Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Profesionální kadeřnické služby pro ženy i pro muže

4,1 / 5 Studio BLOWhair Praha - Nové Město  (mapa) 614 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Benefity
Michaela

Dobrý den,
můžu se zeptat, jak nejlépe se k Vám dostanu? Děkuji.

Studio Blow

Dobrý den, přímo na stránkách Slevomatu, kde akce probíhá, je mapa, kde se náš salon nachází.
Pěkný den přejeme.

Zuzka Vrbová

Dobrý den, mám vlasy tak cca 10 cm pod ramena, chtěla jsem se zeptat, pokud budu chtít barvu, jestli budu doplácet a kolik bych připlácela na trvalou? Díky moc za odpověď. :-)

Studio Blow

Dobrý den, cena trvalé se pohybuje okolo 1400,–kč. Pokud by jste chtěla poté ještě regeneraci, cena se může pohybovat okolo 1700,–kč.

Studio Blow

Dobrý den, cena trvalé se pohybuje okolo 1400,–kč. Pokud by jste chtěla poté ještě regeneraci, cena se může pohybovat okolo 1700,–kč.

Studio Blow

Dobrý den, cena trvalé se pohybuje okolo 1400,–kč. Pokud by jste chtěla poté ještě regeneraci, cena se může pohybovat okolo 1700,–kč.

Nikola Cetlová

Dobrý den,
chtěla bych se zeptat, jestli se voucher za 950 Kč dá použít i na účes typu „ombre hair“. V nějakých salónech bývá tato technika dražší než standardní barvení či odbarvování. Nebo zde bude nějaký příplatek? Mám spíše delší vlasy.
Děkuji za odpověď.
Nikola.

Studio Blow

Dobrý den, vzhledem k naročnosti tohoto účesu, tato služba s voucherem zaměnit nelze.
Přejeme pěkný den.

Hana

Dobrý den, mám vlasy do půli zad. Uvažuji o tom, že bych si je nechala zesvětlit (ze středně hnědé tak o 1–2 odstíny, nikoli blond). Je to možné místo barvy, příp. kolik bych doplácela? Předpokládám voucher za 950 Kč?

Studio Blow

Dobrý den, tuto službu s voucherem kobinovat nelze.
Pěkný den.

Magda

Dobrý den,
chtěla jsem se zeptat, jesli je možné místo barvy za stejnou cenu dát na vlasy jen přeliv. Díky.

Studio Blow

Dobrý den, tyto služby je možné zaměnit.
Děkujeme za dotaz a přejeme pěkný den.

Eliška

Dobrý den, podle mně mám středně dlouhé vlasy. Chtěla bych pouze střih, bude mi stačit voucher v hodnotě 399kč. Většinou se mi stalo, že jsem musela doplácet. Je to tedy nezávislé na délce vlasů? Děkuji za odpověď.

Studio Blow

Dobrý den, určitě Vám bude stačit voucher v hodnotě 399,– a nemusíte se obávat navýšení ceny.
Přejeme hezký den.

Martina

Dobrý den. Jak dlouho dopředu je třeba se k vám objednat vzhledem k počtu již prodaných voucherů? Jsem dlouhodobě v zahraničí a nyní nevím přesné datum, kdy budu zpět v ČR. Děkuji

Studio Blow

Dobrý den, doporučujeme objednat se 14dní před termínem návštěvy.
Hezký den.

Dana

Dobrý den, je v ceně střihu i konzultace tvaru účesu? Ráda bych zároveň současný účes pozměnila, ale nemám přesnou představu.
 Děkuji

Studio Blow

Dobrý den, konzultace a diagnostika vlasů je součást každé návštěvy v našem salonu.
Přejeme pěkný den.

Jana Zimmerová

Dobrý den,
v tomto kadeřnictví jsem byla již 2× na různé slevové akce a byla jsem maximálně spokojená. Takže i nyní kupuji a těším se opět na skvělý zážitek.

Studio Blow

Dobrý den, děkujeme a těšíme se na viděnou.
Přejeme pěkný den.

Natálie

Dobry den,provede mi vaše kadeřnice před barvením i diagnostiku vlasů a vlasové pokožky?Potrebovala bych poradit s výběrem barvy.Vlasy jsem si jestě nebarvila.Mam vlasy velice jemné a slabé,bojím se,že barvou si je zatížím a zničím.Dekuji za informace

Studio Blow

Dobrý den, diagnostiku pokožky a vlasú provádíme při každé návštěvě. Po konzultaci s naší kadeřnicí, vybereme, pro Vás, nejvhodnější rešení.
Hezký den.

Monika

Dobrý den, využila jsem již předešlých akcí a byla jsem u Vás spokojená, nicméně vždy jsem ještě nad hodnoty voucherů doplácela. Mám krátké vlasy, ráda bych této akce využila pro barvu + melír + střih, v ceníku studia se tato služba pohybuje v hodnotě 1300,– až 2500,– Kč, bude mi stačit na tuto jednu návštěvu s barvou, melírem, střihem a závěr. stylingem jeden voucher vhodnotě 950,– Kč, když odkazujete na cenu bez slevy ve výši až 2300,– Kč, nebo je tento voucher ve výši 950,– Kč pouze na barvu nebo melír?
Děkuji za odpověď

Studio Blow

Dobrý den, voucher se vztahuje na jednu ze služeb barva nebo melír, nikoli obojí dohromady. Ve Vašem případě by jste doplácela pouze za použitý materiál.
Pěkný den.

Radka Vojtechova

Dobrý den, musím se přidat ke Kláře s pozitivním hodnocením. Kadeřnictví jsem navštívila před měsícem a byla jsem velmi spokojená. Využila jsem voucher za 950 Kč (střih + melír, foukaná), který stačil i na mé delší vlasy, aniž bych něco doplácela.
Kadeřnice Gábina, u které jsem byla, dobře vystihla kvalitu mých vlasů a podle toho zvolila vhodný střih i odstín melíru. Po dlouhé době jsem odcházela z kadeřniství spokojená a tak uvažuji o koupi dalšího kuponu.

Studio Blow

I Vám dobrý den.
Děkujeme za Váš příspěvek a přejeme pěkný den.

Petra

Dobrý den,

chci se zeptat, zda mi stačí jeden voucher za 950,–, když mám vlasy pod ramena a chtěla bych střih a melír. Děkuji

Studio Blow

Dobrý den, určitě Vám jeden voucher za 950,– stačí.
Přejeme pěkný den.

Kristyna

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, kolik voucherů potřebuji, když mám zájem pouze o melír? Mám středně dlouhé vlasy.
 Děkuji

Studio Blow

Dobrý den, potřebujete jeden voucher za 950,–.
Pěkný den.

Eva

Dobrý den, chci se zeptat jestli voucher za 950 Kč mohu využít na střih a trvalou namísto melíru.
Děkuji za odpověď.

Studio Blow

Dobrý den, tyto služby bohužel nejde kombinovat.
Pěkný den.

Anna

Dobrý den, jen se chci ujistit, kolik voucherů je potřeba. Když mám vlasy po pás a chtěla bych stříhaní (barvu ne), potřebuju dva vouchery, je to tak? Děkuju

Studio Blow

Dobrý den, stačí Vám jeden voucher za 399,–
Hezký den.

Vendula

Dobrý den,
lze někde najít kompletní hodnocení stejné akce z minula? Teď ukazujete jen to nejlepší, mně (a asi nejen mně) by spíše zajímaly i ty špatné zkušenosti zákazníků.

Slevomat.cz

Krásný den, Vendulo. Toto hodnocení mělo 4.2 hvězdiček z pěti. Takže téměř 90% zákazníků bylo spokojeno. Jediné negativní hodnocení, které jsem v seznamu nalezla bylo křivé ostříhání kadeřnice. Myslíme si, že i u sebelpší hvězdy v oboru se najde zákazník, který není zcela spokojen. Třeba jen proto, že si představoval, že mu střih bude více slušet. Doporučujeme určitě vyzkoušet. Ostatní pozitivní hodnocení mluví za vše. Děkujeme.

Klára Králová

Dobrý den,
tato akci zde již běžela a já ji využila a musím uvést, že jsem byla naprosto se vším spokojená. Ochotný a milý personál, střih i barva super. Mohu jen a jen doporučit.

Studio Blow

Děkujeme za kladné hodnocení a přejeme pěkný den.

stanislava wertheimová

Dobrý den trochu nerozumím nabídce co všechno je v ceně děkuji

Studio Blow

Dobrý den, pokud máte jakékoli dotazy, můžete na sebe zde zanechat kontakt a my se vám co nejdříve ozveme.
Pro úplnost uvádíme i mobilní kontakt:
601 589 254.
Hezký den.

Eva Novotná

Hezký den, chtěla bych se zeptat, co je myšleno jako dárek („Jako pozornost dárek v hodnotě 200 Kč“).
Děkuji.

Studio Blow

Dobrý den, jako dárek se myslí, že po návštěvě obdržíte 200,– poukázku na kadeřnické služby na příští návštěvu.
Děkujeme za dotaz, hezký den.

Věra Dvořáková

Dobry den, předpokladam, že když je cena střihu, melíru a foukaní až 2300 Kč a ja mam dlouhe vlasy do pul zad potřebuju 5 voucherů a cena je tedy 1 000 Kč. A tedy cely nadpis slevy je dost zavádějící, nenabízíte tedy strihani pro muze a zeny (jednu ze tri moznosti), ale zakoupení kuponu za 199 Kč, ktery ma hodnotu 500 Kč. Jen jestli to správně chapu dle predesle slevy. Predem dekuji za odpoved. S pozdravem Dvorakova

Studio Blow

Dobrý den, tato akce má po rozkliknutí nabídky, 3 služby. Pánský střih za 199,– dámský střih za 399,– a dámský střih + barva/melír za 950,–. Pro Vás je určen voucher za 950,– s tím, že když máte takto dlouhé vlásky, připlácí se maximalně 350,– za barvu.
Přejeme pěkný den.

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru