Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

249 Kč za PĚT vstupů do pravé solné jeskyně Českomoravská! Přenosná permanentka a blahodárné účinky solí se slevou 58 %.

4,6 / 5 SOLNÁ JESKYNĚ Praha - Vysočany  (mapa) 321 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Benefity
Dagmar

Dobrý den,
vystavíte mi daňový doklad (účtenku)?
Děkuji.

solná jeskyně

Dobrý den, ano malé máte zdarma a větší dítě může čerpat vstupy z Vašeho voucheru nebo mu můžete zakoupit vlastní. Děkujeme

Jana

Dobrý den,mám 2děti 7let a 1rok. Mladší dítě má vstup zdarma a staršímu musím koupi voucher, je to tak. Děkuji Jana

Věra

Dobrý den,
jen se chci ujistit, jestli jsem dobře pochopila systém přenosné permanentky – když si koupím jeden voucher, směním ho u vás za jednu permanentku, která mě opravňuje k pěti vstupům. Lze naráz čerpat v rámci této jedné permanentky vstup pro dvě dospělé osoby a vyčerpat tím jakoby dva vstupy? Jinými slovy – mohu jít na jednu permanentku spolu s manželem či kamarádkou v jeden termín a vyčerpat tak ze své permanentky dva vstupy? Děkuji
 Věra

Solná jeskyně

Dobrý den, ano je to přesně tak, můžete jít ve dvou, ve třech. Permanentka platí do konce roku.
Děkujeme

Zuzana

Je to hodně zajímavá nabídka, navíc to mám kousek, ale otevírací doba pracujícím lidem nepřeje – od pondělí do pátku jsem mezi devátou a šestou v práci. Nechtěli byste přemýšlet alespoň o jednom víkendovém dni?

Solná jeskyně

Dobrý den,
děkujeme za upozornění. Neděli máme na objednání tzn. při zájmu návštěvníků je neděle odpoledne otevřena. Stačí se telefonicky objednat.
Děkujeme, těšíme se na Vaší návštěvu.

Eva

Dobrý den.
Na děti mohu taky uplatnit voucher nebo jsou zdarma k dospělé osobě?Příp.jsou vyhrazeny určité hodiny pro děti?děkuji

Solná jeskyně

Dobrý den, jedno dítě do 125cm k jednomu dospělému je zdarma. Ostatní děti je možné uplatnit na voucher. Hodiny pro děti nejsou určené, je nutná rezervace.
Děkujeme

Marie

Platnost do 30.10 je platnost permanentky nebo voucheru. A pokud voucheru tak mohu při 1. návštěvě vyměnit více a platnost permanentek zůstává?

Solná jeskyně

Dobrý den, toto je datum platné pouze pro voucher, naše permanentka je platná až do konce roku. Voucher je nutné do daného datumu za permanentku vyměnit.
Děkujeme

Jan

Dobrý den, mohu si zakoupit voucher či dva vouchery a jít tam najednou s 5–10 přáteli ? Pro kolik osob je solná jeskyně určena ? Děkuji

Solná jeskyně

Dobrý den, více voucherů je možné zakoupit. Ty Vám proměníme za naše interní permanentky, kdy vyčerpání je až do konce roku. Předem je nutné se objednat a podle míst zjistíte, kolik lidí s Vámi na danou hodinu může přijít.
Děkujeme

Lenka

Dobrý den, když si zakoupím 1 ks, tak solnou jeskyni mohu navštívit 5krát? Když 2 ks, tak návštěva je 10krát? Děkuji, Lenka

Slevomat

Přesně tak, maximální počet je ale 5 ks na osobu, Lenko :-)

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru