Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Elektrické kartáčky Spinbrush pro děti i dospělé

SG Logistics, s.r.o. 385 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Marek Vávra

Dobrý den, zakoupila jsem dva dětské kartáčky a nepřišlo mi žádné potvrzení ani voucher ani nic podobného.
Mám něco očekávat?
Děkuji
 Jana

Slevomat.cz

Dobrý den Jano,

voucher by Vám měl přijít na email – kontrolovala jste isložkku Spam? Pokud skutečně nic neobjevíte, podívejte se prosím do záložky Mé nákupy – po přihlášení byste ji měla mít nahoře na stránce vpravo. Zde se Vám ukládají všechny vouchery. Objednávka je nicméně u nás v systému a čeká na vyřízení. Nyní byste měla obdržet zprávu, až bude zboží připraveno k vyzvednutí.

Hezký den

Tereza

Dobrý den,

chtěla bych se zeptat na trdost štětin kartáčku pro dospělé, zda je kartáček vhodný i pro citlivé zuby.
 Děkuji

Slevomat.cz

Dobrý den Terezo,

kartáčky pro dospělé mají středně tvrdé štětiny.

Hezký den

Helena

Dobrý den,
chtěla jsem se zeptat, jestli je také možné k dokoupení měkká hlavice, v nabídce je pouze středně tvrdá.

Děkuji

Slevomat.cz

Dobrý den Heleno,

bohužel k dispozici je pouze tato varianta náhradních hlavic.

Hezký den

Dagmar

Dobrý den, zaujal mě kartáček pro děti a chtěla jsem se zeptat, jak dlouho cca. vydrží hlavice, než je nutno jí vyměnit? Dcerka má spotřebu docela velkou :-) Musím jí kartáček měnit co 14 dní – takže jak dlouho vydrží hlavice než se začne třepit? A náhradní hlavice je stejná jako na kartáček pro dospělé? Děkuji za odpověď.

Slevomat.cz

Dobrý den Dagmar,

kartáček pro děti nemá vyměnitelné hlavice. Doba spotřeby je individuální dle způsobu čištění.

Hezký den

Petra

Dobrý den,
ráda bych se zeptala na mix metalických barev. Toto balení obsahuje jeden kartáček a různě barevné hlavice? Nebo dva kartáčky a různě barevné hlavice…Díky za odpověď.

Slevomat.cz

Dobrý den Petro,

toto balení obsahuje jeden kartáček a různě barevné hlavice.

Hezký den

Slevomat.cz

Dobrý den Petro,

chtěli bychom ještě upřesnit naši odpověď:
Pokud si koupíte voucher Mix metalických barev, dostanete v balení pouze kartáček. Náhradní hlavice jsou v dalším, samostatném voucheru.

Hezký den

Hanka

Dobrý den,
je varianta dětského zubního kartačku včetně náhradních hlavic? Nenašla jsem. Případně kde je můžeme zakoupit?
Děkuji.

Slevomat.cz

Dobrý den Hanko,

bohužel, dětské kartáčky jsou pouze bez vyměnitelných hlavic.

Hezký den

Tereza Marešová Berdarová

Dobrý den, zajímalo by mě, kde pak koupim náhradní hlavice? Dají se sehnat v nějaké běžném obchodě? Díky. T.

Slevomat.cz

Dobrý den Terezo,

náhradní hlavice koupíte běžně na internetu i v kamenném obchodě.

Hezký den

Jana Jakubcová

Dobrý den, zajímalo by mne zda jdou baterie které jsou v balení v kartáčcích vyměnit po vybití za nové, bohužel u některých od jiných firem pokud jsou součástí balení nejdou vyměňovat.

Slevomat.cz

Dobrý den Jano,

do kartáčků lze dokoupit standardní AA nebo AAA baterie.

Hezký den

Pavla Spáčilová

Dobrý den pro jak staré děti to je?od kolika roků?

Slevomat.cz

Dobrý den Pavlo,

kartáček je vhodný pro děti od 3 do 8 let. Mladší děti mohou kartáček používat pod dohledem dospělého.

Hezký den

Zuzana

Holka má 12 let, koupit dětský nebo dospělý kartáček?

Slevomat.cz

Dobrý den Zuzano,

doporučujeme kartáček pro dospělé. Dětský je určený pro děti od 3 do 8 let.

Hezký den

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru