Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

180 Kč za příliv vitamínů od NUDE Fresh & Juicy v hodnotě 400 Kč! Milujete džusy, freshe, ovocné nebo zeleninové koktejly či smoothie? Vyberte si z bohaté nabídky nyní se slevou 55%

4,6 / 5 NUDE Juice and Smoothie (2 pobočky) Praha - Žižkov  (mapa) 1 855 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak objednat zboží
Slevomat

Romane, vzhledem k tomu, ze se jedna o provizni prodej, tak nam to jedno rozhodne neni… Dokazovat vam rozhodne nic nemusime, ale snad takto staci na vysvetlenou ;-)

Roman

To jsem rád že tady bude VYSET pro výstrahu jiným :))))) Hodně štěstí v podnikání a krásné svátky vánoční přeji celému týmu SLEVOMATU :)))

Lenka

Pro Roman:
Váš komentář se tady bude rozsévat (bude vyset) jako pšenice na poli? Nebo tady bude viset?

Roman

Džusy za 180 Kč ????? Lidi snad jim na to neskočíte???? Víte vočem je tento slevomat???? Je jen otom jak zviditelnit ruzné produkty a udělat menší reklamu firmám. SLEVOMAT má příjem jen z toho, kolik produktú tady nabídne ve „SLEVĚ“ a je mu úplně jedno jestli si to někdo koupí…proč myslíte že kupujících musí být tak moc??? :)))) Jednomu zájemci to neprodají…jestli nemám pravdu tak ať mi to ty chytré hlavy co vedou tento servr dokáží. Jsem zvědavý jak dlouho tenhle komentář tady bude vyset.

Slevomat

kuk, objednavku samozrejme zrusit lze. Nicmene je vikend, takze na emaily neodpovidame okamzite :-) Zlepsime to!

Kateřina

Dobrý den, kartu získám u prodejce oproti voucheru?


Díky za info

kuk

Dobrý den, psala jsem Vám na email, jestli lze zrušit objednávku na tuto nabídku? A žádná odpověď ani zrušení nabídky. S přítelem jsme se špatně domluvili a objednali to omylem oba. Řeším to, dokud je nabídka aktivní, ale z Vaší strany žádná odpověď.

Slevomat

Mimochodem, systém doporučení budeme přepracovávat tak, aby byl transparentnější a vydělat si mohl každý – a to nejen za nového zákazníka. Pokusíme se to stihnout přes Vánoce :-)

Slevomat

Libuško, kupón klidně na mobilu ukázat můžete. Ale obchodníkovi pomůžete, pokud si jej vytisknete.

Josefe, halb und halb to rozhodně není :-)

Co se týče Doporuč a získej, tak minimální hranice byla nastavena proto, že u levnějších produktů se prudce zvedlo množství doporučení na nově vytvořené emailové adresy na stejném počítači případně navíc placené stejnou kartou („doporučoval jsem babičku, ale ta s počítačem neumí, tak jsem to za ní udělal já. Ale stovku mi dáte né“) ;-) Pokud si myslíte, že někoho daná nabídka potěší, opravdu si to necháte pro sebe, pokud za to nedostanete zaplaceno?

Libuška

Pracuji v pravnicke firme, kde musi byt vsechno na 110%.
Vsechny tyhle dotazy by nebyly, kdyby ten, kdo dela nabidku si vyhradil na svou praci jeste o deset patnact minut vic a zamyslel se na co se asi lide budou ptat, a hezky polopate pro Josefa Danu a Anicku, Pavla, Lenku, to vypsal na zacatek. Nektere nabidky pak pusobi zvlastne, clovek nevi, jestli lidem cpou nezajimave neprodejne sluzby nebo jestli jen zapomneli vse vysvetlit. Aspon uz nechybeji odkazy na jidelni a v tomhle pripade na napojove listky a oteviraci doba, jako v lete, vzdyt se ptame stale na to stejne.
Take mne prekvapilo zmiznuti doporucujiciho tlacitka, chtela jsem to rozeslat znamym, takhle jim nerozeslu nic a vitaminy si necham pro sebe.
To Lenka: pan Josef je mozna natvrdlej ale chape to spravne – tlacitko na doporuceni tu chybi, nema to jak rozeslat znamym, aby za to dostal odmenu v kreditech od slevomatu.

Hodily by se kupony na mobil, nebo nejaka funkce na to, abych mohla ukazovat kupon z emailove schranky rovnou z mobilu, kdo to ma porad tisknout a nosit po kapsach.

LuckeR

2Josef Pitr: ano si „natvrlej“ a ano chapes to spravne

Lenka

pro Josef Pitr:
na stránkách Slevomatu je to myšleno tak, že 100 si Vy můžete uplatnit u slevy vyšší než 249 Kč. Kamaráda můžete doporučit i za nižší cenu.
Slevomat má marži něco kolem 20 %. Firma, ve které pracuji, už na Slevomatu inzerovala, proto to vím.
Nicméně by mě velice zajímal název konkurenčního serveru, kde pracuje ten „jeden podnikatel“, určitě bych si od takového serveru nic nekoupila.
Hezký den.

Josef Pitr

omlouvam se, jsem mozna natvrdlej, ale jelikoz to tu nikde nevidim, pro jistotu se zeptam,
chapu to spravne, nabiju si kartu treba se trema kuponama na 1200 a pak muzu kazdej den zajit na drink za 50 Kc, dokud na karte budou penize,
(nemusim tech 1200 propit na jeden zatah= jeden nakup)?

Josef Pitr

To Dana
ne blesk nectu
slysel jsem to na prednasce o tomhle byznyse od jednoho podnikatele, ktere provozuje konkurencni server,
chlubil se, jak da vydelat na dire na trhu


Dana

Tak teď se musím opravdu zasmát.
„slyšel jsem“
Jedna paní povídala, že to četla v Blesku, tak to musí být pravda :D

Josef Pitr

Olgo, dobrej dotaz, mam v tom take maglajs a nevim, za co je 100 odmena za doporuceni (ze si koupi kupon nekdo, koho doporucim].

mam pocit, ze se to meni, v zari jsem doporucil kamose, koupil neco za 100 a ja dostal kilo, ted uz musi kamos neco koupit za 250… inu nechci slevu zadarmo…

na http://www.slevomat.cz/cs/affiliate/describe/ je napsano ............ Program Doporuč a získej platí jen pro nabídky, jejichž cena po slevě je vyšší než 249 Kč. ....... z toho usuzuji, i kdyz si kamos koupi kupony dva, ja utru nos, protoze kupon je za 180, coz je mene nez 249. Pokud to tak neni, vyvedte mne nekdo z omylu.
To je pak jasne, slevomat vyda co nejvice kuponu do 248 Kc, s tim, kdo chce vic slevy at nakoupi vice kuponu a ma tohle z krku.

Inu, slevomat tak nenapadne zvysuje hranici, od ktere lidem za doporuceni plati, takze duchodci navstevujici solne jeskyne nebo maminky co si koupi dezert a kafe uz nedostanou za doporuceni nic…

Take by mne zajimalo, slysel jsem, ze servery jako slevomat jedou vetsinou systemem halb und halb, neboli maji 50% marzi na nabidkach, jinymi slovy, juice bar dostane za kupon od slevomatu prumerne 90 Kc, nebot slevovy server ma prece nemale vydani – administrativu, nakup pc, tvorba webu atd.

Anna

Ještě jsem se chtěla zeptat,jestli je možné na 4vouchry dostat 2× magnetickou kartu??Děkuji za info.

Anna

Dobrý den.Chtěla jsem se zeptat,jestli když zakoupime 4× voucher za 720Kč,tak dostane zpět 2× slevu 10% ???

NUDE Fresh@Juicy

Pavle, 100% můžete postupně využívat kredit na kartě od výměny za voucher po dobu 1 roku. Vámi zmíněná podmínka platí pro výměnu voucheru za kartu.

Pavel

Na voucheru je uvedeno, že je je nutné ho využít v jeden den celý, znamená to tedy, že po výměně za kartu nemohu uvedenou částku čerpat po částech po dobu až jednoho roku ???

NUDE Fresh@Juicy

Ondro, budeme raději když si voucher vytisknete, zapracováváme uplatněné vouchery do systému později a je to lepší pro vzájemnou kontrolu. Díky za pochopení. P.S. když se složí není zas tak velký, k občance se snad vejde:)

Ondra

Dobrý den,

musím koupený kupon tisknout? Není možné ho mít na mobilu a pouze ho při nákupu ukázat? Jde mi o to abych ho mohl mít kdykoliv u sebe když půjdu náhodou kolem a dostanu chuť na džus? Děkuji

NUDE Fresh@Juicy

Dobrý den, díky za Váš zájem o vitamíny, těšíme se na Vás! Díky Majdě za pochvalu, na dalších pobočkách pracujeme:), Lucie ano zbytek částky lze doplatit v hotovosti, Kachninko je to velká škoda, souhlasíme:) ale zkuste přijít ochutnat naše Smoothies třeba pak zjistíte, že cesta za námi stojí za to! Katko, na Letišti jsme otevřeni Po-So 7–23, Ne 7–24, vice na našem webu:) Andreo, zašlete nám doporučeně na naši adresu(viz web) Vaše vytištěné vouchery, udejte nám Vaši adresu a my Vám nabitou kartu zašleme a dárek bude na světě:) Díky všem a žijte zdravě, pijte FRESH!

Andrea

Dobrý den,

chtěla bych Vaši nabitou kartu darovat jako dárek,ale nejsem z okolí Prahy. Lze to nějak technicky provést?

Katka

Dobrý den, jaká je prosím otvírací doba vaší prodejny na letišti Ruzyně, Terminál 1? Děkuji

Kachninka

Skoda, ze nemate pobocku treba na Andelu nebo Chodove :/ Jinak je nabidka super, miluju smoothies! :)

Slevomat

Ohledně Doporuč a získej děkujeme Janě za odpověď. Můžete kouknout i na všechny podmínky: http://www.slevomat.cz/cs/affiliate/describe/
A jinak Roxy zdravíme z Vinohrad na Vinohrady :-)

Olga

A co kdyby si ten doporučený koupil nabídku 2× a bude to za 360 Kč? To neplatí?

Jana

Doporuč a získej:
Program Doporuč a získej platí jen pro nabídky, jejichž cena po slevě je vyšší než 249 Kč.

Roxy

Dobrý den,
taky u teto nabidky nevidim odkaz na „doporuc a ziskej“. Proto se ptam zda to na tuto akci plati, ci ne? Pracuji na Vinohradech a proto sem vam chtela udelat reklamu u nas ve firme..
 Diky

Niki

Dobrý den, vaši nabídku jsem chtěla doporučit kamarádce (za body :))) a nenašla jsem žádný „odklik“ na doporučení, pouze sdílení. Možná jsem si toho nevšimla a nebo jste už „akci – doporučit“ zrušili? Děkuji za odpověď.

lucie

Dobrý den, chci se zeptat jestli když mě na kartě zbyde už například jen 20,– jestli lze zbytek doplatit hotově nebo jestli musím nějakou minimální částku hned zase na kartu dobít. Děkuji předem za odpověď.

majda123456789

Jéé, gratuluju ke skvělému nápadu na supr akci!:) Jen škoda, že ty pobočky jsou pro mě zrovna blbě :( Že jsou jen 4 v Praze.. Tak si to ještě rozmyslím. Jinak bych do toho šla hned. Nápad fakt úúúžasnej, kord v zimě, když člověk potřebuje vitamínky:)

NUDE Fresh@Juicy

Dobrý den Michaelo, ano chápete to správně, a kromě toho ještě z Vašich 400,– získáte 10% bonus zpět na kartu, celkem u nás propijete 440,–, tedy věříme, že do budoucna i více:)

Michaela

Dobrý den,takže chápu to správně,že když si zakoupím voucher,tak si to nechám převést na tu magnetickou kartu,která bude nabitá na 400kč a z té si mohu zakoupit smoothie a džusy kdykoliv a jakémkoliv množství(do těch 400kč)?
děkuji.

NUDE Fresh@Juicy

Dobrý den Evo, je skvělé zde potkat již své věrné:) určitě to možné bude, budeme potřebovat číslo Vaší karty a číslo voucheru, prosím napiště nám údaje na info@drinkfresh.cz. Pro předání voucheru a kontroly kreditu na Vaší stávající kartě se ale i tak budete muset zastavit na Palladiu, díky a těšíme se:)

Eva

Dobrý den,
mám prosím dotaz, zda se daných 400 Kč může nabít i na kartu, kterou již u Nude mám, a to na kterékoli Vaší ponočce, nebo jestli je k tomu nutná nějaká nová a zda tedy musím do Palladia. Jinak tedy skvělá nabídka, jako pro mě dělaná! :-)

NUDE Fresh@Juicy

Markéto, karta je přenosná a za její vydání kromě Vaší věrnosti nic víc nechceme:)

NUDE Fresh@Juicy

Dobrý den všem, děkujeme za Váš zájem a postupně odpovídáme na Vaše dotazy… 1)Olgo, načíst více voucherů na kartu není problém, pouze nás prosím předem upozorněte na info@drinkfresh.cz, zašlete nám kódy vašich voucehrů a my Vám kartu připravíme na příslušnou hodnotu. 2) Díky za opravu Slevomate, raději dobýváme plantáže s pomeranči a čerstvé kokosy…na severní pól si zatím netroufáme Trautenberku:) 3) I Zuzce nebude problém na kartu načíst více voucherů, prosíme o stejný postup jako v případě Olgy:) 4) Petře, ve Vodičkové máme otevřeno Po-Pá 9:00 – 19hod na Palladiu od Po – Ne 10 –22hod, více se dozvíte na našem webu:) 5) Zdeňko, rádi Vám všechny naše freshe i smoothies pro přesun připravíme, ale konzumujte rychle vitamíny nečekají dlouho… 6) Ano Šámo, kartu lze používat po dobu jednoho roku od výměny za voucher, na kartu se Vám navíc bude okamžitě přičítat bonus 10% z ceny objednávky, tzn. že kredit je v podstatě 440,–:), čerpat částku lze postupně a kartu si můžete nechat i po vyčerpání kreditu a dále sbírat 10% bonusy… 7) VáclaveV, kartu našim zákazníkům zatím předem nenabíjíme, karta nyní funguje jen jako věrnostní se zpětným bonusem 10% z ceny každé objednávky, zájem o nabíjení kreditu na karty si díky Slevomatu testujeme, pokud zájem bude, připravíme snadný způsob jak karty dobíjet. Dnes již ale platí: karta se ruší a kredit propadává při nepoužívání karty déle než 2 roky, chybějící kredit lze doplatit v hotovosti, kartu zrušit můžete, kredit ale nevracíme ten si musíte vypít:) a žádné poplatky za používání karty určitě nechceme. Zatím díky a žijte zdravě, pijte fresh!

Markéta

Ještě mě napadlo – je magnetická karta přenosná? Děkuji.

Markéta

Dobrý den, platí se něco za vydání magnetické karty? Děkuji.

VaclaV

Je někde možné získat kompletní podmínky používání magnetické karty? Např. způsob dobíjení, minimum, které lze dobít, platnost karty, co se stane při jejím nepoužívání se zůstatkem (platnost), pokud není na karte dostatečny kredit, lze doplatit zbytek v hotovosti, zrušení karty, případné poplatky pokud na ni nic nenakupuju (jako v nejmenovaném fitku) atd.....
Děkuji za odpověď

šáma

dobrý den, chci se jen zeptat, když si voucher vyměním za kartu, je pak možné čerpat postupně? za kartu voucher vyměním u prodejce? možná, že se ptám hloupě, ale abych to správně pochopila, abych neudělala nějakou chybu a sleva mi třeba nepropadla. Dík

Zdeňka

Dobrý den, dají se freshe vzít s sebou do kelímku (take away)? Děkuji za odpověď.

Petr

Dobrý den,

do kolika hodin máte otevřeno ve Vodičkově ulici a v Palladiu? Děkuji za informaci.

 Petr

Zuzka

když si koupím 3 vouchery nebude problém načíst je všechny na kartu? Děkuji

Slevomat

Ivano, „Voucher je nutné nejpozději do 6 měsíců vyměnit za kartu s kreditem 400 Kč a následně získáváte 1 rok na vyčerpání kreditu“ – tedy od výměny za voucher :-)

Trautenberku, opraveno, díky za upozornění. Kajeme se :-)

Trautenberk

při dalším dobytí magnetické karty

Ta karta se dobývá podobně jako hrad či Severní pól?

Ivana

Karta je platná 1 rok od dnešního dne, nebo ode dne kdy si jí vyměním za voucher?

Olga

Super! Jen se chci zeptat, když si těch voucherů koupím víc, nebude problém načíst je všechny na kartu? :-)

Olga

Super!

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru