Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

30% sleva na veškerou obuv v prodejnách Baťa

4,7 / 5 Baťa Karlovy Vary  (mapa) 18 494 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak objednat zboží
Petr

Zakoupil jsem boty na eshopu. Dnes mi přišla zpráva, že je ve skladu nenašli. Nechci komentovat míru nepořádku u Bati, ale jak to bude s voucherem? Možná učiním ještě jeden pokus o nákup.

Slevomat.cz

Dobrý den, Petře.

Obraťte se, prosím, přímo na Baťu.

Tel.: 577 685 277
kontakt@bata.cz

Případně můžeme voucher stornovat a vrátit peníze, ale věříme, že super botek je tolik, že si ještě vyberete.

JR

Dobrý den,
chci se zeptat, zda mohu slevu uplatnit v kterékoli kamenné prodejně baťa? Např. v Ostravě? Omlouvám se, ale není mi to jasné. Děkuji za odpověď.

Slevomat.cz

Dobrý den, ano přesně tak. Nebo na eshpou, to je na Vás :-)

Petra Ranochová

Dobrý den,
tak bohužel já s touto akcí nemám moc dobrou zkušenost. Koupila jsem si voucher jen kvůli jednomu konkrétnímu zboží a to gumákům. Na webových stránkách jsem si vybrala zboží a předem ověřila, že je v prodejně v požadované velikosti, abych si jej mohla přijít vyzkoušet a zakoupit. Přes informace, že tam boty najdu jsem navštívila bezúspěšně tři obchody ve dvou různých městech (pro jistotu jsem si ověřila dostupnost ve více obchodech a ani to nestačilo) a nekoupila nic, protože boty tam samozřejmě nebyly. A to jsem tam šla téměř okamžitě po ověření. Že by byl takový zájem o holínky nevěřím.

Slevomat.cz

Dobrý den, Petro. Ono vzhledem k nákupům se to opravdu stát mohlo. Tato zkušenost nás mrzí, vyberete jiné botky? Nebo voucher stornujeme, to by samozřejmě nebyl vůbec problém. Případně doporučujeme nákup přes eshop, je tam poštovné zdarma, při objednávce nad určitou ne moc velkou částku.

Aleš Pospíšil

Dobrý večer.

Před chvílí jsem se pokusil provést objednávku. Platba kartou. Nevím proč, ale platba se nezdařila a po přesměrování zpět na internetový obchod Baťa mi jejich web píše hlášku, že mnou použitý slevový kód je nyní neplatný…

Co s tím? Děkuji.

Kamila Ž.

Dobrý den, chtěla bych tímto poděkovat za super akci.Sice na internetu se zásoby me velikosti bot zúžily, protože je velký zájem, ale na prodejně jsem si hezky nakoupila. Super boty za super peníze:-D Děkuji

Slevomat.cz

Dobrý den, Kamilo. V tom případě i my máme radost :-)

Veronika Nykodýmová

Dobrý den,
na internetu jsem zakoupila kozačky, ovšem tlačí mě a ráda bych je vyměnila v prodejně za jiný typ, který tlačit nebude. Můžu uplatnit původní voucher na 30% slevu na výměnu za jiné boty, když tyto vrátím nebo musím koupit voucher nový?
Děkuji za odpověď.

Iva

Dobrý den, objednala jsem si troje boty v internetovém obchodě. Jedny jsou mi bohužel velké. Mohu je vrátit v kamenném obchodě a potom se slevou 30% koupit v kamenném obchodě jiné? Děkuji za odpověď.

Kamila Licková

Dobrý den, už mám boty od Vás koupený a jedna bota mě tlačí na botě, je blbě šitá. Půjdou boty v pohodě reklamovat?

Slevomat.cz

Dobrý den, Kamilo. Ano jako v klasické obuvi.

Lenka Kárná

Dobrý den, mohu zakoupené a nevyužité vouchery
vrátit? Děkuji

Slevomat.cz

Dobrý den,

vouchery lze vráti do 14 dnů od zakoupení. Po vypršení platnosti voucherů je jeden z nich možné refundovat ve formě kreditů zpět na Váš účet u slevomat.cz.

Hezký den!

Michal Machů

Dobrý den,

zaprvé bych doporučil diskutujícím, aby si přečetli jich zodpovězené komentáře, předtím než se zeptají na již 5× zodpovězené.

Za druhé bych rád poukázal na značnou neprofesionalitu a mylnou informaci ohledně potřeby použít vytištěný voucher či ne.
Včera jsem si sebou na prodejny v Praze přinesl pouze číslo voucheru, tak jak radí „SLEVOMAT“. Při uplatnění voucheru sem se dozvěděl, že je zapotřebí vytištěný. Musel jsem tedy pobíhat po Praze a hledat místo, kde by mi ho vytiskli.
VAROVÁNÍ: je zapotřebí vytištěný voucher, nehledně na odpovědi od slevomat podpory.

Slevomat.cz

Dobrý den, Michale. Informaci ještě prověříme, děkujeme za upozornění.

Robert Huf

Dobrý den, platí sleva pokud nakupují manželé spolu pro oba (pánské i dámské boty) ?- 1platba na kase.
 Děkuji

Baťa

Dobrý den, voucher můžete uplatnit na celý nákup.

Karel

Dobrý den,

bohužel si musím stěžovat na systém objednávání. Baťa vůbec na tento nápor není připravena. Objednával jsem pár bot v době, kdy tam bylo ještě 10 kusů skladem (proto jsem i voucher zakupoval), ale dnes mi přijde zpráva, že už zboží není skladem a že mi budou navráceny peníze. Když ale chci tedy rychle objednat boty, které ještě k dispozici jsou, tak kód mi už neplatí a já budu čekat nevím jak dlouho, než mi bude zaslán nový a mezitím všechny boty vyprodají…

Když už takovouto akci děláte, měli byste být an ni připraveni.

Baťa

Dobrý den Karle, je nám líto, že Vámi vybrané zboží nebylo skladem. Prosím obraťte se na zákaznickou linku společnosti Baťa tel. 577 685 277 nebo emailem, Vaši objednávku dořešíme.

Jarmila Doležalová

Dobrý den.Chválím za trpělivost. Proč si lidi než se zeptají nepodívají na ostatní (úplně stejné) dotazy. Hrůza. Dnes jsem koupila vnučce 2 krásné zimní boty.Velice ochotná byla paní prodavačka. U pokladny trochu dohadů.Nechtěli uznat slevu na oboje boty. Musele jsem jim to 2× přečíst než pochopili. Mají ještě jiné vouchery, kde to jde jen na 1 boty. Ale nakonec vše dobře dopadlo.Byla to bezva sleva,kterou jsem koupila i pro rodinu, aby si mohli také výhodně nakoupit.Dík a hezký víkend.

Slevomat.cz

Dobrý den, Jarmilo. Jsme rádi, že jsme Vám díky slevě mohli udělat radost :-)

Renata

dobrý den, lze slevu uplatnit i na dárkové šeky, děkuji Renata

Baťa

Dobrý den Renato, slevu lze uplatnit pouze na obuv.

Martin Š.

Dobrý den,byl mi poslán voucher s 30% slevou na nákup-stačí vytištěný ukázat na prodejně při uplatnění slevy?

Slevomat.cz

Dobrý den, Martine. Postačující je číslo voucheru.

Filip Vereš

Až se v Baťovi začnou prodávat pánské boty ve větším měřítku, tak se tam možná stavím :) Teď bohužel přijdu do obchodu a tam 10 párů pánských bot a 99% krámu dámská obuv..

Slevomat.cz

Dobrý den, Filipe. Pokud jste z Prahy, zkuste pobočku na Václavském náměstí, sortiment je tam značně rozšířený, věříme, že si vyberete

Karin

Dobry den, před dvema dny jsem u vas objednala voucher , v podmínkách bylo napsano ze se voucher da kombinovat se slevami na vsech prodejnach a dnes sem doplnite, ze se s celovikendovou slevou kombinovat neda. Tento postup mi připadá značně zavadejici.

Jana

Filipe, byla by to hezká sleva 50%, ale tady na stránce vpravo se píše:
Pozor: V období od 5. 12. do 7. 12. probíhá na internetu i prodejnách Baťa „akce 20 %“. Tuto slevu nelze sčítat s voucherem ze Slevomatu!

NESPOKOJENÝ KUPUJÍCÍ

KOUPIL JSEM KUPÓN, OBJEDNAL BOTY ONLINE A PO TŘECH DNECH MI NAPSALI, ŽE JE NEMOHOU VE SKLADU NAJÍT, TAKŽE OBJEDNÁVKU RUŠÍ !!!!! V DOBĚ NÁKUPU BYLA U BOT POZNÁMKA: „3–5 KUSŮ SKLADEM“. BYLO TO JEDINÉ BOTY, KTERÉ MNE Z NABÍDKY ZAUJALY…

Slevomat.cz

Dobrý den, to nás velmi mrzí :-( Asi se líbili více zákazníkům , tak snad příště :-(

DUK

To jsme tak negramotný národ? Když lidé neumí číst (a pochopit jednoduchost Vašeho návodu), jak zvládnou napsat stupidní dotazy :-)). Máte můj obdiv za trpělivost.
Koupila jsem 4 vouchery, rozdala je v rodině a ať si každý koupí ve svém volném čase dle svého výběru. Díky Baťo a přeji krásné Vánoce.

Baťa

Děkujeme Vám a přejeme Vám hezké svátky.

Filip

Dobrý den,

v naší prodejně je dnes sleva 20% na vše, bude k tomu připočtena i sleva tohoto voucheru? Podle podmínek by měla, ale chci se ujistit.

 Děkuji

Slevomat.cz

Dobrý den, Filipe. V tomto případě bohužel slevy sčítat není možné.

Monika Burianová

Dobrý den, mohu slevu kombinovat s poukázkou ze soutěže s North Star?

Baťa

Dobrý den Moniko, je nám líto, ale kombinace těchto slev není možná.

Martin

Dobrý den, lze při nákupu v kamenné prodejně v kombinaci s tímto voucherem zaplatit nákup pomocí dárkových kuponů Cadhoc? Děkuji

ŠK

Dobrý den, nefungují mi Vaše stránky www.bata.cz, když si chci otevřít jednotlivá oddělení např. děti, tak se stránka pouze načítá, ale nenačte. Děkuji za vyřešení situace!

Iva

Dobrý den, nešlo mi při koupi vouchru zadat, že si ho osobně vyzvednu na Vaší prodejně. Jak nabízíte, jako jednu z možností. Nechci ho posílat. Děkuji

Kateřina P.

Dobrý den, po 18 hodinách je můj dotaz stále bez odpovědi, takže znovu: pokud si vyberu obuv v prodejně v Praze na Václavském náměstí, tak tam jsem vždy platila přímo na patře, kde jsem si boty vybrala. Je možné tam vybrat obuv na více patrech a zaplatit vše najednou s uplatněním jednoho voucheru? Nebo si mám raději zakoupit více voucherů? Děkuji

Baťa

Dobrý den Kateřino, zboží, které si vyberete Vám bude dodáno na jednu pokladnu, kde můžete uplatnit voucher na jeden nákup.

Dagmar Procházková

Dobrý den,i já Vás velmi chválím za Vaše trpělivé a často se opakující odpovědi.Musím však znovu vznést dotaz a reagovat tak jako první zákaznice.I mně přišlo podzimní vyúčtování.V od­povědi zní,že nelze čerpat tuto slevu z voucheru se slevou z podzimního vyúčtování na Baťa.cz.A v ka­menném obchodě by šly tyto slevy uplatnit?(Podobně jako kombinace dárkového poukazu a voucheru)?Omlouvám se a děkuji za odpověď.

Baťa

Dobrý den Dagmaro, slevu můžete v kamenném obchodě kombinovat s vyúčtováním Baťa klubu, prostřednictvím bata.cz nelze.

karin

Dobrý den,
za jak dlouhou dobu mohu počítat s doručením voucheru od objednání?

Slevomat.cz

Dobrý den, Karin. Záleží na způsobu platby. Pokud budete platit bankovním převodem, voucher vám přijde zhruba do 3 pracovních dnů na váš email. Pokud byste platila například kartou on-line, voucher vám přijde do hodiny.

Příjemný den.

Michaela

Dobrý den, je možné s voucherem předložit i zaměstnaneckou kartičku Baťa, kde je 9% sleva ještě. Sečte se to?
Děkuji.
Michaela

Baťa

Dobrý den Michaelo, je nám líto, ale kombinace se slevou 9% není možné.

Petra

Dobrý den, prosím slevový poukaz platí pouze na obuv nebo i na kabelky? Děkuji Petra

Baťa

Dobrý den Petro, slevu lze uplatnit pouze na obuv.

Eva

Dobrý den, nelze prodloužit platnost voucheru? Právě odjíždím a vracím se až v lednu. Děkuji za odpověď.

Baťa

Dobrý den Evo, platnost voucheru je stanovena do 31.12.2014.

Kuba

Dobrý den,
chtěl bych se zeptat, zda-li voucher platí i v sekci „Baťa outlet“.
Děkuji za odpověď

Baťa

Dobrý den Kubo, slevu nelze sčítat, voucher není možné uplatnit v sekci Baťa outlet.

Miroslava

Dobry den, na kabelky slevu uplatnit nelze?

Baťa

Dobrý den Miroslavu, slevu lze uplatnit pouze na obuv.

Kateřina P.

Dobrý den,
pokud si vyberu obuv v prodejně v Praze na Václavském náměstí, tak tam jsem vždy platila přímo na patře, kde jsem si boty vybrala. Je možné tam vybrat obuv na více patrech a zaplatit vše najednou s uplatněním jednoho voucheru? Nebo si mám raději zakoupit více voucherů?
 Děkuji

Baťa

Dobrý den Kateřino, je to možné.

Marek

Jak je to s vracenim znozi v pripade nesedici velikosti? Bude mi sleva nějak kompenzována?Děkuji za odpověď.

Baťa

Dobrý den Marku, pokud budete potřebovat vyměnit velikost u zboží, u kterého jste slevu uplatnil, personál Vám nabídne možnost opětovně slevu využít.

Eva

Dobrý den,
je možné boty zakoupené s touto slevou popřípadě vyreklamovat? Nebo reklamace není možná?

Baťa

Dobrý den Evo, pokud objednané zboží z jakéhokoliv důvodu nevyhovuje, můžete jej během 30-ti dnů od převzetí vrátit v kterékoliv prodejně Baťa v České republice.

ANONYM

dobrý den, prosím dá se sleva kombinovat s dárkovým poukazem v kamenném obchodě??? Děkuji za odpověd.

Baťa

Dobrý den, kombinace voucheru a dárkového poukazu je možná pouze v kamenném obchodě.

Lenka Dudjaková

Dobry den zapomneli jste mi odpovedet zda li se sleva take vztahuje na outlet Bata Louny Mirove namesti.Dekuji za zpetnou vazbu

Baťa

Dobrý den Lenko, je mi líto, ale slevu uplatnit na prodejně v Lounech není možné.

Týna

Tak za prvé: Smekám před Vaší trpělivostí s některými dotazy a uživateli.

Za druhé: Sama si dovolím mít jeden, pokud boty objednám přes e-shop a nebudou mi sedět, můžu vrátit do jakékoliv prodejny Baťa a budou mi vráceny peníze nebo musím odeslat poštou?

Předem díky za odpověď a přeji hezký zbytek dne.

Baťa

Dobrý den Týno, nevyhovující zboží můžete vrátit na jakékoliv prodejně společnosti Baťa do 30 dní od převzetí, popř. jej zaslat na jakoukoliv prodejnu poštou. Personál Vám vrátí peníze.

Jana

Zakoupený voucher jsem se pokoušela uplatnit na e-shopu, bohužel jsem se dočetla, že kód není platný, nebo byl již použitý, což nebyl. Jak mám dále postupovat? Děkuji.

Baťa

Dobrý den Jano, v případě potíží s uplatněním voucheru neváhejte kontaktovat zákaznickou linku Baťa kontakt, tel. 577 685 277 nebo emailem kontakt@bata.cz.

Marek

Dobrý den, jak to bude probihat, když mi budou boty malé a budu je muset vrátit? Bude mi sleva nějak kompenzována? Děkuji.

Baťa

Dobrý den Marku, v případě výměny za jinou velikost Vám bude sleva kompenzována.

Ina

škoda, že musí být voucher vytištěn. Nemám funkční tiskárnu a tímto jsem tedy z možnosti využití voucheru přímo na prodejně vyřazena. Běžně si nechávám posílat na telefon :(

Slevomat.cz

Dobrý den, Ino. Voucher si můžete nechat vytisknout v jakémkoliv copycentru. Pokud jste z Prahy, můžete přijít k nám na pobočku do Galerie Myšák na Praze 1 a voucher vám zde vytiskneme také.

Příjemný den.

Slevomat.cz

Dobrý den, máme pro Vás dobrou zprávu, bude Vám stačit jen číslo voucheru.

Pěkný den.

Kamila

Dobrý den, mám dotaz, kdyby mi náhodou botky neseděly, kde je mohu vrátit, když jsou zakoupené přes e-shop Baťa.cz ?
Děkuji za info.

Baťa

Dobrý den Kamilo, pokud objednané zboží z jakéhokoliv důvodu nevyhovuje, můžete jej během 30-ti dnů od převzetí vrátit v kterékoliv prodejně Baťa v České republice.

Věnceslava Mádlová

Vážení,dovolte otázku : "Co si mám představit pod pojmem "osobní odběr na prodejně Baťa? zdarma?"Odběr voucheru? Zřejmě nikoliv, ten je nutno přinést do prodejny vytištěný. Takže dodání voucheru poštou nebo PPL – chápu to správně? Díky.

Slevomat.cz

Dobrý den, Věnceslavo. Jak je uvedeno v nabídce, lze zboží objednat i přes e-shop. Zde pak můžete zvolit dodání poštou či PPL. Vouchery posíláme elektronicky na váš email.

Příjemný den.

Markéta Veselá

Zdravím,mohu slevu uplatnit i k dárkovému poukazu?

Baťa

Dobrý den Markéto, dárkový poukaz je uplatnitelný pouze na prodejně. Možnost uplatnění voucheru a dárkového poukazu je možné pouze na prodejně Baťa.

Lenka Dudjaková

Dobrý den, vztahuje se sleva 30% na prodejnu Bata Louny, Mírové náměstí, jedná se o outlet, děkuji

Baťa

Dobrý den Lenko, je nám líto, ale slevu uplatnit na prodejně v Lounech není možné.

šárka

dobrý den, pokud si vyberu více párů a jeden pár nebude na prodejně, ale v jiné pobočce – mohu si vyzvednout tento pár i jinde? děkuji

Baťa

Dobrý den Šárko, voucher je možné uplatnit pouze jednou na jeden nákup.

Irena

Dobrý den, sleva platí pouze pro členy Baťa klubu?

Baťa

Dobrý den Ireno, slevu může uplatnit každý zákazník, který si voucher zakoupí.

Lucka Plachá

Dobrý den, na www.bata.cz nejdou stránky zobrazit. Chci se zeptat, jak dlouho tento problém bude trvat a čím je způsoben? Ráda bych si objednala.
Děkuji za odpověď.

Baťa

Dobrý den Lucko, bata.cz je již plně funkční, omlouváme se za vzniklé opatření.

Petra

Dobrý den, dají se vouchery sčítat a tím uplatnit vyšší slevu na jeden nákup?
Děkuji za odpověď

Baťa

Dobrý den Petro, sčítat vouchery není možné.

Monika

Zdravím. Jen se chci ujistit, že je tento voucher při použití v prodejně nutné mít fyzicky vytištěný. Standardně to není u Slevomatu nutné. Děkuji

Baťa

Dobrý den Moniko, při uplatnění na prodejně Baťa je nutné předložit vytištěný voucher.

Z

dobrý den,

počet voucherů (ne na osobu) k prodeji není omezen?
pokud mi přijde i poukázka z klubu, dají se využít spolu?

Slevomat.cz

Dobrý den, Z. Maximální počet voucherů na osobu je deset.

Příjemný den.

Gabriella

Dobry den, pokud si vyberu boty, ktere prodavate ve slevach, da se k tomu tato sleva pripocist? Konkretne mi jde o snehule, ktere ted po sleve stoji 999 Kc. Dekuji.

Baťa

Dobrý den Gabriello, slevu lze využit na veškerou obuv, tj. zlevněnou i nezlevněnou.

Michal

Dobrý den, mohu slevu nakombinovat s vyhranou poukázkou od společnosti GS, kterou jsem vyhrál v létě?

Baťa

Dobrý den Michale,

kombinace je možná, dárkový šek lze uplatnit pouze na prodejně nikoliv na bata.cz

Jana K.

Dobrý den, chci se zeptat zda sleva platí výhradně na obuv. Nebo pokud bych si zakoupila boty, kabelku a pásek dostala bych slevu 30 % na celý nákup nebo pouze na boty?
 Děkuji

Slevomat.cz

Dobrý den Jano, sleva platí pouze na obuv.

Monika

Dobrý den,

chci se ujistit, zda se nabídka vztahuje na boty všech značek prodávané v prodejnách Baťa nebo zda pouze na boty se značkou Baťa.

Děkuji.

Slevomat.cz

Dobrý den Moniko, slevu lze uplatnit na veškerou obuv prodávanou v našich prodejnách Baťa a na bata.cz

Zuzana Rýdlová

Dobrý den,
lze slevu využít i na pánské sněhule?

Děkuji,
 ZR

Baťa

Dobrý den Zuzano, slevu lze využít na jakýkoliv typ obuvi, tzn. i na pánské sněhule.

Kateřina Červená

Dobrý den,

jak dlouho platí Voucher Bata? tzn. do kdy je třeba 30% uplatnit?

 Děkuji

Baťa

Dobrý den Kateřino, sleva je platná do 31.12.2014.

Renata Váňová

Dobrý den, chápu správně, že když píšete: 1 voucher = 30% sleva na celý nákup obuvi – sleva se vztahuje i na více párů?

Baťa

Dobrý den Renato, sleva se vztahuje na celý nákup, sleva se odečte z každého páru obuvi.

Hana K.

Dobrý den, kdy končí platnost kuponu? Nabídka končí 31.12.2014 – je to i termín platnosti voucheru? děkuji.

Baťa

Dobrý den Hanko, platnost voucheru je pouze do 31.12.2014.

Jaroslava Šulerová

Dobrý den, v nabídce prodejen Baťa jsou nejen boty značky Baťa, platí voucher i na jiné značky obuvi, které se prodávají v Baťa prodejnách?

Baťa

Dobrý den, slevu lze uplatnit na veškerou obuv prodávanou v našich prodejnách Baťa a na bata.cz

Dagmar

dobrý den, do kdy se musí na voucher nakoupit? děkuji

Baťa

Dobrý den, platnost poukazu je pouze do 31.12.2014.

Kateřina Vondráčková

Dobrý den! Lze slevu při nákupu kombinovat také s poukázkou z podzimního vyúčtování? Jednalo by se o nákup přes e-shop. Děkuji za odpověď, Vondráčková K.

Baťa

Dobrý den paní Vondráčková, poukázku je možné kombinovat pouze s poukázkou vyúčtování Baťa klubu.

Baťa

Dobrý den paní Vondráčková, velmi se omlouváme za chybnou informaci, slevu nelze kombinovat na bata.cz

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru