Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Balíček dámské nebo pánské kosmetiky Sebamed

4,7 / 5 MARK DISTRI Praha - Modřany  (mapa) 72 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak objednat zboží
Mišule Srbová

Dobrý den, chtěla bych se Vás zeptat, zda je při osobním odběru zboží nutné obejdnání jak je popsáno výše? Nebo stačí si zajít do prodejny s platným voucherem? Předem děkuji za odpověd.

Babybaby

Dobrý den, můžete přijít do výdejního skladu i bez vytvořené objednávky. Musíte mít s sebou platný voucher, který ověříme, bez tohoto nebude možné zboží vydat. S pozdravem

Štěpánka

Můžu si z Vašich stránek kromě balíčku ze slevomatu objednat i jiné zboží?

Babybaby

Dobrý den, ano, můžete si objednat i jiné zboží. Vše vám bude doručeno najednou.

Petr Kresta

Nabídka se mi zalíbila a objednal jsem si 3 kousky, to mi však nejdou do poznámky zadat čísla voucherů,tam dám jen jeden ani do darkového poukazu kombinace slevomat1,2,3. jak na to??

Babybaby

Dobrý den,
do poznámky v objednávce napište čísla zakoupených voucherů. Sleva vám bude odečtena ve faktuře. Podle množství voucherů uplatníme odpovídající hodnotu slevy.

Babybaby

zapomněl jsem doplnit, že je nutné zvolit úhradu bankovním převodem (kvůli částce), balíčky zasíláme i na dobírku za 85 Kč.
Hezký den

Babybaby

Dobrý den,
jako dopravu musíte zvolit „cenný balík“, pak se načte cena 85 Kč viz. popis objednávky. Pokud se načte vyšší poštovné bude Vám následně opraveno na 85 Kč.
Hezký den

Pavel Táborský

Proč se při objednávání musí zadat jako doprava cenný balík za 115,– když je na slevomatu uvedena doprava za 85?

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru