Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

12 párů ponožek s bambusovým vláknem

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak objednat zboží
Martina

Dobrý den, je možno objednat i velikost menší 35–38? Děkuji

www.odevyadarky.cz

Dobrý den,
máme pár kusů 39–42. Nejsou v inzerci, ale můžeme je poslat.
S pozdravem odevyadarky.cz

Aleš

Dobrý den take jsem zaplatim přes učet ale nedal jsem velikost. Kdy mám tedy zadat velikost? děkuji.

www.odevyadarky.cz

Dobrý den, při uplatnění voucherů na našem objednávkovém formuláři uvedete vše potřebné včetně velikosti. pokud si nebudete vědět rady zavolejte mezi 9–14h na tel. 702099259. S poz­dravem odevyadarky.cz

Kubečková Hana

Dobrý den,
ještě jednou se na Vás obracím s dotazem. Objednala jsem si 2×12 párů ponožek, ale nikde jsem neměla možnost uvést velikost. Barvu jsem uvedla černou, ale určit velikost mi to nikde nenabídlo. Prosím o sdělení, jak postupovat. Chtěla bych 12 párů dámské vel. 39–43/ tj. 199,– Kč a 12 párů pánské vel. 43–46 tj. 199,– Kč/. Děkuji.

www.odevyadarky.cz

Dobrý den,
při uplatnění voucherů na našem objednávkovém formuláři uvedete vše potřebné včetně velikosti. pokud si nebudete vědět rady zavolejte mezi 9–14h na tel. 702099259.
S pozdravem odevyadarky.cz

Hana

Dobrý den,
cena 199,– Kč je opravdu za 12 párů, nebo za jeden?
Děkuji.

www.odevyadarky.cz

Dobrý den,
cena 199,– je za 12 párů.
S pozdravem odevyadarky.cz

Alice Blahová

Dobrý den,
chtěla jsem se zeptat, kdybych si od Vás objednala ponožky a legíny, šlo by platit jedno poštovné? A šlo by u ponožek nakombinovat dvě velikosti – 6 menších a 6 větších párů?
Děkuji za info,
Alice Blahová

www.odevyadarky.cz

Dobrý den, Pro veškeré informace volejte na 702 099 259 mezi 8,30 – 14.30h. Rádi odpovíme na každý Váš dotaz.
S pozdravem odevyadarky.cz

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru