Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Samolepicí papírové žaluzie na okna

4,1 / 5 BV-Fortune Praha - Žižkov  (mapa) 1 215 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak objednat zboží
Jana

Dobrý den, zapoupila jsem vouchery na papír.želuzie a do Prahy se dostaneme 5.3., ale platnost voucheru je pouze do dneška a to 3.3. nebude s tím problém? Děkuji

Alex

Dobrý den, zaplatila jsem přes slevomat převodem komerční banky 4 kusy žaluzií. Bohužel jste neměli bílé, tak jsem musela koupit aspon šedé. Ted vidím, že ještě tam jedny jsou, jdou nějak vyměnit prosím?

Martina

Dobrý den, sleva se vztahuje pouze na bílé žaluzie nebo i na šedivé? Děkuji za odpověď.

Slevomat.cz

Dobrý den Martino, sleva se vztahovala jak na bíle, tak na šedivé žaluzie. Momentálně je však možné zakoupit už jen šedivé.

BV-Fortune s.r.o.

Dobrý den,
Parkování je prímo před obchodem, na chodniku.
S pozdravem,
Tým žaluzie

Lenka

Dobrý den, objednávám 2 žaluzie a bude mi je vyzvedávat kolega z Prahy na Vámi uvedené adrese. Prosím o info, zda se u Vás dá zaparkovat, popř. je poblíž nějaké parkoviště? Děkuji.

BV-Fortune s.r.o.

Dobrý den,
Na tento dotaz už jsme odpovědeli.
Jen osobní odběr v Praze.
S pozdravem,
Tým žaluzie

Zdeňka

Koukám,že nejsem jediná,kdo si navšiml nedoručení objednávky do 4 ks.Co mám dělat,když se do Prahy nedostanu a mám objednáno jen 2 ks?

Miroslav Bartoš

Dobrý den,
chtěl bych se zeptat na kvalitu zpracování, přesněji na to jestli vydrží žaluzie časté stahování a vytahováni.
Děkuji za odpověď

BV-Fortune s.r.o.

Dobrý den,
Žaluzie vydrží v průměru až 2 roky.
S pozdravem,
Tým žaluzie

BV-Fortune s.r.o.

Dobrý den,
Osobní odběr v Praze.
Je to uvědeno jak na voucheru a tak i na slevomatu.
Odběrové místo : Husitská 38 , Praha 3 .
S pozdravem,
Tým žaluzie.

Jana

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, jak by byly doručeny dvě žaluzie, když PPl je pošlete pouze při koupi 4 a více kusů. Děkuji za odpověď. S pozdravem Jana

Terina Kyndlova

dobrý den mám dotaz .jdou tyto žaluzie umýstit na balkonového skla ?? dekuji

BV-Fortune s.r.o.

Dobrý den,
Maximální šířka žaluzie je 100 cm.
Maximální délka je 200 cm.
Pokud máte užší okno, je možné si žaluzie zkrátit nebo-li uříznout (nožem).
Délka se dá upravit kolíčkami, nahoru či dolu.
Videonávod je na našich webových stránkách.
S pozdravem,
Tým žaluzie.

Marie Andrášková

Dobrý den, v případě, že mám okna užší než 100 cm, jde žaluzie zúžit (zastřihnout)? Předem děkuji za odpověď.

BV-Fortune s.r.o.


Dobrý den,
Maximální šířka žaluzie je 100 cm.
Pokud máte užší okno, je možné si žaluzie zkrátit, uříznout (nožem).
Délka se dá upravit kolíčkami, nahoru či dolu.
Videonávod je na našich webových stránkách.
Montáž je opravdu jednoduchá.
S pozdravem,
Tým žaluzie.

Karla

Dobrý den, mám dotaz:Žaluzie posíláme jen na dobírku PPL při nákupu čtyř kusu a více.
Poštovné – zdarma.

Poštovné zdarma platí při objednání 4 a více kusu i PPL službou, nebo jak je myšleno poštovné zdarma, když u zaslání službou PPL uvádíte jinde za 150Kč.
Děkuji za opověď

BV-Fortune s.r.o.

Dobrý den,
Poštovne je zdarma, pokud koupite žaluzie za plnou cenu na našich strankach. Jinak:
Dodání službou PPL: je možné při zakoupení 4 a více kusů žaluzií. Žaluzie objednejte na info@papirove-zaluzie.cz a do e-mailu uveďte jméno, dodací adresu, telefonní číslo a kód voucheru. Dobírka 150 Kč se platí při převzetí zásilky.
Je to uvedeno na slevomatu.
s pozdravem
tým žaluzie

Petra K.

Dobrý den!
Pošlu osobně vyzvednout žaluzie příbuzného z Prahy.(nejsem z Prahy)Je potřeba mu dát do ruky poukaz nebo mu stačí dát čísla poukazu?
Děkuji.

BV-Fortune s.r.o.

Dobrý den,
Při osobním vyzvednutí žaluzií na prodejně satelitní techniky na Praze 3 je nutné prokázat se vytištěným voucherem.
s pozdravem
tým žaluzie

Hana

Dobrý den, máte i jiný rozměr žaluzií. Mám okna 120×120.

BV-Fortune s.r.o.

Dobrý den,
Nemame, jen 100×200 cm. Doporučujeme dát dvě žaluzie vedle sebe.
s pozdravem
tým žaluzie

BV-Fortune s.r.o.

Dobrý den,
Je nutné zakoupit min. 4 vouchery .
s pozdravem
tým žaluzie

Petra

Dobrý den při koupi 4 žaluzii je nutné zakoupit 4 vouchery nebo stačí 1 a dopsat množství 4

Slevomat.cz

Dobrý den,
Je nutné zakoupit min. 4 vouchery .
s pozdravem
tým žaluzie

Karolína Kloudová

Dobrý den,chtěla bych se zeptat,jakým způsobem je možné žaluzie z oken odstranit? Mám je již od minulé nabídky,ale nyní jsem chtěla některé sundat a na rámech mi zůstal papír s lepidlem v místě,kde byly přilepené a nepodařilo se mi to ničím odstranit.Prosím o radu,jak lepidlo s papírem odstranit bez poničení rámů? Díky za odpověď.

BV-Fortune s.r.o.

Dobrý den,
Žaluzie mají speciální akrylátové lepidlo, po kterém nezůstanou žádné stopy.
Vám zůstala na skle lepicí páska. Stačí vzít je za kraj a odstranit s papírem.
s pozdravem
tým žaluzie

BV-Fortune s.r.o.

Dobrý den,
Bohužel je to tak.
Dodání službou PPL je možné při zakoupení 4 a více kusů žaluzií. Jinak, osobní odběr v Praze.
S pozdravem,
Tým žaluzie.

Veronika Špačková

Dobrý den, hodí se žaluzie i na střešní okna?
Děkuji.

BV-Fortune s.r.o.

Dobrý den,
Bohužel na střešní okno to nejde.
S pozdravem,
Tým žaluzie.

anavi

Dobrý den,
koupila jsem a zaplatila 2 ks žaluzií. Teď jsem si všimla, že dole je poznámka, že na dobírku nutno objednat minimálně 4 kusy. Znamená to, že 2 kusy není možno PPL za 150 Kč doručit? Doufám, že to tak není. Děkuji za odpověď.

Slevomat.cz

Dobrý den,


bohužel je to tak.
Dodání službou PPL je možné při zakoupení 4 a více kusů žaluzií. Jinak, osobní odběr v Praze. 


S pozdravem,
Tým žaluzie.

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru