Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Výkonná a odolná policejní svítilna z duralu

3,8 / 5 www.arol.cz Praha - Stodůlky  (mapa) 702 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak objednat zboží
Zapletal

Dobrý den!
Je možné k této svítilně dokoupit i nějaký doplněk k uchycení na kolo (řidítka)?

AROL s.r.o.

Dobrý den,
děkujeme za Váš dotaz. Ano, držák na baterku se dá dokoupit. Bohužel v současné chvíli tento držák nenabízíme. Ovšem lze ho zakoupit na internetu.

Pavel

Chtěl bych se zeptat, jestli je možný osobní odběr i na adrese Praha 4, která je v kontaktech a nebo jen na Praze 5 (Praha 4 je pro mě lepší spojení)?

Druhý dotaz by mě zajímal, jak dlouho dokáže baterka na 3 AAA baterky svítit (kolik hodin)? Děkuji za odpovědi.

AROL s.r.o.

Dobrý den,
děkujeme za Váš dotaz. Osobní odběr je možný pouze na Praze 5. Konkrétně na adrese Bavorská 856. Otevírací doba je Non stop po předchozí telefonické, nebo emailové dohodě (obchod@arol.cz, 773 786 391)

Baterka vydrží svítit až 10 hodin.

Ladislav

Lumeny by mě také zajímaly

AROL s.r.o.

Dobrý den,
děkujeme za Váš dotaz. Tato taktická policejní svítilna má výkon 160 lumenů.

Míra

Dobrý den,
prosím o uvedení, jaký světelný výkon (v lumenech) má tato „taktická policejní svítilna“ ?

AROL s.r.o.

Dobrý den,
děkujeme Vám za dotaz. Tato taktická policejní svítilna má výkon 160 lumenů.

Jiří

Žárovka je ledka? Kolik hodin vydržejí baterie ?
Dík za odpověď. Ba.

AROL

Dobrý den,
děkuji Vám za dotaz. Ano, žárovka je „LEDka“. Životnost je až 50 000 hodin.

Michal

Dobrý den,
o jaký LED čip CREE se přesně jedná (XR-E Q2, XR-E Q5)? Lze regulovat svítivost (po krocích/plynule)?
Děkuji za odpověď.

AROL

Dobrý den,

děkuji Vám za dotaz. Jedná se o LED Cree čip s označením XR-E Q5. Svítivost regulovat nelze.

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru