Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

50 Kč za kupon v hodnotě 500 Kč na nákup autovysavače Black&Decker ACV1205! Udržet pořádek v autě je teď jednodušší, a navíc levnější o 45 %.

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak objednat zboží
Pepa Chose Kudláček

Dobrý den,


i já mám zkušenosti s tímto vysavačem. Bohužel sací výkon podle mě není úplně ideální. Pořád zajet na benzinku a vysát auto tam, má větší efekt. 


Pepa
Míša - MALL.CZ

Dobrý den Pepo,
díky za Váš názor, zde odkážu na svoji odpověď výše :)
Michala

Pááááája

Jen bych chtěl upozornit, ze tento vysavac je asi tak platný jako naši politici. Ja jsem ho dostal k uhlové pile a pouzil jsem ho jednou nema sací vykon.

Míša - MALL.CZ

Hezký den,
vysavač už nasbíral 22 kladných hodnocení od zákazníků, kteří s ním také mají zkušenost, v jednom z nich se dokonce píše „Vysavač splnil očekávání – sací výkon mnohem lepší než u předchozího "noname“ výrobku". To jen pro vyrovnání názorů na produkt :)
Michala

Kateřina

Dobrý večer,jdou přes mall uplatnit dva kupony na jeden vysavač??Na Mall jde totiž uplatnit více kuponů najednou pokud jsou to dárkové certifikáty,pokud je to slevový poukaz tak jde použít jen jeden.Děkuji

Kateřina

aha,tak už to vidím.....jen jeden:-))

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru