Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Autentické speciality v indickém bistru Al Karim

4,1 / 5 Al Karim Praha - Nové Město  (mapa) 1 012 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Benefity
Jana

Dobrý den, jak dlouho může přibližně trvat jídlo na místě? Jde mi o to, zda se stihne posezení včetně konzumace večeře do 1 hodiny (od příchodu do restaurace-bistra)? Děkuji za odpověď.

Alkarim indicka resturace

Dobry den.jidlo tam bude pripravin,jen nandate a snite.
dekujeme.

Kamila Procházková

dobrý den, jsou v cene i nápoje? vyjma již avizované nápoje

Alkarim indicka resturace

Dobry den, napoje lassi je cene.
mango lassi.
sladky lassi.
slany lassi.

Daniela Komanická

Dobry den,
prosim, mate bezbarierovy pristup, tj. bez schodu a dvere min. 70 cm?

Alkarim indicka resturace

Dobry den, prosim mame tam schode I maly dvere.
dekujeme.

Stanislav

Dobrý večer,
zřejmě jsem přehlédl datum, kdy akce končí. Prosím o info a děkuji.
Stanislav

Slevomat.cz

Dobrý den, Stanislave. Akce končí za 13 hodin.

Alkarim indicka resturace

Dobry den, deti muzete prosim i bez platni.

Jana Veselá

Dobrý den, určitě rádi využijeme tuto nabídku.
Ráda bych se zeptala jak je to s malými dětmi máme 4 letou dceru.
Děkuji zaodpověď Jana :-)

Martina Knopová

Dobrý den..denně znamená denně nebo od pondělí do pátku ??

Alkarim indicka resturace

Dobry den,ano prosim od pondeli do patku .

Eda

Dobrý den,je krabička, v případě jídla s sebou dobře uzavíratelná k delšímu cestování ?

Alkarim indicka resturace

Dobry den, urcite mame dobre uzavreny krabice.

Hana

Dobrý den, v případě, že si vezmu jídlo s sebou, mohu si vzít několik pokrmů (po malých množstvích) na ochutnání nebo se mi do krabičky vejde jen 1 jídlo? Ráda bych ochutnala více pokrmů. Nabídka je velmi lákavá. Děkuji, hezký den, Hana

Alkarim indicka resturace

Dobry den, mame takvy krabice ze tam vejdu vice druhu jidla,

EvaS

Dobrý den,
když si vezmu jídlo s sebou do krabiček, mohu nabízený nápoj mango lassi vypít na místě nebo mi ho nalejete do přinesené lahve? Děkuji

Alkarim indicka resturace

dobry den, mame plastove klimky. muzete vypit na miste i sebu vzit.
dekujeme.

Petr

Dobrý den, je nutná rezervace stolu? Do Prahy jezdím dost nahodile…

Alkarim indicka resturace

Dobry den, rezervace stulu je nutna, ale sebu jidlo muzete bez rezervace.

Pavel

Skvělá indická kuchyně, doporučuji všem…

Jana H.

Dobrý den, je možné voucher uplatnit i ve státní svátky 1.5. a 8.5.? Jsou to čtvrtky, tedy od PO do PÁ. V pracovní dny v nabízeném časovém rozmezí nemám šanci se tam vydat, přestože bych ráda, pouze ve státní svátek, když mám volno. Děkuji předem za odpověď.

partner

dobry den, ano prosim.

indická restaurace Al Karim

Dobrý den, můžete.

Petra

Dobrý den,
chtěla bych se zeptat, jestli při přípravě pokrmů běžně používáte mouku a máslo. Musím dodržovat dietu bez lepku a mléčných složek a zajímalo by mě, jestli v bufetu najdu i jídla vyhovující této dietě a případně kolik jich denně bývá.
Děkuji.

indická restaurace Al Karim

Dobrý den, mouku vůbec nepoužíváme, ale bez mléčných přísad se naše kuchyně bohužel neobejde.

Andrea

Dobrý den, pokud chci jídlo s sebou, mohu přijít i dříve, tj. před 15.00 hod.?

indická restaurace Al Karim

Dobrý den, můžete.

Lenka

Dobrý den,
je možné jedno jídlo sníst na místě a druhé vzít sebou? Děkuji

Hana Ptáčková

Dobrý den, je možná varianta, že přijdu sama, sním co můžu a za druhého si odnesu s sebou v krabičce domů?

indická restaurace Al Karim

Dobrý den. Ano – tato kombinace je možná.

Sixtová

Otto Ečer – akce je zajisté myšlena tak, že BU´D jíte v restauraci, A NEBO – si můžete vzít jidlo sebou. Ne oboje zároveň!

Soňa

Bistro má skvělou kuchyni, jídla jsou jedna z nejlepších, která jsem kdy z indické kuchyně zakusila. Už se těším… Jen mi taky není moc jasné, jak se dá „all you can eat“ vzít s sebou… Je to s nějakým omezením?

indická restaurace Al Karim

Dobrý den, akce funguje tak, že buď přijdete a sníte, co chcete nebo Vám jídlo dáme s sebou do krabičky. Obojí nelze.

Vladimíra Horváthová

Ráda bych si voucher koupila, ale chci se zeptat, jestli není jídlo moc pálivé? Nebo jestli máte i nějaká jídla bez chili? Děkuji za odpověď.

indická restaurace Al Karim

Dobrý den, každý den máme min. 2 jídla bez chilli.

Lenka

dobrý den, v případě, že chci jídlo s sebou, jak dlouho předem je nutné si objednat? Předem děkuji

indická restaurace Al Karim

Dobrý den, v případě, že chcete jídlo s sebou, nemusíte se objednávat. V případě rezervace stolu je nutné provést rezervaci alespoň 3 dny předem.

Dominika

Dobrý den, máte uvedeno, že je otevřeno do 19 h, na web stránkách je však do 18, jak to tedy je?

indická restaurace Al Karim

Dobrý den, akce je normálně do 18:00. Pro klienty z portálu Slevomat je do 19:00.

Otto Ečer

Dobrý den, nějak akci nechápu… Pokud přijdu s kamarádem, tak můžeme v restauraci sníst, co chceme a v jakémkoliv množství a ještě si můžeme každý odnést jídlo v krabičce, kterou nacpeme po okraj? Např. teda s kamarádem sníme v restauraci 2× porci vindaloo, 2× porci tikka masala v husté omáčce a domů si odneseme 2 porci curry s kardamomem?

indická restaurace Al Karim

Dobrý den, voucher je pro 2 osoby. Akce funguje tak, že buď přijdete a sníte, co chcete nebo Vám jídlo dáme s sebou do krabičky. Obojí nelze.

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru