Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Láhev španělského vína s vaší fotkou a textem

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak objednat zboží
David Kadeřábek

Dobrý den, je možné si k vínu objednat i 6ks etiket s fotkou samostatně? Děkuji za odpověď

JH

Dobrý den, ano můžete si doobjednat samostatné etikety. Vyrobíme je do dvou dnů.

Tereza

Dobrý den, koupila jsem dva vouchery, udělala jsem dvě objednávky, jelikož nešly vložit dva vouchery. Počítám s tím, že uhradím 2×39 Kč za odběr. Ale po obdržení potvrzení na e-mail je jedna objednávka za plnou cenu bez voucheru. Mám se bát, že při vyzvednutí budete chtít uhradit plnou částku? Bude stačit, když doložím oba vouchery pro kontrolu? Děkuji za odpověď

JH

Dobrý den Terezko, bát se nemusíte :-), systém je nastaven v „pokladně“ tak, že jeden vucher se dá uplatnit v jedné objednávce. Na vysvětlení: je to proto, že slevy se nemohou sčítat (na výrobek se dá použit jen jedna sleva)…
S pozdravem

Kateřina Schneebergerová

Dobrý den,

právě jsem si objednala víno zkouším tam vložit svůj obrázek, ale nedaří se mi nejde vůbec nic rozkliknout, ani text ani galerie ani vlastní obrázek, jinak zbytek jde, ale chci vlastní obrázek, tak prosím nějak to napravte.

JH

Dobrý den Kateřino, teď jsem udělal zkušební objednávku a stránky normálně pracují. Klikněte na „vlastní obrázek“ a automaticky vyskočí rámeček na vložení vašeho obrázku.
V případě nejasností klidně použijte náš chat (je v provozu od 9,00 do 18,00 každý všední den.

Alena

Dobrý den. Potřebovala bych vědět, zda se mi podaří připojit fotku ze systému Androind? Díky, pěkný den, A.

JH

Dobrý den Aleno,
stávájící verze programu zatím plně nepodporuje Android. Nová verze bude v ostrém provozu až po důkladném testování.

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru