Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

16 párů ponožek s bambusovým vláknem

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak objednat zboží
Josef

Mam zajem o ponozky v cerne barve ale uz jsou vyprodane bude mozne este zakoupit cerny par ???

www.odevyadarky.cz

Dobrý den,
ponožky byly právě naskladněny vč. černých. Můžete si je objednat.
S pozdravem odevyadarky.cz

Renáta

dobrý den, minulou akci jsem si koupila ponožky a bohužel mi nic nepřišlo. ani odpověď na dotaz
 Renáta

www.odevydarky.cz

Dobrý den,
nemohu Vám pomoci pokud nevím kdo jste. Křestní jméno nám příliš nepomůže v řešení problému. Pokud Vám zboží nedorazilo, s největší pravděpodobností jste neučinila objednávku nebo neuhradila poštovné. Volejte na 702 099 259 nebo napište na e-mail: odevyadarky@seznam.cz. Situaci s Vámi rádi vyřešíme.
S pozdravem odevyadarky.cz

Radek Řezáč

Určitě Vás nedoporučuji, kvalita nevalná a když mi chybou pošty napoprvé ponožky nepřišli a musel jsem reklamovat, pak po měsící sice zaslali, ale opět za další poštovné, což je úsměvné. U této firmy raději už nic ne.. :-). Děkuji za zkušenost. I špatná zkušenost je dobrá. O těch pár korun nejde, ale princip bohužel ano.

www.odevyadarky.cz

Dobrý den,
pokud jste si odeslaný balíček nevyzvedl a my byli nuceni poslat jej znovu, je celkem logické, že jste hradil nové poštovné. Správně uvádíte, že chyba byla na straně pošty, ne na naší. Reklamace by tudíž měla směřovat na poštu a tam Vám měly vynaložené poštovné uhradit. Proces vrácené zásilky je dlouhý a reklamační také. Proto ten necelý měsíc prodlení. Pro další dotazy pište na e-mail: odevyadarky@seznam.cz nebo nám zavolejte na 702 099 259.
Jedná se o minulou akci, ne-li předminulou. Věci je třeba řešit ihned, rádi pomůžeme.
S pozdravem odevyadarky.cz

jirka

VELICE LÁKAVÉ LEČ NENÍ KDE SI ZVOLIT VELIKOST PONOŽEK.TO VÁM ASI NĚJAK UNIKLO NE?

www.odevydarky.cz

Dobrý den,
neuniklo nám nic. Velikost ponožek se objednává až po obdržení voucheru na web formuláři prodejce. Pokud byste potřeboval ještě nějaké info. neváhejte volat na 702 099 259 nebo napsat ne e-mail: odevydarky@seznam.cz

Danica Roslanovská

Dobrý den, 14.1. jsem uplatnila voucher, zaplatila postovné převoden a stále čekám na zásilku. Bylo to na jméno Danica Roslanovská. Kde to vázne? Děkuji.

www.odevydarky.cz

Dobrý den, Zboží bylo odesláno hned druhý den 15.1.2015 pod.č. RR5880148040C. 24.1.2015 bylo doručeno.
S pozdravem odevyadarky.cz

Koalíček

Dobrý den,

paní Nallim neužila žádné z neslušných slov. Nechápu tedy Váš komentář. :-((

Na druhé straně Vás také nikdo neupomínal na pravopisné chyby ve Vašich komentářích. (Tedy až do teď).

www.odevyadarky.cz

Děkujeme za příspěvek.
S pozdravem odevyadarky.cz

Nallim

Honzo na tuto otázku zde asi odpověď nedostaneme, já čekám na svojí odpověď už 3 dny, Ivana už 8 dní (a to už má vouchery zakoupeny a žádná starost ze stranky e-shopu)! Odpovídají jen na to co chtějí. To už samo mluví o kvalitě e-shopu a tím pádem i proč požadují platit poštovné víckrát při jedné objednávce na jednu adresu!

www.odevyadarky.cz

Dobrý den, náš systém neumožňuje hromadnou zásilku. Bližší na tel. 702 099 250. Prosím o užívání slušných slov. Pak není s odpověďmi problém. Nemám tušení co odpovědět paní Ivaně, když tyto ponožky nikdy krajku neměli což je zřejmé již z fotografie a na kotníku neškrtí. S pozdravem odevyadarky.cz

Jan Svoboda

Dobrý den proč jde na 1 poštovné poslat pouze 1 balení (16pár.) ponožek když ostatní zvládnou třeba 10ks viz spacáky Loop 5. (Česká pošta 89 Kč, Zásilkovna 69 Kč na jedno poštovné lze zaslat až 10 ks).Přijde mě to divné zvlášt když sem chtěl koupit 2 voucher pro mě a manželku.

www.odevyadarky.cz

Dobrý den,
náš systém neumožňuje hromadnou zásilku.
Bližší na tel. 702 099 250.
S pozdravem odevyadarky.cz

Milan

Ne je mi kliknout na velikosti mam obavy ze mi přijdou mix k čemu mi budou. Děkuji

www.odevyadarky.cz

Dobrý den,
pokud u objednávky na formuláři prodejce uvedete vybranou velikost a barvu, tak dostanete to co jste si vybral. Jestli chcete pouze černé ponožky, napište černé.
S pozdravem odevyadarky.cz

Ivana

Dobrý den,

už jsem si jedno balení ponožek objednala. Bohužel však mají jiný lem (zdvojený) než je na obrázku, takže mě škrtí. Je možné dodat ponožky s krajkovým lemem jako je u bílé a černé ponožky na fotografii č. 2. Velikost 39 – 42. Poté bych si je objednala.

www.odevyadarky.cz

Dobrý den,
ponožky krajku nemají a neměli.Gumička u kotníku není nijak zvlášť pevná.
S pozdravem odevyadarky.cz

Aneta

dobrý den, pokud jsem si objednala 2× balení ponožek, musím tedy i 2× zaplatit poštovné???? :(

www.odevyadarky.cz

Dobrý den,
ano, za každý voucher se platí poštovné.
S pozdravem odevyadarky.cz

Lucie Ševčíková

Dobrý den,objednala jsem si ponožky,ale nikde jsem nenašla možnost výběru velikosti,jak si zajistit,aby mi přišla mě vyhovující velikost?Děkuji

www.odevyadarky.cz

Dobrý den,
jen co Vám přijde voucher tak na něm budou pokyny k vyplnění objednávkového web formuláře, kde uvedete velikost, barvu, adresu aj.
S pozdravem odevyadarky.cz

Jakub Pejsar

Dobrý den, budou také v nabídce kontníčkové ponožky s vyšším procentem bambusového vlákna??35% je opravdu málo mám stím vlastní zkušenosti.Děkuji

www.odevyadarky.cz

Dobrý den,
v tuto chvíli ne, ale z jara by se měli objevit. Nicméně tyto kotníčkové ponožky jsou velmi kvalitní, pevné a savé.
S pozdravem odevyadarky.cz

Eva V.

Chápu správně, že v objednávce jsou ponožky ve všech velikostech dohromady? Tedy zřejmě z každé po 4 párech?

www.odevyadarky.cz

Dobrý den,
bohužel to nechápete správně. V balení je jen jedna velikost a jedna varianta barev, vše dle Vašeho výběru. Zvolte jednu ze čtyř velikostí 35–38, 39–42, 40–43, 43–46 a jednu variantu barev mix., bílá, černá.
S pozdravem odevyadarky.cz

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru