Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Pomůcka Nehrb se! pro rovná záda bez bolesti

3,2 / 5 Crystal Invest Bratislava  (mapa) 3 460 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak objednat zboží
D.Mi.

Dobrý den, prosím o radu, jakou velikost si mám objednat, když mám změřený obvod 110 cm. Děkuji…

nehrbse.cz

Dobrý den, objednejte velikost XL.

Drahuška

Dobrý den, obvod mám 100 cm (měřeno pod pažemi nad prsy). Jakou velikost si mám objednat?

nehrbse.cz

Dobrý den, objednejte velikost XL.

Petra

Dobrý den, mohu se, prosím, zeptat, jakou velikost doporučujete zakoupit když je obvod hrudníku 95 cm? Děkuji.

nehrbse.cz

Dobrý den, doporučujeme vám velikost L.

Aneta Machová

Dobrý den, když mám pod pažema velikost 86, tak bych si měla vybrat M?

nehrbse.cz

Dobrý den,

objednejte velikost L.

Jak mám postupovat, když je odměřená velikost v cm ve dvou sousedních intervalech ?
Odpoveď: V případě, když si změříte obvod hrudníku v centimetrech tak, že se naměřená hodnota výrazně blíží k hornímu číslu příslušné velikosti pomůcky, doporučujeme raději koupit o stupeň větší velikost (např. změřená velikost je 85 nebo 88 cm, t. j. tato je sice ještě i v intervalu velikosti „M“, doporučujeme však raději koupit velikost „L“, která začíná od 85 cm).

Lucie

Jeste chci doplnit, ze konfekcni velikost obleceni mam S nekdy M. Dekuji

nehrbse.cz

Dobrý den, doporučujeme vám změřit si velikost hrudníku pod pažemi a podle toho si vybrat konfekční velikost z tabulky. Pokud se bude vaše velikost blížit výrazně k hranici mezi S a M doporučujeme vám zakoupit si větší velikost. Bližší info:

http://www.nehrbse.cz/informace-o-vyrobku/otazky-a-odpovede

otázka č.11,12,13

Lucie

Dobry den, mam velikost 84 – 85 cm, jakou velikost pomucky doporucujete? Cetla jsem tu, ze jedne pani se pomucka vel. M pri teto velikosti zarezavala az do bolesti. Dekuji!

nehrbse.cz

Dobrý den,

doporučujeme vám velikost L.

Kačenka Kučerová

Dobrý den, objevila jsem vaší nabídku ale jsem až
do sedmi v práci, nicméně o tu nabídku nechci přijít pro sebe i pro mamku. Jakou velikost mám prosím Vás objednat pro sebe? Mám velká prsa , velikost
75i, pod prsama. Nad opravdu nevím. Ale trika nosím
L. Děkuji za odpověď, s pozdravem Kucerova

nehrbse.cz

Dobrý den doporučujeme vám změřit si obvod hrudníku (u žen po pažemi) a dle tabulky si zvolit velikost. Když se bude vaše velikost (napr.L) blížit k hranici nebo bude na její hranici XL doporučujeme vám zakoupit a objednat si tu větší velikost tzn. XL a vzhledem nato že zákazníci to většinou nosí na oblečení (tricko, svetr)

Hush

Dobry den,jak vybirat velikost,pokud tam moznost neni?Dekuji

nehrbse.cz

Dobrý den,

zde si vyberete velikost:

 http://www.nehrbse.cz/eshop

Lucia

Dobry den, u registrace na webu mi nejde do emailu zadat @ jak to mam asi tak udelat? nejde ani zkopirovani

nehrbse.cz

Dobrý den, zkuste to prosím opět chyba nebude na naší straně. Děkujeme za pochopení. Pokud by se vám to nedařilo napište nám objednávku do mailu info@nehrbse.cz (adresu dodání, číslo voucheru, velikost)

Lukáš.Š

Dobrý den,
radši se ještě zeptám..na obvod 100cm už radši velikost XL? Děkuji

nehrbse.cz

Dobrý den,

objednajte XL.

Michal

Maximální spokojenost! Ano, můžete si něco podobného z kusu gumy vytvořit sami doma, na druhou stranu cena není tak vysoká a máte to bez práce. Osobně gumu nosím když cítím, jak se hrbím a při bolestech zad s ní někdy cvičím místo speciální gumy z lékárny. Účinek mají obě stejný :)

Livia

Opravdu účinné. Plánovala jsem si, jak to budu mít pod oblečením celý den v práci. Když jsem si následně přečetla, že se doporučuje max 15–20 minut 3–4× denně, byla jsem trochu zklamaná. Musím však uznat, že to vážně stačí. Super pomůcka.

Lída

Patřím k těm, kteří si pomůcku pořídili (už loni a naštěstí výměnou za kredity) a po pár dnech přestali používat. Zvolila jsem velikost podle pokynů prodejce, nosit jen přes tričko (natož na holé tělo) se to v žádném případě nedá i při větší velikosti, zařezává se to v podpaží, že se to nedá vydržet ani 5 minut, natož 20, navíc je mi pomůcka v takovém případě volná a vůbec neklade odpor, takže na záda nemá vliv. Dá se nosit pouze pokud si vezmu nějaké silnější oblečení, pak to v podstatě neřeže a taky to maličko táhne, takže to snad i něco málo dělá. A ta běžná prodejní cena údajných 1290 Kč, to je absurdní…

Pavla

DOBRÝ večer,

píšete, že v postupu krok 2. se mám registrovat, ale žádný registrační formulář nemohu na stránkách najít? Mám zboží v košíku a dalším krokem je dokončení objednávky?

nehrbse.cz

Dobry vecer, ano dokoncete objednávku.

platit budete 0Kč i když e-shop nehrbse.cz ukáže inú sumu.( podla
podminek slevy)

Doba dodání: 14 pracovních dní od objednávky.

Vránová

Dobrý večer, objednala jsem, zaplatila a stále mi nepřišla ani poukázka.Co teď? děkuji

nehrbse.cz

Dobrý den,

kontaktujte zákaznickou linku slevomatu.cz

Ivona

Dobrý den, když jsem si naměřila 83 cm mám si objednat velikost M nebo L? Velikost M by mohla stačit když je rozměr až do 90. Nebo byste mi doporučili koupit raději velikost L?
Děkuji za odpověď.

nehrbse.cz

Dobrý den, pokud to budete nosit i na oblečení napr.tričko objednejte L.

iveta

Dobrý den,

prosimVás je možné tuto pomůcku objednat i přes email? Napsáno je totiž, že lze voucher uplatit na internetových stránkách i emailu.
 Děkuji

nehrbse.cz

Dobry den, ubjednavku je potřeba zadat na strankach nehrbse.cz i kvůli její zpětnému potvrzení a následně změnu jejího stavu ze zpracovává se na odeslana jako informaci když vám ji budeme posílat. Pokud se vám ale nepodaří udelat objednávku na strankach pošlete nám objednavku přes mail – adresu dodani + velikost + kód voucheru.

Filip Macko

Dobrý den, je možné pomůcku nosit i 90 minut? Nebo jen striktních 20 minut denně?

nehrbse.cz

Pomůcka Nehrb se! se aplikuje 3 až 4 krát denně, v průměru po 20 až 30 minutách, minimálne však 2 krát za den. Pomůcku nelze nosit celý den! Nedoporučuje se překročení této časové hranice z důvodu nadměrného zatížení svalstva. V případě překročení doby aplikace můžete druhý den cítit svalovici. V případě, že člověk nedodržuje časový limit, může na sobě sledovat aplikaci Nehrb se! tím, že si na sobě nechá výrobek do bolesti, ale přes bolest ne, aby nevznikly nežádoucí účinky: ochabnutí svalstva, svalovice.

nehrbse.cz

A pro představu tahová odolnost pomůcky je 230 kg.
Hezký večer

Lucie

Dobrý den,
chtěla by jsem se zeptat v jaké barvě pomůcku nabízíte.

nehrbse.cz

Dobrý den, momentálně nabízíme do vyprodání barvu hnědou. Hezký den.

Kristýna

Dobrý den,
proč již není možné nabídky využít? Ještě ráno ta možnost byla. Měla bych velký zájem! Pokud dobře čtu tak nabídka ještě nevypršela nebo ano?

Slevomat.cz

Dobrý den, nevidíme problém. Copak přesně nefunguje? POkusím se Vám poradit.

Veronika

Dobrý den, naměřila jsem si obvod cca 76–77 cm, takže spadám na přelom kategorií S/M. Na stránkách píšete, že se dá také řídit konfekční velikostí – tu mám XS. Věru nevím, jak si poradit :-) Děkuji za odpověď, Veronika

nehrbse.cz

Dobrý den,

nejpřesnější je odměření hrudníku v cm. Doporučujeme vám velikost M. Hezký večer.

Katka

Taky nedoporučuji. I přesto, že jsem si obvod hrudníku změřila a vybrala podle toho i velikost, v podpaží se mi pomůcka krčí a hrozně řeže. Nepříjemná bolest.

nehrbse.cz

Dobrý den, měření musí být co nejpřesnější a aplikace správná. Tehdy se nemůže stát že by to řezalo a i proto se vyrábí 7 velikostí. Pokud mate rozměr na hranici velikosti např. mezi M a L doporučujeme L. Všechny otázky a odpovědi najdete na našich stránkách. Máme i takovou zkušenost z přímého prodeje že lidé si myslí že čim menší velikost si koupí tím rychleji si vykompenzují bolesti zad a špatné držení těla no není to správné uvažování. Správné je dodržet časovou aplikaci a vybrat si velikost dle našich doporučení.

Markéta

Doporučuji zvolit o číslo větší velikost, než běžně nosíte :) Viz předchozí komentáře. Jinak je to určitě užitečná pomůcka

Irena Nováková

Dobrý den,
zatím mám zakoupený voucher, který se chystám uplatnit. Podle uvedených rozměrů spadám s mírou 82 cm do velikosti M. Ale trochu mě k váhání přivedla zpráva výše, kde u rozměrů 84 cm velikost M řeže?? Mám si s klidem objednat M? Děkuji Irena N.

nehrbse.cz

Dobrý den,

dle tabulky se blížíte k velikosti L. Protože jste v rozhraní velikosti M a L doporučujeme vám i vzhledem nošení pomůcky převážně na oblečení velikost L.

Karolina

Dobrý deň,
Kúpila som si voucher, chcela som si ho uplatniť na vašej stránke, ale nie je tam možnosť zaškrtnúť Slovensko. Ako si ho mám objednať?
Ďakujem

nehrbse.cz

Dobrý den, akce s poštovným v ceně se vztahuje a je platná pouze pro Českou republiku.

nehrbse.cz

Dobrý den,

kontaktujte prosim primo zákazníckou linku slevomatu.cz

Kristýna

Dobrý den, platbu za pomůcku nehrb se! jsem posílala v pondělí 27.1. a stále mi nepřišel voucher. co teď?

nehrbse.cz

Dobrý den,
kontaktujte prosim primo zákazníckou linku slevomatu.cz

Slevomat.cz

Dobrý večer,

voucher se hlásí jako odeslaný, ale pro pořádek Vám byl opětovně odeslán na Váš email a Váš účet u slevomat.cz.

Hezký večer!

Eva

Dobrý večer, nevadí, že v emailu o potvrzení objednávky, je původní cena 1290 korun? Číslo slevového voucheru jsem napsala podle pokynů.

nehrbse.cz

Dobrý den,

budete platit 0Kč i když e-shop ukáže inú sumu.
( podla podminek slevy)

Lenka

Co s došlím voucherem po zaplacení? Jak uplatnit?

nehrbse.cz

Dobrý den,

Objednejte v e-shopu na www.nehrbse.cz/eshop.

  1. Vyberte danou velikost (XXS, XS, S, M, L, XL, XXL) a vložte ji do košíku.
  2. Následně se zaregistrujte.
  3. Jako způsob platby vyberte objednávka přes slevový portál.
  4. Při posledním kroku v objednávce zadejte číslo voucheru do poznámky.
  5. Potvrďte objednávku. Objednávka je do této chvíle platná.
Cena v e-shopu se automaticky nesníží, nicméně uvedená cena v e-shopu pro vás neplatí. Skutečná je s voucherem 0 Kč.
Doprava: Poštou, poštovné je již v ceně. Osobní odběr není možný.
Doba dodání: 14 pracovních dní od objednávky.


Hezký večer.
Šárka

Dobrý den, není to tatáž pomůcka, která se již x desetiletí používá při rovnání zad při zlomenině klíční kosti?dosti mi ji to připomiíná

nehrbse.cz

Dobrý den, nevíme přesně jakou pomůcku máte na mysli Nehrb se! slouží jako prevence a léčba vadného držení těla a proti bolesti zad. Při doporučení od lékaře může pomůcka posloužit i jako fixátor na rovnání zad po různých úrazech horní části těla.

Lucka

Dobrý večer, když jsem si vypisovala objednávku, nikde jsem neměla možnost si určit velikost jakou chci, kde mám tedy tu velikost zadat, aby jste věděli jakou poslat?

nehrbse.cz

Dobrý den, velikost si vyberete zde:

http://www.nehrbse.cz/eshop

Barbara

Dobry den, nedoporucuji!
Velikost vybrana dle velikostni tabulky a neda se to nosit, i 10 minut je hodne neprijemnych…za­rezava se to v oblasti podpazi… otres

nehrbse.cz

Dobrý den pomůcka je vám malá je třeba si správně změřit velikost:

Jak správně změřit obvod hrudníku?
Odměříme hrudník těsně pod pažemi (u žen nad prsy).

Jak mám postupovat, když je odměřená velikost v cm ve dvou sousedních intervalech?
V případě, když si změřit obvod hrudníku v centimetrech tak, že se naměřená hodnota výrazně blíží k hornímu číslu Příslušné velikosti pomůcky, doporučujeme raději koupit o stupeň větší velikost (např. Změřená velikost je 86 nebe 88 cm, tj. tato je sice ještě iv intervalu velikosti „M“, doporučujeme však raději koupit velikost „L“, která začíná od 85 cm).

Pomůcku nám stači zaslat na naši adresu a my vám ji rádi vyměníme.

Alena

Dobrý den,
chtěla bych se zeptat z jakého je tato pomůcka materiálu? Dá se nosit i na holé tělo? Děkuji

nehrbse.cz

Dobrý večer pomůcka je polyesteru a elastanu a dá se nosit i na hole tělo. Hezký večer.

vostalová karolína

Dobrý den, objednávám poprvé a tak bych se chtěla zeptat, jak zjistím číslo voucheru? Děkuji

nehrbse.cz

Dobrý den, po zaplacení částky vám slevomat.cz zašle číslo voucheru do vašeho mailu. Ten si uplatněte dle podmínek slevy na stránkách www.nehrbse.cz.
Pro bližší informace kontaktujte prosím slevomat.cz

Marketa Buckova

Pomůcka sama o sobě skvělá, bohužel jsem si při velikosti 84cm koupila M a neskutečně mě to táhne/zařezává se až do bolesti :-(

nehrbse.cz

Dobrý den, pošlete nám pomůcku na adresu uvedenou ve výrobku a my vám ji vyměníme za velkost L. Pekny den

Marie Sýkorová

Dobrý den, platila jsem kartou on-line a dosud mi nedošel žádný kód. Platila jsem včera. Doteď, když jsem platila na jiných slevách on-line, kód jsem dostala do pár minut. Co teď?

nehrbse.cz

Dobrý den, prosim kontaktujte přímo zákaznickou linku slevomatu.cz

Peter

Myslím, že to opravdu pomáhá :-)

Petra

Velká spokojenost s pomůckou. Doporučuji všem, co mají potíže se zády. Nemohu si vynachválit.

nehrbse.cz

Dobrý den, jsme rádi že vám pomůcka pomáhá k lepšímu zdraví. Hezký den.

Renata

Jsem spokojená, výrobek plní svou funkci.

nehrbse.cz

Dobrý den, děkujeme přejeme hodně zdraví.

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru