Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Degustační thajské menu v Café Buddha Balbínova pro dva

4,6 / 5 Café Buddha Praha - Vinohrady  (mapa) 353 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Benefity
Soňa

Jaká je pikantnost pokrmů v menu? Pokud by některé chody byly ostré, bylo by možné je udělat nepikantní nebo méně pikantní? Thajskou kuchyň mám velmi ráda, ale nedělají mi dobře ostré pokrmy. Děkuji za reakci.

. .

Jaký je rozdíl mezi menu, které nabízíte za 750 pro jednu osobu u sebe na stránkách a tímto menu, kde píšete, jedno menu budou sdílet 2 osoby? Šla by uvést gramáž jednolitvých chodů této nabídky na Slevomatu a nabídky, kterou prezentujete na http://balbinova.cafebuddha.cz/jidelni-listek/?

Café Buddha Balbinova

Dobrý den,

jednoduše dostanete 2× větší proci jelikož si kupujete degustaci pro dvě osoby

I.P.

Dobrý den, také nerozumím pojmu sleva, pokud prodáváte stejné degustační menu pro dva a na Vašich stránkách je za stejnou cenu stejné menu pro jednoho. Děkuji za objasnění.

Café Buddha Balbinova

Degustaci lze provést až pro 8 lidí, porce se rovná počet účastníků při degustaci

J.K.

Dobrý den,

stále tomu nerozumím… je tedy vše 2×… tzn 2 x lžíce s krevetou atd atd, nebo jednou a lidi se o to mají podělit ? („sharing…“)
 Děkuji

Café Buddha Balbinova

Dobrý den,

jednoduše dostanete 2× větší porci, jelikož si kupujete degustaci pro dvě osoby

Jarda

Dobrý den, na vašich stránkách uvádíte, že degustační menu stojí 749 / osoba. Avšak uváděné degustačního menu je uplně stejné jako zde na slevomatu. Čili se jedná o to samé včetně velikosti porcí? Pak mi to nepřijde jako sleva. Děkuji za objasnění

Cafe Buddha

My prodáváme degustační menu pro dvě osoby

Barbora

dobrý den, prosím, je možné masové části menu nahradit pro jednu osobu zopakováním něčeho s krevetami?

Café Buddha Balbinova

Zkuste nám napsat konkrétní případ ne u všeho to lze

Veronika Brunclíková

Dobrý den. Chtěla bych se zeptat jestli je možnost úpravy menu, jeden z nás je alergický na krevety. Děkuji

Café Buddha Balbinova

Určitě krevety jde dát stranou

Martina Dvořáková

Dobrý den,
zajímá mě uplně stejná věc jako Hanku. Menu je pro dvě osoby, tzn. že každý chod bude dvakrát? nebo se budeme o dobroty dělit?

Stepan Navrat

Dobrý den,

jedná se o asijskou degustaci, kde funguje tzv. „sharing“ tedy budete sdílet všechny chody společně a budete si moct vychutnat nepřekonatelné chutě.

S pozdravem,

Cafe Buddha

Hanka

Dobrý den, nevím zda jsem to správně pochopila – když je to menu pro 2, tak vše bude dvakrát? tj. 2 lžíce s krevetou, 2× žebírka, 2× jarní závitky apod nebo se o jedno jídlo dělí dvě osoby? děkuji a hezký den:-)

Café Buddha Balbinova

Dobrý den,

jedná se o asijskou degustaci, kde funguje tzv. „sharing“ tedy budete sdílet všechny chody společně a budete si moct vychutnat nepřekonatelné chutě.

S pozdravem,

Cafe Buddha

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru