Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Jen 299 Kč za veškeré kadeřnické služby v hodnotě 600 Kč ve studiu HP design. Dopřejte si účes a péči podle nejnovějších trendů, tým certifikovaných top kadeřníků se o Vás postará se slevou 50%!

4,4 / 5 Thaj Samui Praha  (mapa) 649 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Benefity
Kadeřnický servis HP

Pro Nikolínu – není problém vouchery doplatit.

Kadeřnický servis HP

Pro Jituli – jedna odměrka melíru je na krátké vlasy. Ve Vašem případě by se jednalo zřejmě o 2 odměrky, což je 1000 Kč. Jedna folie (alobal) znamená, když zákaznice chce např. pouze dva proužky. Voucher lze doplatit.

Kadeřnický servis HP

Pro Nikolina – potřebujete 3–4 vouchery, dle spotřeby melíru. Pokud Vám peníze na voucheru zbydou, můžete jej vyujžít při příští návštěvě.

Nikolína

už jsem 2 vouchery zakoupila takže není problem zbytek doplatit?

Jitule

Dobrý večer, zajímala by mě cena melíru na středně dlouhé vlasy,pod ramena. Nerozumím přesně ve vašem ceníku 1 odměrka.. nakolik to je ?1 folie( alobal) =50kč je mi jasné
kolik by to stálo a zda by tedy bylo možno voucher doplatit?
diky za odpoved..

Nikolína

dobrý den, mám dlouhé vlasy a chtěla bych nový strih a pripadne melir, stací mi 2 vouchery? tedy cena 1200?

Kadeřnický servis HP

To Marina: You can use services of visagist and cosmetolog only as part of „change“ (5400 Kč), not separately.

Marina

Hello – can i use voucher for visagist and cosmetolog ? if so can you please provide more details about this service – no info at your website

Kadeřnictví HP Design

Pro Nika: ano cca 2000,–- Kč

Nika

Měla jsem na mysli jen to narovnání a vyfoukání. Střih nepotřebuji. Takže za 2000,–. Je to tak správně?

 Díky

Kadeřnictví HP Design

Pro Nika: k ceně narovnání vlasů: 800,–- Kč je na krátké vlasy, pokud se jedná o dlouhé vlasy, počítejte cca 1600,–- Kč. Skrz kůži do těla určitě neprostoupí. Jedná se převážně o přírodní složky – šetrnější než-li barva. Celá procedůra trvá cca 2,5 hodiny. Je lepší vlasy vyfoukat do hladka, doma si je můžete i zlehka dožehlovat. Jsou ale klienti, kteří již žehlit nemusí. Záleží na struktuře vlasů vlnité – kudrnaté – krepaté. Není nám jasné co myslíte „se vším všudy“. Pokud by jste chtěla ostříhat, najdete v ceníku pod touto položkou i foukání a styling. K ceně celé procedůry vč. střihu a stylingu doporučuji zakoupit 5–6 poukazů.

Kadeřnictví HP Design

Pro Andy: v naší nabídce máme křiklavě červenou, používáme speciální korektor, ale i přesto se červené barvy vymývají. Stálé klientky máme s touto barvou a problém nemají.

Kadeřnictví HP Design

Pro Sochorová Dana: 5 kupónů stačí + ještě Vám zbyde na další návštěvu.

Nika

Dobrý den,
v ceníku uvádíte za narovnání 800kč. Je to nějak ještě rozlišené, pokud se jedná o dlouhé vlasy??? A může chemické narovnání podsoupit kojící žena??? Nedostane se ta"chemie" skrz kůži do těla?
A jak dlouho trvá procedura – chemické narovnání, se vším všudy? Musí se vlasy potom také vyfoukat? Kolik to tedy vše bude stát?

Děkuji za odpověď

Andy

Dobrý den,
chtěla jsem se zeptat, jestli ve Vaší nabídce barev máte i křiklavě červenou. Pokud ano, jak dlouho vydrží? Mám hnědé vlasy, světlejší odstín.

Předem děkuji za odpověď

Sochorová Dana

Dobrý den,

mám zakoupeno 5 voucheru. Mám dlouhé husté vlnité vlasy pořebovala bych zesvetlit melírem a na barvu medovou. Mám odrosty po tmave hnedé. Prosim o informaci jestli mi tech 5 kuponu stačí k tomu střih foukání prostě komplet …:o)

Děkuji za Váš čas a přeji hezký zbytek dne

Kadeřnictví HP Design

Pro Lucie: při stahování barvy to problém není a na barvení použijeme barvu bez amoniaku :)

Lucie

Děkuji za odpověď,

ještě jeden dotaz, jsem alergická na amoniak, nebude to problém při stahování barvy, příp. následným přebarvením?

Děkuji,
 Lucie

Kadeřnictví HP design

Pro Hanka: určitě doporučuji zakoupit poukazy 2. Pokud bude trvalá se střihem – což je běžné, musíte připočítat ještě 1000 – 1200 Kč – čili doporučiji v tomto případě zakoupit poukazy 3.

Kadeřnictví HP Design

Pro Lucie: stažení bude do přírodního odstínu bez poškození vlasů. Váš požadovaný odstín docílíme při první návštěvě. Cena stažení cca 1600,–- Kč, dále je nutné počítat s případným střihem a konečnou úpravou. V tomto případě bych doporučila zakoupit 5 ks slevových poukázek.

Hanka

Dobrý den, chtěla bych se zeptat na trvalou. Mám dlouhé vlasy (na lopatky), co všechno je třeba připočítat k 700 Kč za trvalou? Jde mi o to, zda mi stačí 1 voucher nebo jestli je lepší koupit dva. Děkuji za odpověď.
 Hanka

Lucie

Dobrý den,
Ráda bych se zeptala, nakolik je možné stažení barvy – mám dlouhé vlasy, léta barvené na černo, několik posledních let na tmavě hnědo. Ráda bych barvu trochu zesvětlila, na cca středně hnědou, aby zůstal dojem tmavší hnědé, ale ne černé, jako je tomu nyní. Je toto vůbec možné nebo musím nechat barvu odrůst? A případně na kolikrát se stažení barvy provádí – z vašich zkušeností, je tohle možné najednou nebo je potřeba provést víckrát?

Moc děkuji za odpověď.
 Lucie

Kadeřnictví HP Design

Pro Petra: Ano, vystavíme Vám dárkový poukaz a to vždy v PO, ÚT, ST 10:00–15:00 hod. ve ČT 10:00–17:30. Prosíme o dodržení těchto časů

Petra

Dobry den,kdyz to koupim jako darek, dostanu to jako darkovy sek?

Kadeřnictví HP Design

Pro Kateřinu: Vouchery lze použít i na proměnu. Objednat se stačí 1 týden před požadovaným termínem.

Kadeřnictví HP Design

Pro Jaja: o vlasy po chemickém narovnání není potřeba nijak zvlášť pečovat. Mohou se v případě potřeby dožehlovat. Narovnání vlasy nepoškodí. Lze si dokoupit vyhlazující šampon.
Vlasy budou rovné.
Barvení: lze na barvené vlasy, po narovnání lze barvit přibližně po 1 týdnu

Kadeřnictví HP Design

Pro Marie: jako zastřižení

Kadeřnictví HP Design

pro libi: doporučujeme zakoupit ještě jeden poukaz. Sleva je stále 50%. Vouchery lze samozřejmě sečíst.

Kadeřnictví HP Design

Pro Karolína: ANO

Kateřina

Dobrý den,

chtěla jsem se zeptat zda se mohou kupony použít i na proměny a pokud ano tak jak dopředu je potřeba se objednat resp. máte ještě do vánoc volno? Děkuji

Jaja

Chtela bych se zeptat, jestli po chemickem narovnani je nutno o vlasy nejak zvlastne pecovat a pripadne jak. Mam vlnite vlasy, budu mit ve vysledku vlasy opravdu rovne? Lze chemicke narovani aplikovat na vlasy barvene a popripade je barvit i po narovnani?

Marie

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, zda zastřižení konečků + zkrácení ofiny (spíše patka) počítáte jako zastřižení, nebo stříhání? Různá kadeřnictví mi stejnou proceduru účtují různě.

Michaela

Promiňte – 1 rok. Už jsem to našla … :-)

Michaela

Dobrý den, do kdy se dnes koupená poukázka musí uplatnit? Je možné ji použít až v lednu? Děkuji.

libi

Tj. bordel, oni napisou strih, kdyz si to poradne neproverim, tak zjistim, ze kupon plati jen na jakesi zastrizeni,..no, uz se stalo. Clovek musi byt velmi obezretny.

Karolína

Dobrý den, jaká je cena za komplet střih, barva a melír pro krátké vlasy (+mytí, foukání, styling)? Vešla bych se do tří voucherů, tedy v původní ceně do 1800 Kč? Děkuji.

Kadeřnictví HP Design

Pro Petra: melír stojí 1 odměrka 500,–- Kč. Pokud máte dlouhé vlasy, počítejte odměrky 2. Další služby viz ceník.

Petra

Dobrý den, chtěla bych se zeptat kolik by stály pouze melíry do dlouhých vlasů. Děkuji Petra

Kadeřnictví HP Design

Pro Kvetule: samozřejmě můžete kolik jen budete chtít :)

Kvetule

Pro Kadeřnictví HP Desig: Jasný, to je fajn. Ale jestli jich můžu uplatnit víc, při jedné návštěvě? Děkuji

Kadeřnictví HP Design

Pro Petra: ve Vašem případě je nutné zakoupit poukázky 3. Viz ceník.

Kadeřnictví HP Design

Pro Anna: šetrnou trvalou samozřejmě aplikujeme. Cena cca 700,–- Kč, k této ceně je nutno připočítat ostatní služby viz. ceník.

Kadeřnictví HP Design

Pro Nikola: cena je max 2300,–- Kč záleží na množství melíru a barvy. Tato cena je kalkulována na max. množství. Cena je vč. střihu, foukání a stylingu

Kadeřnictví HP Design

Pro Kvetule: množství zakoupených poukázek je samozřejmě neomezené :)

Kadeřnictví HP Design

Pro Pavel: samozřejmě pány rádi uvidíme :)

Kadeřnictví HP Design

Pro Jiřinu: je to v ceně stříhání s konzultací 1200,–- Kč a dále se dopočítá barva atd. viz ceník

Nikola Zítková

Dobrý den chci se zeptat na kolik by mě vyšla barva s melírem a sestříhání dlouhých vlasů,děkuji

Kadeřnictví HP Design

Pro Alču: děkujeme za pomoc :)

Kadeřnictví HP Design

Pro Daniela: cena cca 1500,–- Kč, záleží na hustotě vlasů a množství použitého melíru.

Petra

dobrý den, mám krátké, husté vlasy a chtěla bych je jen prostřihat a malinko vzít konečky a obarvit? stačila by mi ta poukázka za 299 v hodnotě 600 Kč? děkuji za odpověď

Kadeřnictví HP Design

Pro EVA: cena se pohybuje cca 1000 – 1200,–- Kč. Je to kompletní služba vč. mytí, regenerace, foukání a stylingu.

Kadeřnictví HP Design

Pro PINKY: cena cca 1500,–- Kč, pokud máte krátké vlasy cca 1100,–- Kč. Zde záleží na množství použité barvy.

Kadeřnictví HP Design

Dobrý den,
co se týká konkrétních cen posílám odkaz http://www.studiohpdesign.cz/cenik.html.

Anna

Dobry den, zajimalo by me, zda si u Vas muzu nechat udelat setrnou trvalou na jemne vlasy. Popripade kolik to stoji. Dekuji.

Kvetule

Dobrý den, omlouvám se, pokud jsem si toho nevšimla, ale je možné použít více poukázek? Vím, že s mýma vlasama platím vždy víc, protože je mám kudrnaté, dlouhé a i dost husté. Děkuji

Pavel

Já žádnou odpověd nevidím )) asi tam máme vstup zakázán ))

Max

Už vidim otpověd'. Děkuji

Max

Chlapi taky mužou nebo ne?

Slevomat

Dobrý den dámy :) Jajo, chemické narovnání vydrží cca půl roku, samozřejmě záleží na rychlosti růstu Vašich vlasů. V této kombinaci se melír moc nedoporučuje.
Martino, kadeřnictví používá italskou barvu Byfama.
Zářivě zrzavou mají.
Čistě barvení stojí cca 1400,– Kč. Samozřejmě záleží na hustotě vlasů a jejich délce.
Stříhání, mytí a foukání se pohybuje kolem 1200,– Kč.

Během hodinky Vám zde bude odpovídat i přímo kadeřnictví HP Design :)

pavel

chlapi tam nesměj?

Jiřina

Dobrý den,chtěla jsem se zeptat,když bych chtěla ostříhat a hlavně poradit s novým střihem a ev.s barvou či melírem (mám vlasy pod uši),je to v ceně stříhání, nebo si musím objednat změnu vizáže?Děkuji

Alča

na těch jejich stránkách je i ceník a docela přehledný

Daniela

Dobrý den, prosím o uvedení ceny střih+melír+foukaná polodlouhých vlasů. Děkuji.

Eva

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, kolik by stál střih dlouhých vlasů (+ to co se obvykle dělá při stříhání). Děkuji.

pinky

Dobrý den.i mě by zajímala kompletní cena: mytí dlouhých vlasů. zastřižení konečků, barva a žehlení.
 děkuji

Martina

Dobrý den, zajímala by mě cena za střihání a barvení dlouhých vlasů a dále jaké barvy používáte, případně, zda máte v nabídce zářivě zrzavou (v některých kadeřnictvích bývá tato barva problémem), dála případně, jak by se cena navýšila v případě, že by do zrzavé barvy měl být přidán melír tón v tónu. děkuji za odpověď

Jaja

Dobry den,
Na strankach studia mne zaujala nabidka chemickeho narovnavani vlasu. Rada bych se zeptala, jak dlouho narovnani vydrzi? Take bych se chtela zeptat, jestli je vhodne aplikovat melir a chemicke narovnani pri jedne navsteve.
Dale bych se chtela zeptat, na kolik by vysel melir a zastrih (jestli se ceny scitaji nebo nejak kombinuji) a take pripadne melir, zastrih a chemicke narovnani.
Dekuji za odpoved.

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru