Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Geniální tarifní balíček a k tomu 3 hodiny volání zdarma pouze na Slevomatu. Skvělá nabídka se slevou 47 %.

4,0 / 5 Vodafone Czech Republic Praha - Strašnice  (mapa) 18 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
David

Lucky myslíš tím pro zaměstnance školství ? :D asi se nad učitelkama smilovali :D

Lucky

Dodatek: A moc dobře vím, že umíte nabídnout speciální NEOMEZENÝ tarif za 200,– Kč. Proč jej tedy nenabídnete všem, ale pouze (NĚKTERÝM) zaměstnancům státní správy a jejich rodinným příslušníkům? :)

Adam, Vodafone

Dobrý den, Jaroslave,

žídné smlouvy se zákazníky nepodepisujeme. Výpověď proto písemně dávat nemusíte. V případě, že nebudete se službami spokojen, stačí jejich používání ukončit hovorem na linku.

Lucky

Pánové z Vodafone, vy jste komedianti :D
Používám O2, což považuji za možná nejdražšího operátora co se paušálu týče (ale s nejlepším pokrytím). I přesto mám 120 min, 250 sms a neomezené sms ve vlastní síti za 250kč. Pokud bych chtěl IvM, tak bych to měl celé za 350,– a to bez nějakého slevomatu. Smlouvu taky nemám a zákaznickou linku mám grátis. Můžete mi k***a vysvětlit, proč bych měl jít k vám? :D

Max

O výhodnosti nabídky svědčí počet zakoupených voucherů, co ale nechápu proč tady lidé neustále předhazují nabídky statních operátorů, nebo nabídky z retenčních oddělení operátorů, které samozřejmě nikdy v ceníku nenajdete. Pokud se Vám nabídka nelíbí – nekupujte, stejně jako já, ale proč tady do zblbnutí pořád opakovat něco o zahraničí. Toto je prostě lov na nové zákazníky, tím je to jasně určeno v podmínkách, že to neplatí pro stávající zákazníky
P.S. Navíc sleva už byla aktivována ;)

Uzenypes

Novym nestastnikum jenz vodafone ulovi, doporucuji resit cokoli-zvlast reklamace PISEMNE pres centrum pece! Operatori jsou znacne neseriozni!
Jinak co se tyce teto nabidky, predrazena klasika-lakajici na par minut navic…
Ale nebude dlouho trvat a stojate vody se pohnou-nasranost lidi je velika…

Wilda

Zatím nejlepší diskuze :) škoda jen že partner „vodafone“ nemůže přiznat všem známou pravdu – asi dobře platí ve vodafounu

Jaroslav

Pokud se rozhodnu po 3měsících se službou skončit-jak se mám zachovat?Písemná výpověď?Děkuji za odpověď.

dbcooper

Proč pořizovat tento předražený nesmysl bez slevy když můžete mít toto: 


http://mobilovinky.blog.mobilmania.cz/2011/06/vodafone-a-cd-75-sleva-na-tarif/


75 procent sleva na tarif nabito


měsíční paušál 88 Kč
Jaké tarify tedy Vodafone a ČD nabízí? 


Tarif 1:
měsíční paušál 30 Kč
kredit k provolání 120 Kč
minuta volání za 6,05 Kč, SMS za 1,20 Kč
jedná se o starší tarif Nabito 119 s 75% slevou na paušál 


Tarif 2:
měsíční paušál 88 Kč
kredit k provolání 353 Kč
minuta volání za 5,04 Kč, SMS za 1,20 Kč
jedná se o starší tarif Nabito 350 s 75% slevou na paušál 


Internet v mobilu
zvýhodněná cena 133 Kč
FUP 150 MB 


Internet v mobilu naplno
zvýhodněná cena 236 Kč
FUP 600 MB 


Připojení na stálo
zvýhodněná cena 394 Kč
FUP 3 GB
Svatopluk Bartík

Jenom aby řeč nestála: http://www.mobilmania.cz/clanky/volani-v-cr-uz-vyjde-levneji-s-rakouskym-orange/sc-3-a-1317016/default.aspx
Tohle vypovídá o cenové kvalitě (všech) českých operátorů nejlépe. absolutní cenová přemrštěnost pro jednotlivé koncové zákazníky. Pro firmy už jsou nabídky zpravidla postatně lepší, klidně i 1,00 – 0,40 Kč/m. do všech sítí apod.
To, co tady nabízí VF (a ostatní operátoři jinde) je výsměch.

JankaT.

Děkuji za odpověd´.

Můžete mi prosím sdělit, jaké jsou konkrétně tyto podmínky diskuze ?

Slevomat

Dobry den Janko,
neni to nic zasadniho ani velmi oficialniho, proste chceme, aby se diskuse drzela otazek ke sleve a byla slusna. Presne zneni je tady dolu na strance (ano, ty tri radky :-).
Hezky vecer,
Martin, Slevomat.cz

JankaT.

Dnes jste smazali velké množství dotazů a příspěvků.

Můžete uvést z jakého důvodu ?

Slevomat

Dobry den Janko,
mazeme prispevky, ktere nejsou v souladu s podminkami teto diskuze. Tech bylo u teto konkretni akce bohuzel hodne.
Hezky vecer,
Martin, Slevomat.cz

Bc. Aleš Soukup

Martine ze Slevomatu, oslovujeme a voláme pátým pádem, takže pane Soukupe, díky. 


Nabídka 3 hodin volání navíc je celkem standardní nabídkou při pořízení nového telefonního čísla. Doporučuji si u Vodafonu ověřit. Nepsal bych tuto informaci, kdybych nevěděl, že tato možnost tady opravdu existuje. 


Hezké odpoledne
Slevomat

Dobry den pane Soukupe,
za tu cestinu se omlouvam, neni to muj rodny jazyk, i kdyz se snazim.
Ten Vodafone overime, dekuji za informaci.
Hezky vecer,
Martin, Slevomat.cz

Bc. Aleš Soukup

Rád bych podotkl, že Slevomat porušuje Zákon o ochraně spotřebitele, konkrétně část Klamavé obchodní praktiky. Jmenovitě se jedná o bod
„q) poskytuje nesprávné informace o tržních podmínkách nebo o možnosti opatřit si výrobek nebo službu, aby tak přiměl spotřebitele koupit si tento výrobek nebo nabízenou službu za méně výhodných podmínek, než jsou běžné tržní podmínky“ a to ve svém prohlášení: „3 hodiny volání ZDARMA – obdržíte pouze na Slevomatu“, které je NEPRAVDIVÉ! Tento bonus lze získat i jinde, než na Slevomatu (konkrétně na prodejním oddělení společnosti Vodafone, v jakémkoli obchodě po domluvě, či přes externího partnera Vodafonu v oblasti prodeje, který tento výhodu také může nabídnout). 


A teď se, prosím, vyjadřujte.


Nemluvě o nevýhodnosti této nabídky, ale kdo hledá, ten najde výhodnější:)
Slevomat

Dobry den pane Soukup,
dakujeme za Vas prispevek. O zadne jine moznosti ziskat 3 hodiny k beznemu tarifu nevime, a ani Vodafone nas na nic takoveho neupozornil, takze si nemyslime, ze by sme zakon porusovali. Mozna individualnim jednanim s obchodnim zastupcem Vodafone lepsi podminky dostanete, ale urcite ne standardne. Nemyslim si, ze se zakon na takoveto pripady vztahuje.
Hezky den,
Martin, Slevomat.cz

Mili

Vodafone se teď modlí aby si to koupili ještě 3 lidi a sleva byla aktivována, neboť jinak odejdou s prázdnou :D Ale nebojte, vždycky se najdou tací, co skočí na lep podvodníkům…od vodafonu každej prchá proto shání nové zákazníky a zkouší vše možné i nemožné, tudíž i slevomat, proto tu nikdy na jinýho operátora nenarazíte, poněvadž ostatní mají své zákazníky, ale vodafone o ně jen přichází :D

vita789

nemate tam chybu? nemelo by to byt 500 minut a 500 sms?

Mirka

Chytrý člověk dělá věci v životě tak, aby byl spokojen. Hloupý si bude neustále na něco stěžovat, ale nic proto sám neudělá.

Jan Pískala

Když se vám to nelíbí tak sem nelezte.


Jestli je podle vás normální zákazníkovi který platí 10 let poctivě nenabídnout nic a na opačné straně nabídnout zákazníkovi, který řekne že jde ke konkurenci 50% slevu… 


Stále jsem nedostal odpověď na tuto + mnohé me další dotazy (některé z nich byly již smazány…) 


Nikdo tady nepoužívá vulgarismy, na nikoho nenadává. Tak proč cenzura? Vy jste přece nejvýhodnější ne? Tak proč neumíte odpovědět? 


Jeden se vymlouváte na ostatní, že máte lepší nabídku než ostatní operátoři. Přitom Druhý dělá to sam, třetí jakbysmet. 


A co zmůžem na pobočce? Tohle se musí řešit veřejně (a není důvod proč ne, když jsou levní! – pokud to tvrdí, tak to také musí umět dokázat)
Mirka Kozáková

Samozřejmě, že se mi to nelíbí, ale je úplně zbytečný to tady takhle řešit. Je to jen nabídka. Kdo chce koupí, kdo ne, to řešit nemusí. Pracovník Vodafonu ani slevomat s cenama v ČR nic neudělá. Udělat to můžeš sám, když se odstěhuješ někam, kde se ti bude líbit víc. Doporučuju ;-) tady se tím budeš stresovat každej den při nákupu čehokoliv…

Pavel665

Mirko, tady jde o to že jsme okrádáni, oblbováni, a ještě pokud se ozvem, tak nás smažou...... 


Horší jak za komunistů.
Pro prachy a za prachy – cokoli. 


Možná tobě se to Mirko líbí, každý má holt SEBEÚCTU někde jinde
Mirka Kozáková

Tahle diskuze je neuvěřitelná, když se vám nabídka nelíbí, tak si ji prostě nekupujte. Já bych ty příspěvky smazala skoro všechny. Když nejste spokojeni s Vodafonem, tak to snad neřešte na slevovým serveru a běžte si to vyřídit na pobočku. Srovnávat ceny se zahraničím můžete úplně u všeho a to sem taky tahat nemusíte. Má to snad nějakej smysl? Nemá… Mě se nabídka taky nelíbí, stejně jako spousta dalších, takže ji odkliknu a neřeším nesmysly… Chudáci pracovníci Vodafonu…

solfan

tak pozeram, ze lady sa hybu…vodafone uz nezvlada odpovedat…a cenzura, tss tss tss :-)
kazdopadne je to hnus, co sa deje na slovensku aj v cr co sa mobilnych sluzieb tyka (v tejto chvili vyuzivam ceske sluzby). pekne je to vidiet na slovensku, ked pred vianocami dokaze jeden operator rozdavat 60 mercedesov ako vianocne darceky…a takto sa to deje uz par rokov…
dalsi pekny priklad je v neprehladnosti pausalov a ponuk, clovek nikdy poriadne nevie co kupuje…ak by spravili nejaky jednoduchy system pausalov, tak by ludia pochopili, ake zle to tu je. co uz, jak som pisal na zaciatku, snad a pevne v to dufam, ze sa lady pohli a dojde k nejakej mensej revolucii :-)
drzme si palce :-)

Honza

A jeste doplneni k memu prispevku.

Velmi dobra nabidka – mysleno na ony tri mesice. Pak samozrejme simkartu zahodit

Jan

Nejsem Jana, ale Jan. S vaši odpovědí nejsem spokojen. Není úplná. 


Zajímalo by mě, jak je možné nabídnout odcházejícímu zákazníkovi 50% slevu na paušál, nebo jak mohla Ostrava ušetřit 90% nákladů na komunikaci? 


Proč nedáte slušnou nabídku těm zákazníkům, kteří slušně platí roky? 


Přečetli jste si tento článek? http://www.mobilmania.cz/clanky/volani-v-cr-uz-vyjde-levneji-s-rakouskym-orange/sc-3-a-1317016/default.aspx


Ten jasně dokazuje, jak jsme drazí.
Jindra

dbcooper: A jeste chvili o tom tady plantej a budete si muset cela rodina hledat novy tarif..

Tadle nabídka není vůbec špatná ale bohužel pouze na ty 3měs. Kdyby to bylo na 3 roky tak do toho jdu také hned :-)

Honza

Pavel665 → Pokud se Vam to nelibi, tak se prestehujte do Ameriky… :D

Myslim, ze tato odpoved presne dokumentuje vztah mobilnich operatoru k radovym zakaznikum, presto neprestavam zasnout.

Honza

Velmi dobra nabidka, nicmene musim jako uzivatel VF varovat. 


U VF je vsechno krasne, dokud nebudete neco reklamovat. I reklamace, ktere jsou ve finale uznany jako opravnene, je nutne resit pisemne a resi je pouze v pripade, ze uhradite veskere aktualni zavazky. 


Muj pripad : nezmenili mi tarif k uctovacimu obdobi, misto odhadovanych 800Kc utraty mi prisla faktura na 3000, kterou jsem musel nejdrive uhradit a az nasledne se se mnou nekdo bavil. Reklamace byla uznana. 


A to nemluvim o tom, ze v posledni dobe je temer nemozne se na zakaznicky servis dovolat, pripadne vam to zvedne nekdo ze sales, ktery vas vesme posle do ******, pripadne vas tipne. 


Nevim jak ostatni operatori, ale VF je rok od roku horsi, respektive zakaznicka zkusenost, kterou se tak ohanej…
eS

Nevím, ale každý od Vodafounu utíká… :D
Známému se pokaždé přeruší hovor, není to chyba telefonu, ale operátora..(to už přiznali i na pobočce, kde byl) že by to nějak řešili? ne.. to že mu utíkají pracovní zakázky, no a… Já jej měla půl roku.. během toho byl dva měsíce odpojen, jelikož se nějakým nedopatřením moje číslo dostalo mezi neplatiče.. na pobočce mi neustále říkali, že se to řeší a řeší.. toť vše.super, ale paušál sem ty dva měsíce platit musela..
Přítel raději utekl ke konkurenci, kde má volání o dost výhodnější (u Voda platil cca 1200káčé, u konkurence platí max 700, což je slušnej rozdíl za téměř stejnou nabídku…)
Toť moje zkušenost s Vodafounem…

Pája

Jak je možné, že lidem vyřizujete objednávky tarifu, když sleva ještě nebyla aktivovaná?

Adam, Vodafone

Dobrý den, Pájo,

objednávky evidujeme a zpracováváme = připravujeme k odeslání, aby je zákazníci měli co nejdříve. Aktivace slevy je samozřejmě podmínkou.

Jan

Dobrý den,


zřejmě mě chcete ignorovat, tak se pokusím vám své otázky ještě jednou přiblížit. 


Zajímá mě odpověď na mé otázky:


Kde jsme se za ty roky dostali? O kolik výhodněji voláme či smskujeme za ty roky? 


My? Nikde! Ceny se téměř nepohly!


Narozdíl od našeho specifického trhu, na kterém působí zkotumpovaný Český tel. úřad na zahraničních trzích funguje konkurence a proto si můžou dopřát třeba nabídky: 


1000 minut + 50 sms + bonus pomalý internet za 220kč/měsíčně. 


Jo a ještě jsem zapoměl, že si k tomu vemou např. HTC Wildfire S, nebo Samsung Galaxy Ace za 1 euro – k takovémuto tarifu za 220kč/měsíčně! 


Co udělá Vodafone? S minimálním měsíčním plněním 277 Kč vám ho dá za 4777kč. Za tu cenu se nemá cenu bavit o zvýhodnění. 


Co na to řeknete vy? Co je vaší snahou? Slevnit? Tak slevněte, ale nepiště všude takové kraviny, že dáváte tak výhodné nabídky! 


Proč vám stačí říct, že od vás odkázíte, nebo, že zvažujete příchod od konkurence a hned nabízíte 50% slevu. 



!!!!!!! To slušnému 10 let poctivě platícímu zákazníkovi nabídnou velké kulové !!!!! 


Jak je to možné? Prosím o vaše vyjádření před všemi tady! 


Jak je to možné? Nehýčkáte si přece zákazníky?
marta.michelova@seznam.cz

Když opravdu 4tý měsíc přestanu toto číslo používat-nemusím opravdu pokračovat? Nebo bude smlouvá závazná na nějaké období-třeba rok,dva? Vodafon mám SIM kartu na dobíjení-mohu ji použít pro toto nebo ne-dostanu novou?

Adam, Vodafone

Dobrý den, Marto,


pokračovat určitě nemusíte. Se svými zákazníky neuzavíráme žádné písemné smlouvy a proto v případě nespokojenosti můžete kdykoli odejít. 


Volání a SMS s tarifem máte levnější, než s dobíjecí kartou, tak věříme, že budete spokojena. SIM kartu dostanete novou. Stávající není možno použít.
Stanislav Dunaj

Mám takový dotaz,
jak je to když těch bonusových 180 minut provolám už 1. měsíc? musím mít tarif 3 měsíce nebo mohu ukončit ihned, aby mi byly minuty zdarma odečteny ? máte v reklamě napsáno, že dostanu 3 hodiny volání zdarma, tak bych je mohl provolat třeba hned 1. den ! ne 3×60 minut! to je velký rozdíl…

Adam, Vodafone

Dobrý den,

v nabídce je uvedeno, že je to 60 minut měsíčně po dobu tří měsíců. Provolat 3 hodiny v jednom měsíci bohužel nelze.

Dominik Michalek

Dobry večer Adame. Mám otazku Je možné přejít od jineho operatora k vám ,a získat k memu číslu které mám několik let,tento tarif. a postupem času i zaštítit smlouvou? Díky za odpověd.Domi

Adam, Vodafone

Dobrý den, Dominiku,

nabídka platí pouze s při koupi nové SIM karty novým telefonním číslem. Pokud máte o naše služby zájem, můžete si zakoupit standardní tarify v našem eShopu, kde přenos čísla umožňujeme.

Katka CHudějová

dobry den chtela sem se zeptat objednala sem si baliček ale z eshopuvodafaon mi dosel mail že mi do tři dnu dojde uplně jina služba pripojeni na stalo za 577,–

Adam, Vodafone

Vážená paní Chudějová,

měli jsme na naší straně špatně nastaven potvrzující email, za což se omlouváme. Příjde vám samozřejmě tarif, který jste si objednala.

Dvořák

Pane Adame z Vodafonu, nelžete prosím. Píšete „Nikde není napsáno, že tarif je se slevou 47 % a k tomu 3 hodiny volání zdarma“. Přitom celá akce má nadpis „Geniální tarifní balíček a k tomu 3 hodiny volání zdarma..skvělá nabídka se slevou 47%“. 


Pokud je se slevou 47%, pak tam už žádné 3 hodiny volání zdarma nejsou (protože jsem si je zaplatil se slevou 47%) a naopak, pokud jsou tam 3 hodiny zdarma, tak už tam není žádná sleva, protože mimo těch 3 hodin zdarma je balíček za 100% ceny. 


Je neskutečné, do jaké žumpy lhaní a překrucování jste ve Vodafonu spadli.
dbcooper

toto vyjde levněji a taky od vodafonu!


http://mobilovinky.blog.mobilmania.cz/2011/06/vodafone-a-cd-75-sleva-na-tarif/


176,– i s internetem a po svém :) stačí si jen zařídit kartičku u CD za 100,– u nás to už má celá rodina … 


bez internetu můžete provoat za 88,– mesíčně 356 kč
Dvořák

Ze Slevomatu i Oskara se nám stávají mistři mlžení, lhaní a reklamštiny. Halasně tu propagují tarif s 47% slevou a k tomu prý bonusy a měsíčně tři hodiny volání zdarma, abychom se v diskuzi dozvěděli, že to není pravda, že buď je na to 47% sleva a NEBO 3 hodiny měsíčně po dobu 3 měsíců zdarma, jde jen o úhel pohledu.
Příště doporučuji inzerovat slevu 99%, která bude jednorázová a týkat ceny první odchozí minuty. Sleva 99% bude opticky vypadat úžasně a ještě bude mít Vodafone i Slevomat skvělý pocit, jak zase skvěle lidi oblbli.

Adam, Vodafone

Dobrý den, pane Dvořáku,


Nikde není napsáno, že tarif je se slevou 47 % a k tomu 3 hodiny volání zdarma (a už vůbez zákazníkům netvrdíme, že měsíčně). 


Uvedený tarif stojí 326 Kč. Samostatných 60 minut volání pak 300 Kč. 60 minut měsíčně dáváme k balíčku zdarma. Cena tak není 626, ale 326. Sleva je tudíž 47 %. V tom opravdu nelžeme :)
Richard Vogl

Copak je to za slevu ???
Za 326 kč je tento tarif běžně k mání na samoobsluze Vodafone !!
Asi by jste to měli nazvat „dáme Vám 3×60 minut jako dárek“
O žádnou slevu se nejedná !

Adam, Vodafone

Dobrý den, pane Vogle,


v nabídce je uvedeno, že se jedná o balíček, který znáte z TV reklamy (nikde neuvádíme, že je zlevněný). 


60 minut má svou hodnotu. To co od Vodafonu a Slevomatu na dobu tří měsíců dostáváte je balíček za 326 a 60 minut volání = celková hodnota 626 Kč. Sleva je 300 Kč měsíčně. Celkem tedy 900 Kč.
Jan

Jo jenomže ten internet je drahý jak sviňa. Stačí ale říct operátorům, že od nich odkázíte, nebo, že zvažujete příchod od konkurence. 


Zkuste to. Hned vám nabídnou 50% slevu. To slušnému 10 let poctivě platícímu zákazníkovi nabídnou velké kulové! 


Jak je to možné? Prosím o vaše vyjádření před všemi tady! 


Jak je to možné? Nehýčkáte si přece zákazníky?
Pan Tau

„Pouze na Slevomatu…“ EHM, EHM…
Co takhle být skutečně fér (a nejen to říkat) a říct pravdu – tedy, že se jedná o standardní „dealerskou“ nabídku? TZN. že tuhle nabídku může dostat kdokoliv, kdo se nechá odchytit obchoďákem třeba někde v nákupním centru, nebo se dokonce nechá ukecat přímo na prodejně? Hmm… ?

Jan Pískala

Neopakujte se! A reagujte na můj příspěvek. Žádná 50% sleva to není. To by byla, kdyby jste dávali po celou dobu paušálu slevu 50%. 


Zajímá mě odpověď na mé otázky:


Ždímete každého, kde to jen jde. Není to vůbec výhodné. Ceny jsou naopak strašné!!! 


Kde jsme se za ty roky dostali????????


My? Nikde! Ceny se téměř nepohly!


Narozdíl od našeho specifického trhu, na kterém působí zkotumpovaný Český tel. úřad na zahraničních trzích funguje konkurence a proto si můžou dopřát třeba nabídky: 


1000 minut + 50 sms + bonus pomalý internet za 220kč/měsíčně. 


Jo a ještě jsem zapoměl, že si k tomu vemou např. HTC Wildfire S, nebo Samsung Galaxy Ace za 1 euro – k takovémuto tarifu za 220kč/měsíčně! 


Co udělá Vodafone? S minimálním měsíčním plněním 277 Kč vám ho dá za 4777kč. Za tu cenu se nemá cenu bavit o zvýhodnění. 


Co na to řeknete vy? Co je vaší snahou? Slevnit? Tak slevněte, ale nepiště všude takové kraviny, že dáváte tak výhodné nabídky!
Jan

Operátoři si ždímou každého. Není to vůbec výhodné. Ceny jsou naopak strašné!!! 


Kde jsme se za ty roky dostali????????


My? Nikde! Ceny se téměř nepohly!


Narozdíl od našeho specifického trhu, na kterém působí zkotumpovaný Český tel. úřad na zahraničních trzích funguje konkurence a proto si můžou dopřát třeba nabídky: 


1000 minut + 50 sms + bonus pomalý internet za 220kč/měsíčně. 


Jo a ještě jsem zapoměl, že si k tomu vemou např. HTC Wildfire S, nebo Samsung Galaxy Ace za 1 euro – k takovémuto tarifu za 220kč/měsíčně! 


Co udělá Vodafone? S minimálním měsíčním plněním 277 Kč vám ho dá za 4777kč. Za tu cenu se nemá cenu bavit o zvýhodnění. 


Co na to řeknete vy? Co je vaší snahou? Slevnit? Tak slevněte, ale nepiště všude takové kraviny, že dáváte tak výhodné nabídky!
Honza Pospa

Nabidka je celkem smesna, ale jenom sem chtel podotknout, jak tady Pavel psal, ze volame 2–3 krat draz, nez v Rakousku, tak to neni pravda, volame 10krat draz! A jinak muj kolega z Rumunska rikal, ze za 10 euro maji 10 000 volnych minut. Nebylo to tak driv, ale konkurence u nich opravdu funguje a postupne se pocit volnych minut u zakladniho tarifu vysplhal na tuto hodnotu.

Martin

navíc tvrzení o 47% slevě je zcela zavádějící – stačí se podívat na Vaše stránky (vodafone.cz) a zjistíte, že je to zcela běžná současná nabídka…+ po 3měsíce 60min. navíc…to ale není sleva 47%. Skoro bych řekl, že jde o klamavé tvrzení..a v tomto případě bohužel i slevomatu. Uvádí (te) zákazníka v omyl…jak by se na to dívala např. ČOI…? Prosím o vyjádření i zástupce slevomatu…

Martin

ad Adam Vodafon : myslím, že se stačí podívat na úspěšnost Vaší nabídky oproti ostatním zde na slevomatu (není ani aktivována) ..hovoří sama za sebe , navíc podle zdejších reakcí jsou to nejspíše zákazníci na 3 měsíce..

ANET

DOBRÝ DEN TAKŽE PO 3 MĚSÍCÍCH MI PAUŠÁL ZUSTAVÁ ZA CENU 326KČ JEN BEZ TĚCH VÝHOD?A JE MOŽNÉ SI POTOM ZADAT KTOMU PAUŠÁLU KAMARÁDY ZE STEJNÉ SÍTĚ?PO TĚCH 3 MĚSÍCÍCH TO ASI MOC VÝHODNÉ NEBUDE

Adam, Vodafone

Dobrý den, Anet,


je to přesně jak píšete. Po 3 měsících budete mít 50 minut volání, 50 SMS a Internet v mobilu. O výhodnosti tohoto tarifu se můžete přesvědčit na některém z nezávislých internetových srovnavačů mobilních služeb. 


Kamarády ze stejné sítě si přidat můžete, avšak již za měsíční paušál podle platného ceníku
Lucy

Jde kdybych tento balíček po 3 měsících užívání bezplatně zrušila ?

Adam, Vodafone

Dobrý den, Lucy,

Své zákazníky smlouvou neuvazujeme. Budete-li se službami nespokojena, můžete je kdykoli zrušit.

J.K.

To je absolutní VÝSMĚCH a URÁŽKA českého zákazníka.

Co je na tomhle výhodného ? V porovnání se zahraničím platíme několikanásobně vyšší ceny za mob. volání, přitom máme nižší platy.
Vodafone se tady pere o to, zda bude mít 10 nebo 12 zákazníků na tuto svoji „skvělou“ nabídku, přitom na www.neurra.cz čeká téměř 7.000 simek v hodnotě víc jak 1.500.000 Kč na vyjádření, a Vodafone je všechny ignoruje.
Je vidět že Vodafone stojí jen o nemyslící, kteří mu vše spolknou i s navijákem !

Adam, Vodafone

Dobrý den,

o výhodnosti nabídky se může každý zákazník přesvědčit na některém z nezávislých internetových srovnavačů mobilních služeb. 180 minutami volání zdarma opravdu nechceme nikoho urazit. I proto zde nabízíme aktuální, platnou nabídku. Nikoli nabídku, která doposud neexistuje.

Martin

s touto nabídkou opravdu nikoho neoslovíte…je rok 2011 a lidi používají internet a dokáží si zjistit, co kde dnes stojí…a mám pocit, že pomalu, ale jistě začínají mít operátorů (respektive jejich odírání v ČR) plné zuby

Adam, Vodafone

Dobrý den, Martine,

jak píšete – lidé mohou na internetu najít, co kde a kolik stojí. V případě volání mohou využít některého z mnoha nezávislých internetových srovnavačů mobilních tarifů. Co se týká srovnání českých operátorů, se tento balíček opravdu nemá za co stydět… zde navíc zákazník dostane 3 hodiny volání zdarma.

PH

Ber nebo neber!! Na diskusním fóru mě nezajímají žádné plky, ale informace k nabízenému produktu. Uvědomte si už konečně, k čemu SLEVOMAT slouží – nabízí zboží nebo služby a každý si může vybrat, jestli nabízené má pro něj požadovanou hodnotu.

David

Dobrý den, Jak se postupuje když již mám jiný tarif od vodafone, změna proběhne klasicky?

Děkuji za Odpověď

Adam, Vodafone

Dobrý den,

k současnému tarifu od Vodafone služba aktivovat nelze. Akce platí pro novou SIM kartu s novým telefonním číslem, jak je uvedeno v podmínkách.

Jiří Lochman

P.S. Samozřejmě, že jsem si všiml oněch skvělých 3 hodin volání navíc, ale to jako prodávat krávu se třemi černými fleky na břichu navíc :D :D :D

Jiří Lochman

Toto je nějaký špatný vtip ne? Sleva, akde prosím vás? Dlouhodobě sleduji nabídky operátorů přímo ne jejich webech a toto je výsměch českému člověku! Balíček ani stejný ani podobný tomuto nestál nikdy více než kolem 300–350 Kč/měsíc !!! Děláte si z lidí akorát srandu a zneužíváte nevědomosti hanba takovému jednání a chování!

Adam, Vodafone

Dobrý den, pane Lochmane,


Balíček s 50 minutami, 50 SMS a Internetem v mobilu jsme za 350 Kč opravdu neměli. 


180 minut volání zdarma v prvních třech měsících (vidím váš následující příspěvek) odpovídá dle platného ceníku hodnotě 900 Kč, tedy 300 Kč měsíčně. 


900 Kč není zanedbatelná částka a myslíme to vážně. Srandu si z nikoho neděláme :)
David Šťastný

Ano je to normlani vysmech myslel jsem ze je to kazdy mesic 50 minut + 50 sms + 180 min od slevomatu a obnova kazdy mesic .. bohuzel to tak neni .. takze k nicemu.. zajimavejsi je tarif od CD+ vodafone sleva 70 volnych minut za 88kc mesicne..

JankaT.

Zdá se, že český Vodafone si myslí že češi jsou úplně hloupí...... a neumí ani číst. 


Navíc se zdá, že tu má má nějaké najaté podporovatele:)
Jano píše jak kupuje pro manželku… přitom počet kupujících se o rána ani nehnul :-) 


Takže milý Jano, něco ke čtení pro Tebe
http://www.mobilmania.cz/clanky/rakousko-podruhe-neuveritelne-ceny-u-virtuala/sc-3-a-1316765/default.aspx 


Manželce to číst nedávej, ať si raději šetří ten skvělý kredit cos jí právě koupil :-) Ha ha
Adam, Vodafone

Dobrý den, Jano,


objednávky zpracováváme a ráno v 8:30 byl počet objednávek 3… takže počet se hnul :) 


Jak jsem již zmiňoval, slevu uvádíme vzhledem k našim cenám platným v České republice. Pokud se chcete přesvědčit o tom, zdali je nabídka v dané cenové kategorii výhodná, doporučuji Vám využít některý z nezávislých internetových srovnavačů mobilních služeb. Náš tarif za 326 Kč tam najdete… avšak 3 hodiny volání zdarma dostanete jen na Slevomatu.
Jano

Pavel665: V tom tarifu je volání, SMS a internet… jak pak muzes delit 326/50? Pises tam ceny, ktere sis vycucal z prstu :) Jestli pocitas takto,nedivim se, ze ti to pride nevyhodne… 


Nabidka, co tam pises je sice krasna, ale NEEXISUJE. Je to jenom neco co by cesi chteli – ale co my bysme taky nechteli… Dane jako v anglii, zdravotnictvi jako ve svedsku, volani jako v Rakousku… 


Kdyz si tak chytry ze vis o cenach volani vsecko, pak Ti asi v diskusich neuniklo, ze propojovaci poplatek pri volani do jine site je nekde mezi 1–2 Kc. Jak Ti pak muzou dat 1000 minut za 220 Kc?????? To by ti operator z vlastni kapsy daval pres 800 kazdy mesic. 


Kazdopadne good luck. Jsem zvedavy, jakou nabidku dostanete… jestli vubec nejakou. Tady nabidka je a neni spatna. Kupuju pro manzelku.
Pavel665

To je nějaký vtip ?????


Složení balíčku:

  • 50 minut volání do všech sítí (po překročení 5,– Kč/min)......­.........tzn.: 326kč/50 min=volání za 6,52 + 20% DPH ????? :-)


No tak to je vážně „Special“ nabídka :-))))))


  • 50 SMS do všech sítí (po překročení 1,– Kč/SMS)


  • Internet v mobilu (FUP 150 MB) ..... co si za to stáhnu ??? To je směšný !


  • Elektronické vyúčtování (služba Po svém....... Vážně? Zdarma? To jako dárek? To by snad mělo patřit k běžnému servisu.....že Vám poskytovatel milostivě alespoň dá vědět ZA CO ty peníze po Vás chce…nebo ne ??)


To vše za 326,– Kč měsíčně


BONUS pouze na SLEVOMAT.CZ – 3 hodiny volání zdarma (60 minut měsíčně po dobu tří měsíců)
…a k tomu slavnou hodinku měsíčně zdarma… no výborně. A za 3 měsíce co ? 


Vzhledem k tomu, že v ČR máme 2–3× dražší mobilní volání než třeba v Rakousku, tak tato nabídka je absolutní výsměch........
Když už chceš Vodafone něco nabídnout, tak nabídni stejné podmínky jako mají Rakušani, kteří mají 2–3 násobné platy jak my. Přestaňte nás odrbávat !
Na těchto stránkách jsi k tomu byl vyzván.
www.neurra.cz Volejte za rakouské ceny
220,– Kč za
1000 volných minut do všech sítí každý měsíc
100 volných SMS do všech sítí každý měsíc
neomezený internet max 64 kbit/s
poptáváme u operátorů O2, T-Mobile a Vodafone
uvedené ceny jsou včetně DPH 


POŽADUJI STEJNOU CENU A NABÍDKU JAKO MAJÍ V RAKOUSKU 


COKOLI JINEHO JE VÝSMĚCH A OKRÁDÁNÍ
Adam, Vodafone

Dobrý den, Pavle,


jak vidíte, balíček se skládá ze 3 komponent (volání, SMS, Internet v mobilu). Celý dohromady stojí 326 Kč. (Pouze pro úplnost uvádím, kolik stojí jednotlivé komponenty samostatně: 50 minut = 250 Kč, 50 SMS = 60 Kč, Internet v mobilu = 177 Kč) 


Cena volání v rámci balíčku je tedy nižší, než uvádíte. Všechny naše ceny jsou dále uváděny vč. DPH. Nečeká vás tudíž žádných 20% navíc :) 


Pokud se chceme bavit o připojení v kbit, jak uvádíte v Rakouském příkladu, pak je naše připjení rovněž neomezené :) Limit 150 MB znamená možnost stáhnout daný objem dat maximální dosažitelnou rychlostí v daném místě. Po vyčerpání se rychlost pouze sníží, ale o připojení nepřijdete. 


Slevu kterou zde uvádíme vztahujeme k našim vlastním cenám platným v České republice. Slevy na kávu, masáže nebo pizzu jsou v nabídkách taky porovnávány k domácím cenám, nikoli zahraničním.
Dušan Dušín Kalíšek

zajímalo by mne, jestli se u tohoto „geniálního“ balíčku přenáší i neprovolané minuty a příp. i sms do dalšího měsíce… a co platí, jestli 150, nebo 100MB- limit u internetu…

Radek, Vodafone

Dobrý den, neprovolané minuty se převádějí do následujícího měsíce.

Platí 150 MB FUP pro Internet v mobilu.

Kubin

Dobrý den, vztahuje se tato nabídka i pro stávající zákazníky? Například záměna za stávající balíček u společnosti vodafone? Nebo lze tento balíček přímo přiřadit pod existující SIM kartu? Děkuji. 


S pozdravem a přáním hezkého dne


Jakub Urban
Slevomat

Dobry den Jakube, bohuzel, nabidka se vztahuje pouze k nove SIM s novym telefonnim cislem.

Tereza

Co se stane 4 měsíc? Přestanu toto číslo používat. Nemusím pokračovat? Bude smlouvá závazná např. na 2 roky? Vodafon ještě nemám, musím si tedy nejdřív číslo (SIM kartu) koupit?

Slevomat

Dobry den Terezo, jak je napsano v nabidce, je „bez zavazku a bez pisemnych smluv“, takze po 3 mesicich muzete prestat pouzivat, pokud se Vam nebude libit… A nabidka je pro nove SIM karty, nevim, jestli umi priradit nabidku k cislu, ktere se prenasi od jineho operatora, musime si pockat na odpoved od nich.
Hezky den,
Slevomat

Robert Zekon Mašinda
Frolík

To, že tu není třeba T-Mobile je věc T-Mobile. Asi jsou rádi, že mají takové zákazníky, jako je Petra (a já se jim nedivím). :-) T-Mobile sice nemám, ale určitě mají „šikovný“ balíček už teď, jen to chce hledat a zajímat se. Samo nic do klína nespadne.

Libor Laštovička

a nějakej telefon zvýhodněný se dá k tomuto tarifu pořídit?

Radek, Vodafone

Dobrý den,
součástí nabídky NENÍ zvýhodněný telefon.

Michael Baláž

To je dost hloupé používat twist a provolat 1200 :) Nechápu jediný důvod proč Vodafone ne. Zřejmě byste moc ušetřil s Vodafonem a na to asi nejste zvyklý.. Holt někdo dá 1200 Kč raději za to, co může mít u Vodafonu za například 600 Kč. Trošku se nad tím zamyslete Petro.

Petra

Díky, ale Vodafone opravdu ne! :) proč tu není třeba někdy T-Mobile? Mám twist měsíčně provolám 1200 a nějakej šikovnej balíček by se hodil :)

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru