Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Kurz vaření s profesionály vč. konzumace: Barevné netradiční steaky

4,9 / 5 Kurzy vaření - Šelma v kuchyni Praha - Břevnov  (mapa) 44 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Storno podmínky
Benefity
Jana Marhoulová

Dobrý den ,
můžete mi poskytnout termíny, které jsou volné? Chtěla bych to jako dárek k Vánocům, takže by se mi hodil víc lednový termín.
Děkuji
Jana Marhoulová

Kurzy vaření - Šelma v kuchyni

Dobry den, terminy na leden se budou vypisovat cca na zacatku prosince.
Dekujeme za zajem a prejeme hezky den.
Martin Lev

Hana Nováková

Dobrý den,
chtěla bych poukaz pořídit synovi, může se ho zúčastnit s přítelkyní, nebo je nějaký příplatek za doprovod ?
Děkuji Nováková

Kurzy vaření - Šelma v kuchyni

Dobry den, voucher plati pouze pro jednu osobu. Mame maximalni obsazenost kurzu 8–10 pax, neni mozny doprovod na kurz jine osoby. Děkujeme za pochopeni. Hezký den
Martin Lev

M. F.

Dobrý den, mám poukaz velký zájem, pro manžela. Je kurz vhodný pro začátečníky a je možné abych na kurz přišla udělat pár fotek? A máte na výběr více termínu? Zrovna který máte na vašich stránkách se nám nehodí. Děláte kurzy i v pátky či o víkendech? Děkuji

Kurzy vaření - Šelma v kuchyni

Dobrý den, kurz je i pro úplné začátečníky. Každý účastník si připravuje jídlo od začátku, pomalu a v klidu. Kurz je vedený pohodovou a zábavnou formou. Na kurz si můžete přijít udělat foto! Termíny budeme vypisovat průběžně. Steaky jsou velmi oblíbený kurz takže kurzů bude dost. Za 14dní budeme vypisovat další termíny na steakové kurzy. O víkendech se u nás vaří pouze pro děti.

Hezký den
Martin Lev

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru