Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

249 Kč za DVĚ poctivé porce grilovaných vepřových žeber v medové omáčce s přílohou dle výběru. Zažijte atmosféru krčmy u Kata s 51% slevou!

Středověká krčma U Kata Český Krumlov  (mapa) 4 prodeje

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Veronika

Dobrý den, po telefonické domluvě, kdy jsem chtěla zamluvit představení, mi bylo řečeno, že bohužel letos už vůbec nebudou? Ani do konce října – můžete mi toto vysvětlit? Když píšete, že do konce října za 150,–Kč ano?

Gabriela Novotná

Dobrý den,
paní Ilona mi dotaz vzala s úst. Já mám tedy ještě jeden dotaz. Chtěla bych voucher zakoupit a navštívit Vás v listopadu, kdy mají manžel a syn svátek. Ale ve všední den večer abychom tam jeli nepřichází moc v úvahu, tak se chci zeptat jestli to představení co je každou středu, nejsou třeba i o víkendu. :-)

Mirek

Dobrý den Gabrielo, bohužel smlouvu s umělci máme pouze na středy a pouze do konce října.

Ilona

Chtěla bych se zeptat, zda máte také jídla pro děti, třeba alespoň nějakou polévku, nebo kuřecí maso ?

Mirek

Dobrý den Ilono, samozřejmě máme výběr jídel pro děti. Například přírodní kuřecí steaky, ovocné knedlíky a pod.

Veronika

Dobrý den, mohu se zeptat, zda je možné uplatnit voucher i ve středeční večer, kdy jak píšete probíhá nějaké vystoupení? A v kolik by se měl člověk dostavit, aby ho shlédl?
Předem děkuji za odpověď

Mirek

Dobrý den Veroniko, je to možné, ale voucher nezahrnuje vstupné na program, které je 150,– Kč na osobu.

Mirka Fan

Dobrý den, pokud dnes objednám a obdržím voucher, do kdy je platný ? Do kdy nejpozději můžeme na žebírka k Vám zajít ? Předem díky za info.

Slevomat

Dobrý den,


platnost voucheru je vždy vpravo pod mapkou:


Od 15. 9. 2011 do 31. 12. 2011


Dobrou chuť :-)
Olga Kolibová

Dobrý den, je nutné si v restauraci zarezervovat místo? Děkuji K.

Mirek

Dobrý den Olgo, rezervace je vždy lepší.

Michala

Ahoj, ráda bych restauraci navštívila s kamarádkou, ale ona nejí vepřové. Je možné, že bych voucher využila na dvakrát? :) Já upřímně pochybuji, že sním jednu porci, natož dvě ;)

Mirek

Dobrý den Michalo, pochopitelně můžete.Upřímně asi doopravdy nezvládnete ani tu jednu porci, je to kopec masa, ale rádi Vám zbytek zabalíme a příště také.

Jitka Pouzarova

dobrý večer,když už budu mít slevu (voucher) můžu i tak hrát s katem kostky?

Mirek

Dobrý den Jitko, bohužel po takovéto slěvě již kat nehraje, to by mohl přijít i o sekeru.

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru