Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

3měsíční barevné kontaktní čočky z eiffel optic

4,0 / 5 Eiffeloptic.cz (31 poboček) Praha - Vinohrady  (mapa) 21 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak objednat zboží
Lenka Urbanová

Dobry den!Zajímá mě zda se platí vyšetření pokud nepotřebuji zaškolit jak se čočky používají,ale jen změřit dioptrie,abych měla ty správné.Děkuji Len­ka

eiffel optic

Dobrý den,

napište nám, prosím, Vaše celé jméno a místo prodejny, na kterou byste si šla nechat provést oční vyšetření a my budeme informovat náš personál, aby Vám vyšetření v rámci zakoupení voucheru provedl zdarma.

Lucie M.

Dobry den, nevydrzela jsem to a hned rano jsem se objednala pres online rezervaci Eiffel Optic k vysetreni zraku, abych zjistila co nejvice informaci. K memu nemilemu prekvapeni o akci se slevnenymi cockami a jejich vyzvednuti/nakup prostrednictvim voucheru nikdo nevedel, navic me trochu zklamalo, ze za „zaskoleni“ k pouzivani cocek je uctovano 450Kc (pokud jsem rozumnela spravne?!)

Eva

Děkuji za informaci. Vyšetření bych chtěla v Ostravě, centrum Nová Karolína. Na jméno Eva Matějičná. Mockrát děkuji

Katka Kocikova

Dobrý den,
Čočky jsou na 3 měsíce . Je tam jeden par na 3 měsíce a koupím si k tomu roztok a nebo jsou čočky na jeden den a každy den si vemu novy par po dobu 3 měsíců ? Děkuji

eiffel optic

Dobrý den,

balení čoček obsahuje 2 ks, tzn. na každé oko jednu čočku, které Vám vydrží po dobu 3 měsíců.

eiffel optic

Dobrý den, napište nám prosím, na jaké naší prodejně byste si přála nechat udělat vyšetření a my personálu nahlásíme Vaše jméno, abyste měla vyšetření v rámci zakoupení voucheru zdarma.

Lucie M.

Dobry den, podobny dotaz jako je ten predchozi – za poslednich par mesicu se mi rapidne zhorsil zrak a nevim, jake dioptrie by pro mne byly nejvhodnejsi. Zjistila jsem, ze Eiffel Optic provadi mereni zraku a poradenstvi. Pokud si voucher koupim a pujdu si na pobocku Eiffel Optic nechat vysetrit zrak, abych si posleze vybrala ty spravne kontaktni cocky, budu muset toto vysetreni zaplatit?
Dekuji za odpoved

Eva

Dobry den, mela bych zajem o dioptricke barevne cocky. Jen bych potrebovala vedet, zda personal provede vysetreni pro presne zjisteni dioptrii? Nebo uz musim presne vedet, jake dioptrie potrebuji? Dekuji za odpoved

eiffel optic

Dobrý den, napište nám prosím, na jaké naší prodejně byste si přála nechat udělat vyšetření a my personálu nahlásíme Vaše jméno, abyste měla vyšetření v rámci zakoupení voucheru zdarma.

Petra

Dobrý den, na levém oku mám –2, na pravém –1,5. Poradí mi personál, jaké čočky vzít? Případně, doporučili byste nedioptrické a i nadále používat brýle? Děkuji

Eiffel optic

Dobrý den,

dle popisu Vašich dioptrií by se Vám vyplatilo zakoupit dvě balení barevných dioptrických kontaktních čoček Lensso look colours, tedy 2 vouchery.

Pokud chcete čočky barevné nedioptrické, pak stačí balení jedno, tedy jeden voucher, ale budete k nim muset nosit dioptrické brýle.

Monika

pro jaké rozmezí dioptrií jsou tyto čočky?

Eiffel optic

Dobrý den,

tyto čočky jsou v rozpětí od – 0,25 do – 8,00.

Veronika

Dobrý den, škoda, že čočky neposíláte nějakou přepravní společností. Na jihu Čech bohužel nemáme žádnou vaší pobočku. Na shledanou Veronika

Monika K.

Je možné zakoupit dioptrické i multifokální zabarvené čočky ?

Eiffel optic

Dobrý den,

tyto čočky se, prozatím, jako multifokální nevyrábí. Pokud byste měla zájem o jiné multifokální čočky, můžete si vybrat z těchto produktů: http://eshop.eiffeloptic.cz/jednodenni-multifokalni-kontaktni-cocky

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru