Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

5 či 10 dní s krabičkovou dietou Harmony Servis

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Benefity
Tereza

Dobrý den,

už je tedy akce platná i na území Prahy?

harmony servis distribuční s.r.o.

Dobrý den, ano, na slevomatu byly zadány dvě nabídky,kdy jedna z nich je platná právě pro území Prahy.

Martina

Dobrý den,
je prosím možný závoz do obce Viničné Šumice, 664 06 (sousedí s Rousínovem).
 Děkuji

Harmony servis distribuční s.r.o.

Dobrý den, ano do obce Viničné Šumice je možný rozvoz menu, kdy tento by probíhal v ranních hodinách.

Liduška Štusáková

Dobrý den, máte rozvoz i Pardubice, Lázně Bohdaneč – Neratov? Děkuji za odpověď.

Monika Dvořákova

Dobrý den, ano, Lázně Bohdaneč zavážíme. Tĕšíme se na Vaši objednávku. Dotazy můžete směřovat přímo na pobočku, tel. 776 837 445. Pře­jeme hezký den.

Drahu Králová

Dobrý den,chci se zeptat,zda je možné krabičky dopravit do Chlumčan a v případě,že budu v práci do Dobřan.také mě zajímá,pokud bych chtěla krabičk.dietu na 10 dní jak postupovat a uplatnit voucher?To musím objednat 2×?2ks voucherů?Děkuji

Harmony servis distribuční s.r.o.

Dobrý den, do Chlumčan ani Dobřan bohužel rozvoz menu není možný, jelikož v této oblasti společnost nemá žádné pobočkové zastoupení.

Bara

Dobry den, do Olomouce zavazite? A je moznost bezlepkove stravy? Dekuji

Harmony servis distribuční s.r.o.

Dobrý den, ano do Olomouce je možný rozvoz menu.
Bohužel není možnost volby bezlepkové stravy.

pavla

Dobrý den, když si teda objednám pro sebe a pro přítele krabičky na jednu adresu, tak to se jako bude platit 2× dopravu?čili 55+45kč/1den? Si myslím že to druhé jídlo mělo mít dopravu zdarma, když už se zaplatí to první, nebo jak to teda je?

Harmony servis distribuční s.r.o.

Dobrý den, dopravné činí pro první menu 55,–Kč/1den, každé další menu zavezené na stejnou adresu je snížené dopravné 45,–Kč/1den.

Eva Bl.

Také mi vyběhla tato nabídka pro Plzeň a Plzeň vůbec na mapce není :(.

Harmony servis distribuční s.r.o.

Dobrý den,všechny námi nabízené oblasti možného rozvozu menu byly pro slevomat zadány naší společností správně, zřejmě musel být překlep ze strany slevomatu.

Ema

Dobrý den. Nedá mi to…tak jen troška do diskuze. Původní cenu před slevou, kterou zde firma uvádí pro 5-ti denní variantu, použila zřejmě z nejdražší nabídky (330,–), kterou nabízí na svých webových stránkách (na všechna města jsem se nedívala). Pro Ostravu je původní cena na stránkách firmy nižší (248,–). Nabídku dané varianty přes tento slevový portál firma nabízí za 1199,–. Takže pro lidi z Ostravy je u této varianty sleva 41,–. Opravdu lákavá nabídka slevy. :-)

Harmony servis distribuční s.r.o.

Dobrý den, částka 330,–Kč je výše ceny jednoho denního menu, pokud je objednávka kratší než 20 dnů. Tedy naše společnost nabízí zvýhodněný 20denní stravovací cyklus, poté je výše denního menu cenově zvýhodněna.
Nabídka na slevomatu je určena pro zákazníky, kteří mají zájem o cenové zvýhodnění objednávky kratší než 20 dnů.

Kristýna

To by mě vážně zajímalo, proč mi tato sleva „vyběhla“ na hlavní stránce pro oblast Karlovy Vary, když sem firma vůbec nerozváží. Máte v tom pěkný bordel.

Harmony servis distribuční s.r.o.

Dobrý den, Karlovy Vary bohužel opravdu nezavážíme, všechny námi nabízené oblasti možného rozvozu menu byly pro slevomat zadány naší společností správně.

Roman Příhoda

V kolik hodin tak rozvážíte v Hradci Králové? Jde mi o to, že každý den pracuji trochu jinak. Na pracovišti bych si to mohl vyzvednout jen když budu mít přestávku, jinak nemůžu opustit pracoviště. Takže bych potřeboval rozvoz buď na předem domluvený čas, abych si ho mohl vyzvednout v práci, nebo někdy v brzkých ranních hodinách ještě před prací nejdéle do 6:15.

Harmony servis distribuční s.r.o.

Dobrý den, rozvoz v Hradci Králové probíhá mezi 05–06hod ranní.

Radka

Dobrý den, v Plzni rozvoz není možný? Děkuji.

Harmony servis distribuční s.r.o.

Dobrý den, odpověď viz výše, bohužel Plzeň nespadá do území námi nabízeného možného rozvozu.

Jitka Rampichová

Dobrý den rozvážíte dietu i po Plzni?

Harmony servis distribuční s.r.o.

Dobrý den, Plzeň bohužel nespadá do území námi nabízeného možného rozvozu.

foi

možno čské budějovice?

Harmony servis distribuční s.r.o.

Dobrý den, České Budějovice bohužel nespadají do území námi nabízeného možného rozvozu.

Nikol

Dobrý den, píšete: „Voucher je možno uplatnit s dovozem pro všechna města v ČR, která společnost pokrývá službami, MIMO PRAHU.“

Jak je to pak tedy s Prahou, tak si to koupit nemohu?

Předem děkuji.

Harmony servis distribuční s.r.o.

Dobrý den, se spuštěním prodeje pro oblast Praha počítáme za týden, kdy Vám nabízíme možnost přijetí voucheru do Prahy i z této akce.

Vědunka Horáková

Dobry den! Dovezli byste dietu i do Chornic,PSČ 56942? Podle mapky jsou uvadeny hranice Olomouckeho kraje,ktere zabihaji i do Pardubickeho.Dekuji za odpoved. Horakova

Harmony servis distribuční s.r.o.

Dobrý den, je nám líto, ale Chornice nespadají do území námi nabízeného možného rozvozu.

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru