Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Jarní víkend v zábavním Heide parku v Německu

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Benefity
FKSP
Jozefína Gernatová

dobrý den chtěla jsem se zeptat jestli bude neco podobneho anebo aj ta sama akce ale až cez letný prázdninny ja bych daejí to vzala cez prázdninny díky

Bc. Kupsa Michal - CA EuropaTour

Dobrý den, samozřejmě společně se slevomatem pro Vás máme podobné nabídky nachystány i na léto ;))

Monika

Dobry den,
nejde mi objednat zlavu, pritom pise, ze ostava este 26 hodin viete mi poradit?

Slevomat.cz

Dobrý den,
napište mi prosím jakou variantu byste ráda a já Vám jí objednám :)

Honza

197cm…takže mám problém :-(
By mě zajímalo, pro koho to staví takhle malé!?

Honza

to: Mirka Šiková
Většinou je spíš omezení obráceně. Že na atrakci nemůžete pokud jste vyšší než … takže spousta atrakcí je pro mě zapovězena. A to nemám ani dva metry!

Bc. Kupsa Michal - CA EuropaTour

Dobrý den,
většina těch lepších atrakcí je omezena 195cm výšky :-)
Takže jestli jste do téhle výšky, nemáte problém.

Michaela

Tak to by bylo super,že bychom nikam daleko nemuseli..a ještě jestli se mužu zeptat za jaký příplatek by to asi v našem případě bylo…děkuji

Bc. Kupsa Michal - CA EuropaTour

Z Jihlavy by jsme Vás přibrali za 200Kč na té OMV.

Eva

Dobrý večer,
měla bych dotaz ohledně počasí. Když v daném termínu bude pršet zda je v parku nějáké vyžití? Jestli jsou atrakce v provozu nebo ne.. Nebo tam pojedeme v podstatě ,,zbytečně"

Bc. Kupsa Michal - CA EuropaTour

Dobrý den,
počasí bohužel neovlivníme, jak jsme zjistili v Benátkách :x :-)
Konkrétně v tomhle parku se jedná většinou o venkovní atrakce i v případě, že prší je většina otevřena, až na vyjímky. Musíme doufat, že se nám počasí vydaří.

Michaela

Dobry den,měla bych dotaz ohledně nástupního místa..jelikož jsme z Jihlavy,museli bychom odjíždět z nejbližšího města a to tedy Brna,chci se ale zeptat,v případě,že by odsud měl odjíždět malý počet lidí je tedy možné,že bychom museli nakonec na jiné místo,tak že do Prahy..Děkuji

Bc. Kupsa Michal - CA EuropaTour

Dobrý den,
mohli bychom Vás nabrat na OMV u Jihlavy na dálnici a zpět Vás tam zase vysadit ;)
Bude záležet na domluvě, uveďte prosím v rezervaci :-)

Kateřina Štachová

Dobrý den,
měla bych dotaz ohledně placení poplatku navíc za nástupní místo. Slevomat mi hned vygeneroval cenu 3398 za 2 osoby, ale nikde tam nebylo nic o příplatku za nástupní místo. Takže když jedeme z Ostravy, tak těch 2× 350kč budem platit na místě? Děkuji za odpověď.

Bc. Kupsa Michal - CA EuropaTour

Dobrý den,
ano. Doplatky za autobus, cestovní pojištění se platí až v autobuse.
Budeme se na Vás těšit!

Olga V.

Dobrý večer,chci se jen zeptat,ta částka 1699kč platí do datumu 1.4. nebo zbyvající 3h..a pak to bude těch 2990kč..,nemám v tomhle ještě tolik zkušeností…Předem děkuji.

Bc. Kupsa Michal - CA EuropaTour

Dobrý den,
sleva se bude prodlužovat do 21.2.2013
Po tuto dobu máte možnost zájezd koupit za akční cenu 1699 Kč.

Evina

:) tak to je super. Děkuji za rychlou odpověd.
A ještě bych měla jeden dotaz ohledně pojištění. Jestli pojištění které nabízíte zahrňuje i zdravotní? Nebo jen proti stornu a je tedy nutné si udělat ještě proti urazu.
A ještě jeden menší dotaz na který se asi nedá moc odpovědět a to jestli v květnovém termínu se tam pohybuje větší počet lidí :D..
ještě jednou děkuji

Bc. Kupsa Michal - CA EuropaTour

Odpovím rád na oba dotazy,
samozřejmě pojištění je komplexní, podmínky jsou na webu.
A v květnu bude na 80% více lidí ;)
Ale užijeme si oba termíny, takže je to na Vás :-))
Budeme se na Vás těšit!

Evina

Dobrý den, chtěla bych se zeptat zda se ,,tamagoči" vyplatí a jestli se lehce ovládá (jestli je např. v anglickém jazyce abych si uměla zarezervovat atrakci) a nepochopila jsem tuhle větu co jste psal Denise S.
…Dobrý den, „tamagoči“ je výhodné koupit ve 4, jelikož se tam platí nevratná záloha „8e“…
Takže bych si měla na osobu koupit 4?? Takže 40e na osobu za tamagočiho??

Děkuji za odpověd

Bc. Kupsa Michal - CA EuropaTour

Dobrý den, nene :-)
Záloha za tamagočiho je 8e (pokud se nic nezměnilo) a lze na něj zarezervovat 4 osoby = 4*10 + 1*8e = 48e
Kdyby si každý koupil své tak 4*10 + 4*8 = 72e
Takže je výhodné na 4 lidi jedno tamagoči.
Jinak ovládání je naprosto lehké a zvládne ho i mladé dítě.
Samozřejmě vše na místě rád vysvětlím ;)
Budu k dispozici v parku a „povozím“ se s Vámi v adrenalinové partě :-)

Aluška Č.

Dobrý den,
do kdy je nutné provést platbu? Je možné zaplatit voucher až 11.března?
Děkuji za odpověď

Slevomat.cz

Dobrý den Aluško,
platbu je nutné provést do dvou dnů od objednání.

Přeji krásný den

Nella.V

Dobrý den!
Jen sem se chtěla zeptat trochu sem nepochopila kde budeme spat nebo jestli to je bez noci?? Předem děkuji za odpověď.

Bc. Kupsa Michal - CA EuropaTour

Dobrý den,
jedná se o noční přejezdy, takže přes noc budete v autobuse. Jestliže jste z Prahy očekávejte přibližně 7h cesty.
Budeme se na Vás těšit!

SIMONA

Dobrý den,
prosím o podrobnější vysvětlení k „tamagoči“ kartám tzv. pro blbý :o).
Zajímá mě kde se rezervace konkrétních atrakcí provádějí, aby se nemuselo pořád lítat na jedno místo.
Moc děkuji Simona

Bc. Kupsa Michal - CA EuropaTour

Dobrý den,
jestli jste držela fyzicky „tamagoči“ v ruce, tak to je úplně to samé.
Je to elektronická hračička, fungující pravděpodobně na nějaké jejich WiFi. Takže rezervaci děláte online a na jakém místě chcete.

Zdeněk Pícka

Děkuji za zodpovězení dotazu a potvrzení rezervace emailem.
Budeme se také těšit. :-)

Aluška Č.

Dobrý den,
mám dotaz, v popisu jak uplatnit slevu máte, že voucher je nutné uplatnit do 1.4.2013 a termíny tam máte
Pá-Ne 12.-14. 4. 2013
Pá-Ne 10.-12. 5. 2013
Tak by mě zajímalo jestli když si zakoupím ten voucher jestli si můžu vybrat jeden z těch termínů a nebude žádný problém.
Děkuji za odpověď.

Bc. Kupsa Michal - CA EuropaTour

Dobrý den,
samozřejmě si můžete libovolně vybrat z těhle termínů.
Do 1.4.2013 musíte provést rezervaci.
Budeme se na Vás těšit!

Zdeněk Pícka

Dobrý den,
potvrzujete nějak rezervaci na rezervačním emailu? Poslal jsem ho, ale žádné potvrzení nedošlo, tak nevím, jestli bylo vše v pořádku. Snad ale ano. :-) Jen mě trochu děsí ten dovětek, že s chybou je rezervace neplatná.
Děkuji Pícka

Bc. Kupsa Michal - CA EuropaTour

Dobrý den,
samozřejmě rezervace potvrzujeme :-)
Poslední jsem potvrzoval v pátek a na zbytek se vrhnu v neděli :-))). Vždy čekám než se toho nakupí více.
Budeme se na Vás těšit ;)

Libor

Dobry den, jakou kapacitu cestujicich ma kvetnovy termin a kolik je volnych mist na kveten? Dekuji

Slevomat.cz

Dobrý den,
celková kapacita květnového zájezdu je 500 míst a v současné době je obsazeno 50.
Přeji hezký den

Denisa S.

Dobrý den, chci se zeptat, jestli přednostní vstupné, tedy „tamagoči“ platí za cenu 10 euro pouze na jednu atrakci nebo si s jedním tamagočim můžu naplánovat celý den na všechny atrakce, které budu chtít navštívit? Děkuji za odpověď

Bc. Kupsa Michal - CA EuropaTour

Dobrý den, „tamagoči“ je výhodné koupit ve 4, jelikož se tam platí nevratná záloha „8e“. Přesné ceny, Vám řeknu potom u parku, jelikož se mohly od minulého roku změnit.
Funguje to tak, že si vždy můžete zarezervovat jednu atrakci (objednává to podle lidí, když jsou velké řady, objednává Vás to např. za hodinu) a mezi tím vystojíte řadu na jiné atrakci. Můžete mít pouze jednu atrakci zarezervovanou, jakmile ji sjedete můžete ihned rezervovat další. S touhle věcičkou sjedete asi 3× tolik co člověk bez ní ;)
Budeme se na Vás těšit!

Alena Jechová

Dobrý den, ráda bych se zeptala co to znamená to přednostní vstupné?Ještě jsem se dočetla, že cesta trvá cca 6 hodin, tak je možné, že se bude vyjíždět třeba o půlnoci? Já jen, že bych jela se synem(5,5), tak se rozmýšlím, jestli by to zvládl.Děkuji za odpovědi

Bc. Kupsa Michal - CA EuropaTour

Dobrý den,
záleží odkud pojedete, ale z Prahy budeme vyjíždět něco kolem 01:-02:00.
Přednostní vstupné:
Před vstupem do parku si zakoupíte „tamagoči“ kde si můžete rezervovat vždy čas v který se k atrakci dostavíte a nemusíte čekat řady.
Zarezervujete si například, že v 10:00 půjdete na krake a mezi tím si „sjedete“ colossus (vystojíte řadu).
Cesta by měla trvat něco kolem 7h, budou pravidelné pauzy co 3,5h. Rád bych byl u parku kolem 9:00, aby jsme sithli zakoupit „tamagoči“ jelikož jsou omezeny počtem.
Budeme se na Vás těšit!

Radek

dobry den ,
kolik vychází dětské vstupné ? Jedná se o děti 5 a 7 let. děkuji

Bc. Kupsa Michal - CA EuropaTour

Dobrý den,
bohužel děti platí stejnou cenu jako dospělí. Jelikož budu brát skupinovou vstupenku 24e/os, již tak je to sleva z 39,5e, děti běžně platí 29,5e/os.
Děkujeme za dotaz

Alena

Dobrý den, chci se optat, zda 2 leté dítě platí plnou cenu.

Bc. Kupsa Michal - CA EuropaTour

Dobrý den,
bohužel děti platí stejnou cenu jako dospělí. Jelikož budu brát skupinovou vstupenku 24e/os, již tak je to sleva z 39,5e, děti běžně platí 29,5e/os.
Děkujeme za dotaz

Mirka Šiková

Dobrý den, je nějaké omezení pro děti při vstupu na atrakce jako např. věk, či výška? Mám zkušenost z jiných parků, pak to je nepříjemné překvapení. Chci vzít syna (7 let, 128cm).

Bc. Kupsa Michal - CA EuropaTour

Dobrý den,
v heide parku naleznete mnoho atrakcí, které jsou vhodné i pro Vaše dítko.
Samozřejmě ty více adrenalinové jako krake, limit jsou výškově omezeny na 140 cm a 12let.

Zde zasílám seznam „mírnějších atrakcí“ –
 http://www.heide-park.de/heide-park/park/attraktionen/wild-wild-west/

Lenka K.

Dobrý den,
chápu to správně že zaplatím 1699 Kč a mám v tom, cestu, vstup do parku a veškeré atrakce? Na místě se potom platí pouze jídlo a suvenýry?…
Děkuji.

Bc. Kupsa Michal - CA EuropaTour

Dobrý den,
přesně jak jste napsala.
Vše je v ceně. Pouze zda-li budete chtít si můžete zakoupit přednostní vstupné, mám pocit, že za 10 euro.

Zdeněk

Dobrý den.
Měl bych dotaz na odjezdové místo. Na stránkách Europatour je i Plzeň a zde na Slevomatu není. Tak bych se chtěl zeptat, jestli tedy je, či není a případně jestli s příplatkem, či bez.
Děkuji za odpověď.

Bc. Kupsa Michal - CA EuropaTour

Dobrý den,
omlouvám se, Plzeň není nyní zahrnuta v nástupním místě.
Děkuji za dotaz, ihned opravuji na svém webu ;)

Marek Turnovec

Dovolil bych si v popisu trochu poupravit tuto část: „SCREAM – nejvyšší Gyro-Trop-Tower na světě. Volný pád z výšky 71 m rychlostí kolem 100km/hod.“
V Kalifornském parku Six Flags otevřeli vloni atrakci Lex Luthor: Drop of Doom, což je věž vysoká 126 metrů (což je výš, než 103 metrů, co má Scream). Volným pád je z výšky 120 metrů a rychlost je až 135 km/hod, což je určitě víc, než 71 metrů a 100 km/hod u Scream. Na světě je ještě několik takovýchto věží, které jsou vyšší, než Scream, takže tvrzení, že zrovna Scream je nejvyšší na světě je trochu přehnané. 


A kdyby náhodou Němci tím „Welt“ mysleli jen Evropu, tak i tak se mýlí, viz třeba La Venganza Del Enigma v Madridu (120 metrů výšky/pád ze 100 metrů). 


Pozor tedy, nepřebírat nekriticky všechno, co si majitelé parku na svém webu napíšou. :-) A když už se odtud něco přebírá, tak pečlivě – třeba jsem tam nikde nenašel „Gyro-Trop-Tower“. Ale „Gyro-Drop-Tower“ tam je…
Bc. Kupsa Michal - CA EuropaTour

Dobrý den pane Turnovec,
vidím, že jste opravdu znalec :-)
Máte samozřejmě pravdu, bohužel o skutečnosti, že v loňském roce otevřeli v Six Flags novou dráhu vyšší než Scream nevěděl. Děkujeme za upozornění dáme si příště pozor na tvrzení oficiálních stránek parku :-D
Musíte ale uznat, že i Scream má pořádné „grády“. Minulý rok jsme si to tam hodně užili.
V případě, že by jste se přidal na zájezd, budu se na Vás těšit!

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru