Původní nabídka už vypršela, ale nevadí. Omrkněte tuhle od stejného podniku.

Stolní či nástěnné kalendáře z vlastních fotek

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak objednat zboží
Iveta Šnajdrová

Dobrý den, pokud objednám kalendář příští týden, budu ho mít do Vánoc? Děkuji

š

Dobrý den,

objednávky s garancí dodání do Vánoc přijímáme do 17.12.2013

Miriam

Dobrý den, jde „nasázet“ více fotek na jeden list přímo ve vašem programu? Nebo si musím udělat koláž doma v nějakém svém programu? Děkuji

Šimonová, CDSM

Dobrý den,

program umožňuje vložení více fotografií na stránku přes funkci Obrázky – Přidat místo na obrázek do stránky.

Honza

Dobrý den,
měl bych zájem o kalendáře jednolisté za 10,–. Jaká velikost (rozměry) se na tuto cenu vztahuje? Děkuji.

Šimonová, CDSM

Dobrý den,

jedná se o jednolistý roční kalendář ve formátu A3 (tedy 297 × 420 mm).

Týna

Dobrý den,
jen bych Vás chtěla pochválit.
Skvělý kalendář za super cenu. Hezký a jednoduchý program na tvorbu. Kvalitní provedení a rychlé dodání. Báječný dárek, který potěší každého.

Šimonová, CDSM

Dobrý den,

velice děkujeme za pozitivní zpětnou vazbu.
Budeme se těšit na Vaší další objednávku.

Jana

Měla jsem zakoupené voychery z předchozí akce s platností do 8.12 ten den jsem se též snažila odeslat a nevím kde se stala chyba,…po vytvoření alba jse ve vašem programu dala odeslat,.....u­dělalo mi to zipy,…

Šimonová, CDSM

Dobrý den,

zazipované soubory nám můžete zaslat přes www.uschovna.cz (email příjemce je info@cdsm.cz).

Lucie

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, jestli by bylo možné použít voucher na měsíční A3 kalendář i na šablonu dvouměsíčního kalendáře stejného rozměru. Děkuji.

Šimonová, CDSM

Dobrý den,

kupón můžete uplatnit i na dvouměsíční kalendář, ale jelikož jsou levnější, předem upozorňujeme, že nemůžete případně vyžadovat vrácení cenového rozdílu.

Marketa Zemlickova

Dobry den,pokud koupim 4× voucher na kalendare je mozne je nechat poslat najednou ? Jak funguje objednavka ? Dekuji Vam za odpoved

Šimonová, CDSM

Dobrý den,

pokud učiníte objendávky v rámci jednoho dne a z jednoho emailu, automaticky je spojujeme a zasíláme za jedno poštovné. Po objednání se řiďte pokyny v sekci Jak uplatnit slevu přímo v detailu akce.

Kateřina

Dobrý den,
chtěla bych se zeptat který z měsíčních kalendářů je situovaný na šířku.

Šimonová, CDSM

Dobrý den,

nástěnných kalendářů na šířku máme několik. Jejich nabídku naleznete zde – http://www.cdsm.cz/nastenne-foto-kalendare.php

Mikey von Dricka

Dobrý den, mám koupených dvacet voucherů z Vaší předchozí akce na „Roční nástěnný kalendář A3 – jednolistý“, ale ještě jsem neprovedl objednávku. Je možné v této akci koupit dalších 10 a vzít to pak celé v jednom a poslat poštou najednou? Děkuji.

Šimonová, CDSM

Dobrý den,

do objednávek můžete uvést všechny kupóny, které jsou platné.

Petr

Dobrý den, prosím vás, chci se zeptat, pro "Nástěnný kalendář, vč. vrchní slídy a spodní 1 mm kartonu A4 (měsíční)"v ceně 159Kč, je možné použít šablonu NKN-55? Děkuji

Šimonová, CDSM

Dobrý den,

tuto šablonu můžete zvolit.

Iveta Tepříková

Dobrý den, pokud zakoupím voucher, tak mi po zaplacení dané částky přijde na e-mail kód a ten někde při objednávce na stránkách cdsm.cz napíšu? Nebo jak lze slevu uplatnit? Děkuji

Šimonová, CDSM

Dobrý den,

až budete mít od slevomatu kód kupónu (obdržíte jej emailem), kupón stačí napsat do poznámek/komentářů v rámci objednávkového formuláře. Odešlete prosím objednávku v plné výši ceny, kupón k ní bude doplněn a cena ručně upravena u nás. Vše dostanete písemně emailem, takže se nemusíte obávat, že bychom Vám objednávku odeslali za plnou cenu. V případě dalších dotazů nás neváhejte kontaktovat.

Josef Novák

Dobrý den, chtěli bychom vytvořit našim žákům jako výstup školního projektu kalendář (
Roční nástěnný kalendář A3 – jednolistý), je možné odeslat na jedno dopravné 18 těchto kalendářů? Děkuji.

Šimonová, CDSM

Dobrý den,

pokud objednáte kalendáře v rámci jednoho dne a pod jedním emailem, automaticky je spojujeme a zasíláme za jedno poštovné.

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru