Původní nabídka už vypršela, ale nevadí. Omrkněte tuhle od stejného podniku.

Registrace na akci Barvám neutečeš 2015 v Praze

4,9 / 5 Barvám Neutečeš Praha - Bohnice  (mapa) 153 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Benefity
Míša

díky Vám:)

Míša

Dobrý den, pokoušela jsem zaregistrovat sebe a sestru (mám zakoupeny 2 vouchery) a stále mi to píše že vouchery jsou neplatné nebo již využité..díky za radu..M.

Barvám neutečeš

Dobrý den, Míšo, vouchery záskané na Slevomatu je potřeba zaslat na info@barvamneuteces.cz. Poté obdržíte kódy k registraci. Děkujeme a těšíme se na viděnu ve víru barev ;-).

Klara

Dobrý den, zakoupila jsem váš voucher a následně vám zaslala e-mail s kontaktními údaji. Již druhým dnem ale čekám na přidělení registračního kódu, který jste mi ještě neposlali. Tak by mě zajímalo, jestli to normálně trvá tak dlouho, anebo je někde chyba.
Děkuji za odpověd

Barvám neutečeš

Dobrý den, Kláro, vouchery by již měly být odbavené. Přišlo Vám to? Na e-maily odpovídáme vzhledem k velkému množství e-mailů do 24 hodin. Děkujeme za pochopení.

Eliška R.

Dobry den,
chtela bych se zeptat, zda je tento voucher mozne uplatnit i pro osobu mladsi 18ti let – tedy pro 16 leteho zavodnika.

Dekuji za odpoved,

 Eliška

Barvám neutečeš

Dobrý den, Eliško, ano, tento voucher je možné využít i pro 16-ti letého účastníka ;-).
Hezké odpoledne.

Zuzana Rejmanová

Dobrý den, zajímalo by mě, jestli je registrace dětí za stejnou cenu? Na stránkách akce je cena dětské (7–14 let) registrace za 250,– Kč. Mám za dítě zaplatit tam a nebo je možné platit na místě?

Barvám neutečeš

Dobrý den, ano, registrace dětí (7–14let) je 250,–Kč. Registraci proveďte zde: http://www.barvamneuteces.cz/registrace/
Děkujeme.

Karolína Janatová

Dobrý den,

dnes jsem si objednala 2 lístky na Colou Run a následně zaplatila bankovním převodem na tento účet: 238400856/0300 a s variabilním symbolem
5038584831.

Estalle mi nepřišlo žádné potvrzení a stále se mi ukazuje zaplaťte do 2 dnů.

Děkuji za Vaši odpověď.

Slevomat.cz

Dobrý den Karolíno,

bankovním převodem objednávku vyřizujeme až po přijetí platby (2–4 dny). Jakmile dorazí, zasíláme vouchery na Vaší emailovou adresu.

Hezký den a fajn zážitek :-)

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru