děkujeme za upozornění.

Dana

Dobrý den,bylo by možné doručit květiny do pátku do okresu Mladá Boleslav,po případě kdy doručujete do tohoto okresu?Děkuji za odpověď.

Florea.cz

Dobrý den,
do tohoto okresu doručujeme každé pondělí, středu a pátek. Takže pro páteční doručení máte čas s objednávkou do zítřka do 19.hodiny.

Příjemný večer.

Florea.cz

My děkujeme za pochopení a přejeme Vám příjemný zbytek večera.

Katka

nevadi, dekuju za rychlou odpoved!

Florea.cz

My děkujeme za pochopení a přejeme Vám příjemný zbytek večera.

Katka

Dobry den,

ted uz je nehspis pozde udelat objednavku na zitra v okrese Chrudim, ze? Moc dekuji!

Florea.cz

Dobrý večer, je nám líto, ale na zítra to již není možné.

Michaela

Dobrý den, když dnes udělám objednávku, kdy doručíte kytici v Praha (Roztoky) a zhruba v jaké hodiny? děkuji

Florea.cz

Dobrý den,
když objednáte dnes do 19.hodiny, tak budou květiny doručeny zítra. Přibližný čas Vám sdělí kurýr formou sms po 19.hodině, kdy se zpracovává logistika na následující den.

Příjemný večer.

Daniel

Dobrý den, zakoupil jsem voucher a chtěl uhradit dopravu, ale celková cena na uhrazení je 265 Kč?
Jak dál postupovat? Děkuji.

Florea.cz

Dobrý den,
po ověření voucherů Vám bude zaslán pdkaz na platbu pouze dopravy. Pokud se tak již nestalo, tak odkaz dorazí během chvilky.

Příjemný den.

Radek

Dobrý den je možno doručit kytici i na Slezskou hartu (stanový camp ) při uvedení přesné adresy,místa ? a v kterých dnech doručujete v této oblasti ? děkuji za odpověd.

Florea.cz

Dobrý den,
doručíme kamkoliv. Do tohoto okresu doručujeme každé úterý a čtvrtek. Pokud dnes do 19.hodiny stihnete objednat, budou květiny zítra doručeny.

Příjemný den.

Lenka Greplová

Dobry den, kdyz růže objednam nyní, doručíte je zítra nejpozději do 15:00 do Prostějova? Dekuji

Florea.cz

Dobrý den,
to už bohužel nestihneme. Do Prostějova doručujeme květiny každé pondělí, středu a pátek. Takže nejdříve v pátek.

Příjemný den.

Tommy

Dobrý den, nedavá se náhodou lichý počet květin? Tradice dle pravidel Gutha Jarkovského. Ptám se protože některé obdarované to mohou vnímat negatině ;-) a byla by to škoda.

Florea.cz

Dobrý večer,
skutečně je tomu tak ;) vidím, že se vyznáte. My jsme se touto problematikou zabývali v našem článku http://www.florea.cz/blog/-lichy-nebo-sudy-pocet-kvetin-do-kytice.
Skutečnost je taková, že většina klientů si objedná kytici s počtem končící 9ks. Jeden ks pak vždy náš kurýr se souhlasem klienta, daruje neznámé ženě na ulici. Vznikla z toho pěkná tradice ;) a podle kurýrů, je to pro obdarované víc než jen překvapení.
Květiny by měly dělat radost a nás těší, že něco takového naši klienti dokáží způsobit i ostatním.

Jarča

Dobrý den, prosím vás, jak často doručujete do Plzně?? Díky za odpověď :)

Florea.cz

Dobrý den,
do Plzně doručujeme květiny každý všední den. Nedaleko Plzně je náš centrální sklad, kde je možný i osobní odběr, a to i v neděli.

Příjemný den.

Horák V.

Dobrý den. Jak často doručujete v Brně prosím?
Díky za odpověď.
Horák V.

Florea.cz

Dobrý den,
v Brně doručujeme každý všední den.

Příjemný večer-

Florea.cz

Ano, to není problém, dodáme všechny kytice za 95,– Kč na jednu adresu. Zadáním PSČ do objednávky Vám bude umožněno zvolit termín dodání. Příjemný večer.

Andrea

Ještě pro doplneni, dodani na jednu adresu a ve stejny den. Dekuji

Florea.cz

Ano, to není problém, dodáme všechny kytice za 95,– Kč na jednu adresu. Zadáním PSČ do objednávky Vám bude umožněno zvolit termín dodání. Příjemný večer.

Andrea

Dobry den, jde objednat 6 samostatných kytic s dodanim na jednu adresu najednou nebo se na kazdou musí udelat objednavka s dopravou zvlast?
 dekuji

Florea.cz

Samozřejmě lze pouze doplňte prosím informaci do poznámky. Doprava je hrazena vždy na jednu konkrétní adresu.

Lukas Petik

Dobrý den, nevím jestli jde o technickou chybu Vašeho webu, ale při postupu objednávky a zadání slevového kódu (CTRL+C, CTRL+V) do příslušného okna, se po odeslání nabídky sleva do konečné ceny nepromítla. Žádná možnost úpravy objednávky již není bohužel možná, takže jelikož jsem chtěl růže doručit, tak jsem Vám uhradil plnou cenu vč. dopravy. Bohužel screen shot obrazovky kde jsou vyplněny údaje vč. slevového kódu nemám, opravdu mě tohle nebaví dělat u každé objednávky.
S pozdravem L.P.

Florea.cz

Dobrý den,
patrně jste přehlédl poznámku. Vouchery uplatníme a bude Vám odeslán odkaz na platbu pouze dopravy.

Příjemný podvečer.

Florea.cz

Prosíme Vás tedy o číslo účtu, abychom Vám mohli vrátit peníze.

Děkujeme.

Martin

Dobrý den, když zakoupím růže 7.7. (úterý) je možno je doručit 9.7 (čtvrtek) kolem 17:00–18:00 do Ostravy k výročí svatby děkuji .

Florea.cz

Dobré ráno,
ano, pro čtvrteční rozvoz Vám postačí odeslat objednávku do středy 19.00 hodin. Čas Vám slíbit nedokážeme, počítač vždy sestaví trasy kurýrům podle doručených objednávek z celé ČR. O čase Vás informujeme den předem SMS. Je pravděpodobné, že Ostravu budeme zavážet v dopoledních hodinách. Pokud je možné květiny pro Vás někde ponechat (v práci, u sousedky apod.) rádi to uděláme.

Iva

Jezdíte Karlovy Vary? potřebujeme k 10.7. děkuji

Florea.cz

Dobrý den,
na 10.7. rozvoz akorát vychází, neboť do Karlových Varů, doručujeme každé pondělí, středu a pátek.
Konkrétní termín si zvolíte v nákupním košíku.

Příjemný večer.

Lucie

Dobry den, v ktere dny rozvazite do Tabora? Predem diky za odpoved

Florea.cz

Dobrý den,
do Tábora jezdíme v úterý a ve čtvrtek.

Florea.cz

Dobrý den, nejlépe do úterý 15.7 do 19.00 hodin.

Dotaz

Kdy mam zadat objednavku, pokud potrebuji doruceni 16.7. (Praha). Aktualne je mozne zvolit v eshopu jen par dni dopredu…

Florea.cz

Dobrý den, nejlépe do úterý 15.7 do 19.00 hodin.

Lucie Králová

Dobry den, chtel bych to poslat jako darek se vzkazem, ale za kazdou cenu bych nechtel, aby obdarovana vedela pro od koho jsou je to mozne? Dekuji Petr

Florea.cz

Samozřejmě, Váš požadavek není nijak výjimečný ;) Pouze připojte ke své objednávce poznámku s požadavkem diskrétního předání.

Josef

Dobrý den,

které dny rozvážíte růže po Praze? Děkuji.

 Josef

Florea.cz

Dobrý den,
každý všední den.

Pavel Novák

Dobrý den.
Nabízíte i nějaký expresní termín dodání? Za příplatek pochopitelně… Díky za odpověď.

Florea.cz

Dobrý den,
to vždy záleží kam a kdy je potřeba květiny dodat. Není to standardní služba, ale pokud je to možné, tak se snažíme vyjít zákazníkům vstříc.

Příjemný den.

Libor

Dobrý den kdy zavážíte Českou Lípu?

Florea.cz

Dobré ráno,
do České Lípy jezdíme pondělí, středa a pátek.

Jana

Dobrý den, platnost voucheru je do 16.7., tento den uplatním voucher a udělám objednávku s doručením do Olomouce a doručeno bude v úterý 21. 7.?

Florea.cz

Ano.

Florea.cz

Dobrý den,
akorát jdu dodělat tu poslední objednávku.

Zvládla jste to a to je důležité :)

Děkuji a přeji krásný večer.

Kateřina

Iveta

Dobrý den,

moc děkuji za trpělivost s mojí dnešní objednávkou ! Pokazila jsem ,co jsem mohla a oceňuji vaši výbornou komunikaci a milý přístup !
Věřím, že naše dnešní společná spolupráce udělá všem třem ženám, které kytice obdrží velkou radost. Děkuji za tuto akci, jsem ráda, že vím, že jste :-)

Florea.cz

Dobrý den, akorát jdu dodělat tu poslední objednávku.
Zvládla jste to a to je důležité :)
Děkuji a přeji krásný večer.
Kateřina

Jana

Dobrý den, děkuji za rychlou odpověď. Šlo mi o to, zda novou akci budete nabízet např. kolem 22.7., abych stihla provést objednávku s doručením na 27.7. A do Olomouce tedy dovážíte které dny? Je možné poslat lichý počet (9ks) a zbylý kus si v Praze (nebo depu) vyzvednout?

Florea.cz

Dobrý den,
věřím, že i v tomto termínu budeme mít nějakou akci.
Do Olomouce květiny doručujeme každé úterý a čtvrtek.
Vámi popsaný scénář bohužel není možný, protože na depu se přes den nikdo nezdržuje.
K sudým či lichým počtům krátce zde: http://www.florea.cz/blog/-lichy-nebo-sudy-pocet-kvetin-do-kytice

Momentálně nemáme v Praze žádné výdejní místo, ovšem už se na tom pracuje.

Příjemný večer.

Jana

Dobrý den, kdy dovážíte do Olomouce? Potřebuji úplně poslední nejzašší termín, a kdy podle toho objednat, stačí 16.7.? Resp. potřebuji doručení na 26.7. nebo 24.7. pátek či 27.7. pondělí – budete mít do této doby další akci jak výše nabízíte? Děkuji za odpověď.

Florea.cz

Dobrý den,
to bohužel možné není, neboť tento druh máme 100% garantován od pěstitele pouze po dobu této akce. Na konci července bude určitě také nějaká akce na jiný druh růže.

Příjemný večer.

Martin Havířov

Dobrý den,které dny jezdíte do Havířova?
Děkuji za info…

Florea.cz

Dobrý den,
do Havířova v úterý a ve čtvrtek.

Lukáš Navrátil

A ještě dodatek, kdy může být kytice v Pardubicích. V případě, že bude objednáno 3.7. a dodání by bylo v příštím týdnu..

Florea.cz

Do Pardubic doručujeme každé úterý a čtvrtek.

Lukáš Navrátil

Dobrý den, v případě sloučení více voucherů v jednu objednávku, tak se platí cena jen za růže + 1× doprava? Děkuji za odpověď..

Florea.cz

Dobrý den,
přesně tak. Dopravu hradíte jen jednou.

Příjemný den.

Jarda

Dobrý den, chtěl bych se zeptat, zdali je možné nechat doručit růže 16.7. jako dárek. A jestli by bylo možné jich dodat 19 (samozřejmě bych platil 20) Děkuji za odpověď.

Florea.cz

Samozřejmě, je to možné, pouze nám sdělte místo kam budeme doručovat. Máme rozvoz po ČR rozdělen na dva termíny.

Aneta Dočekalová

Škoda, přesto moc děkuji za odpověď, určitě vás budu sledovat dál :) hezký den, Aneta

Florea.cz

Děkujeme.

Krásný den i Vám :)

Monika

Je možné k tomu přidat zelenou „trávu“, jak je na jedné z fotografií? Jak je to tedy s doručením? Potřebovala bych jednu kytici doručit 13.7. na Prahu 9 a druhou kytici 14.7. na Prahu 1, obě v časech mezi 10. – 15.

Florea.cz

Dobrý den,
pokud chcete přidat „trávu“, tak je nutné ji dát do objednávky a navýší se Vám tím cena. Bude tak doplácet dopravné + beargrass.

Pokud potřebujete 2 termíny, je nutné provést 2 objednávky.

Děkujeme a přejeme příjemný den.

Aneta Dočekalová

A ani kdybych objednávku uskutečnila v datu mezi 2.7. do 16.7.2015 (tím by byl voucher uplatněn), ale růže by byly doručeny až toho 31.7.? Ani to není možné?

Florea.cz

Dobrý den,
to bohužel možné není, neboť tento druh máme 100% garantován od pěstitele pouze po dobu této akce. Na konci července bude určitě také nějaká akce na jiný druh růže.


Příjemný den.

Florea.cz

Dobrý den,
to bohužel možné není, neboť tento druh máme 100% garantován od pěstitele pouze po dobu této akce. Na konci července bude určitě také nějaká akce na jiný druh růže.


Příjemný den.

Aneta Dočekalová

Dobrý den,
když si zakoupím voucher teď, ale chtěla bych doručit růže až 31.7.2015 – je to možné?

Slevomat.cz

Dobrý den Aneto,

děkujeme za zájem, ale bohužel to není možné, protože platnost voucher je od 2. 7. do 16. 7. 2015.

Mrzí nás to a hezký den.

Mirka

Dobrý den, když zakoupím dnes, kdy bude dodáno do Velhartic (Sušice)? Je mi jedno jaký pracovní den v příštím týdnu, jen ne pondělí. Lze ovlivnit?Velmi děkuji!

Florea.cz

Dobrý den,
do tohoto kraje doručujeme vždy v úterý a čtvrtek. Termín je možné vybrat přímo v košíku při zadání PSČ.

Příjemný den.

Martin

Dobrý den chci jse zeptat když zakoupím voucher 2× je možno doručit v celku v jednom svazku 20ruží

Florea.cz

Dobrý den,
určitě. Stačí čísla obou voucherů vepsat do poznámky u objednávky.

Děkujeme.

Příjemný den.

Radim Kabeláč

Dle nabídky je v ceně růže „HOT BLOOD“ v délce 50 cm. Ale v textu máte klamavý odkaz na „ROSA GR MADAM RED“, což je sakra rozdíl!
Screenshot zde: http://i.imgur.com/VMC1T9R.png

Prosím o nápravu. Chtěl jsem objednat, ale tohle mne odradilo.

Florea.cz

Dobrý den,
velmi Vám děkujeme za upozornění. Jdeme zřídit nápravu.

Florea.cz

Správný odkaz je samozřejmě tento:
http://www.florea.cz/detail/rosa-gr-hot-blood-50cm-3732

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru