Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Rostoucí židle pro malé školáky

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak objednat zboží
Jitka Jakubičková

Dobrý den, lze ještě přidat voucher na židličku dub – lakovaný? Děkuji.

Ing. Romana Maternová - Jitro

Myslíte židli kombinovanou z buku namořeného na dub a lakovaná buková sedátka a opěrky zad? Takovou asi ještě máme. Prosím ozvěte se mi na můj e-mail r.maternova.cz nebo zavolejte na 603 218 589. Zjis­tím, jaké jsou ještě možnosti.

Lucie Brožková

Dobrý den,prosím,můžete blíže specifikovat,zda je otvor navíc pro fixaci područek určen pro lepší položení rukou menších či větších dětí?Mám 3,5 letou holčičku a měří 110cm,tak zvažuji,zda není pro mě lepší koupit Váš nový model Jitro Klasik.Děkuji za odpověď.L.Brožková

Ing. Romana Maternová - Jitro

Ne, ne, područky jsou ve stejné výšce, otvor navíc je kvůli fixaci područek, funkce rozdílná není.

Dana

Dobry den,
jaky je rozdil puvodni zidle Jitro a nove Jitro Klasik?

Ing. Romana Maternová - Jitro

Židle Klasik má předvrtané otvory na stabilizační botičky a v oblasti opěrek zad jeden otvor navíc pro fixaci područek.

Petr Šimek

To že je zde ve slevě max. 62 voucherů a z nich už je cca polovina prodána znamená, že hrozí, že když si zde koupím voucher, že už třeba nebude k dispozici barevná kombinace o kterou bych měl zájem?

Ing.Romana Maternová - jitro

Každý ks má svůj voucher, takže když si ho koupíte, barevná kombinace je Vaše a nikdo jiný si ten konkrétní ks koupit nemůže.

Pavla

Jedná se prosím o doprodej původní židle Jitro, nebo již o novou Jitro Klasik? Děkuji

Ing. Romana Maternová - Jitro

Předmětem tohoto prodeje je původní židle Jitro včetně područek a sedáku.

Dana Vcelakova

Uz jsem to take nasla, dekuji.
A jeste snad posledni vec.
V ceniku mate uvedeno
„Stupínek (podnožka) se svorníkem“ – jedna se o stupinek, ktery muzeme pouzit jako schudek pro mensi dite, aby samo vylezlo na zidlicku? Je to tak? Soucasti teto polozky zrejme stabilizacni boticky nejsou nebo ano?
Jak mam postupovat v pripade, ze chci vyuzit nabidku slevomatu, ale dokoupit napriklad ony stabilizacni boticky a stupinek? Mam to nejak napsat do e-mailu a rozdil v cene se pati jako dobirka nebo predem na nejaky jiny ucet?
 Dekuji

Ing. Romana Maternová - Jitro

Napsala jste to naprosto přesně…ostatní doplňky budete platit na číslo účtu, který je uveden na našem webu www.maternova.cz
Prosím zavolejte mi, podrobnosti domluvíme osobně. Nebo napište na
r.maternova@seznam.cz a uveďte telefonní kontakt na sebe, ozvu se Vám.

Dana Vcelakova

Pokud se stabilizacni boticky musi dokoupit, jaka je jejich cena? Pokud jsem se dobre divala ve Vasem e-shopu, samostatne prodejne nejsou …

Ing. Romana Maternová - Jitro

Samostatně se také prodávají – označení mají stabilizační botičky (SB) http://www.maternova.cz/cenik/cenik-zidle-jitro

Lenka J.

Dobrý den, paní Maternová, opravdu jsou možné jen tyto barevné varianty? Líbila by se mi kombinace bílá-buk nebo bílá-třešeň. Děkuji za odpověď.

Ing. Romana Maternová - Jitro

Ano, můžete mít barvy kombinované jak chcete, ale tyto varianty bohužel nejsou předmětem slevové akce.

Dana Vcelakova

Jakou barvu ma sedak u bile zidlicky? Je mozne si barvu sedaku vybrat?

Ing. Romana Maternová - Jitro

Všechny židle jsou se světlým lněným sedákem (materiál – bavlna se lnem), které jsou neutrální a hodí se ke všemu. V případě, že bude pro Vás taková barva nepřijatelná, sedák můžeme vyměnit.

Dana Vcelakova

Dobry den,
jsou v cene i stabilizacni boticky, ktere obsahuje baleni samostatnych podrucek?
 Dekuji

Ing. Romana Maternová - Jitro

Bohužel ne, ty se musí přikoupit.

Pavel

Toho jsem si opravdu nevsiml, omlouvam se. Zmatlo mne i to, ze v popisu slevy chybi na konci kalkulace slevy – pokud dobre pocitam, tak ta sleva je nejakych 15%.

Ing. Romana Maternová - Jitro

Ano, sleva není možná výrazná, ale svůj výrobek pokládáme za velmi kvalitní a prodávat ho pod cenou, je pro nás zcela zbytečné.

Pavel

To myslite vazne? Zakladni lakovana varianta za 2790Kc a vyrobce ji nabizi v e-shopu za 2690Kc. Doprava take zdarma… V cem je tato nabidka na slevomatu vyhodna???

Ing.Romana Maternová - Jitro

Židlička lakovaná stojí 2690 Kč a područky 575 Kč. Barevná varianta je o 105 Kč dražší.
http://www.maternova.cz/klasik-doporucene-doplnky/klasik-varianty-doporucenych-doplnku
Jak jsem psala výše, nevšimli jste si, že cena je včetně područek.

Andrea Jandová

A to má být jako sleva? Tuto židli mám doma, budu ji kupovat ještě jednou pro dceru, ale rozhodně ne tady, když jinde ji seženu za 2,5 samozřejmě s dopravou zdrarma. Toto se moc nepovedlo teda.

Ing. Romana Maternová - Jitro

Předmětem této akce je židlička včetně područek, toho jste si nevšimla. O února tohoto roku došlo ke zdražení výrobku, protože cena se již tři roky neměnila. Pokud je ještě v nabídce nějakého e-shopu cena nižší, již není aktuální.

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru