Původní nabídka už vypršela, ale nevadí. Omrkněte tuhle od stejné firmy.

Luxusní prstýnky s českými krystaly

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak objednat zboží
Emília Vágnerová

dobrý den, dne 29.07.2014 jsem si koupila voucher a hned ho uplatnila, udělala objednávku, do dnešního dne mi však nic nepřišlo. Na koho bych se mohla obrátit aby objednávku prověřil?

prodejce

Dobrý den,
omlouváme se za zdržení, prstýnky budou v pondělí všechny expedovány.

Karolína Černá

Dobrý den, od objednávky (29.7.2014) uběhlo už 9 dní. Můžu se zeptat, kdy budete prstýnek odesílat?

prodejce

Dobrý den,
omlouváme se za zdržení, prstýnky budou v pondělí všechny expedovány.

Lenca Simova

Dobrý den,
4.8 jsem si udělala objednavku, ale dosud neprisel zadny potvruzujici mail, ze byla prijata.

Prodejce

Dobrý den,

pod Vaším jménem opravdu nemohu objednávku nalézt. Mohla byste ji prosím znovu zaslat na e-mail akce.objednavky@gmail.com?

Dominik Jelínek

Dobrý den, rád bych objednal prstýnek jako dárek, mám ovšem problém s výběrem velikosti prstýnku. Je nějaký způsob jak pomoci s výběrem, aniž bych si musel od dotyčné jeden prstýnek půjčit a nechat změřit?

prodejce

Dobrý den,

nenapadá mne žádná varianta jak odhadnout velikost

Šárka

dobry den, s Vasimi prstynky jsem nad miru spokojena, budete prosim akci opakovat i s jinymi sadami-vzory?diky Sarka

prodejce

Dobrý den,

velice děkujeme za pochvalu. Ano za 3 týdny opět dáme další prstýnky, vždy úspěšné opakujeme a přidáváme nové druhy

Klára

Dobrý den, když zaplatím ihned kartou, je možné dodání do pátku 1.8.?? jedná se o dárek. Děkuji za info.

prodejce

Dobrý den,

prstýnky budeme expedovat až v příštím týdnu

Eliška

Dobrý den, zakoupila jsem voucher na prstýnek, ale na stránkách prodejce v košíku mi vždy napíšou: Je zde 1 chyba, Tento slevový voucher neexistuje.
Co s tím? Děkuji.

prodejce

Dobrý den, prosím uplatnění je na www.vaseobjednavka.cz

Renata J.

Dobrý den, při objednání mi to píše, že kupon neexistuje :( CO s tím, prosím?

prodejce

Dobrý den, prosím uplatnění je na www.vaseobjednavka.cz

Kateřina Havlová

Dobry den,

Z jakeho materialu jsou prsteny vyrobene? Jde o stribro s klasickou rhodiovou upravou povrchu nebo se jedna pouze o „stribrnou barvu“?
Dekuji.

prodejce

Dobrý den, prstnýnky jsou vyrobene ze slitiny běžných kovů, které jsou porhodiovaný

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru