Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

1190 Kč za účinné trojfázové zeštíhlení vybrané partie těla. Ultrazvuk, radiofrekvence a přístrojová lymfodrenáž se zábalem se slevou 72 %.

4,1 / 5 Studio pro ženy Lada Ostrava - Jih  (mapa) 200 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Benefity
Studio Lada

Pro paní Karolínu: V podstatě jste si odpověděla sama. Ano, opravdu pro kojící matky kavitace vhodná není. Uvolněné škodliviny by se mohly v mléce objevit. Přesto nás můžete navštívit, poskytujeme služby, které tělo tvarují, jen to trvá déle, než 40´ :)

Karolína

Dobrý den, je prosím tato metoda vhodná i pro kojící matky? Když se tuková tkáň v těle odbourává, přecházejí tyto metabolity do mateřského mléka? Děkuju za odpověď.

Studio Lada

Pro paní Machátovou:Kovové inplantáty jsou sice kondraindikací, ale v oblasti nártu nebude vadit. Je nízko položen, takže nehrozí zahřátí. Jen je potřeba na tento fakt upozornit při sepisování klientské karty. Kovy v těle obecně neohrožují, pokud místo kavitace není v přímé blízkosti implantátu.

Petra Machátová

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, zda je možné podstoupit liposukci, když mám implantovanou kovovou destičku v oblasti nártu? Děkuji za odpověď

Studio Lada

Pro paní Ingrid: Úbytek je opravdu u každého jiný, nicméně „ztratit“ 1cm, byla bych zklamaná. Nejlepší výsledky bývají v bříšku, ve stehnech je to velice individuální, často tam nemají klientky uloženo mnoho tuku, ale samou svalovinu. V takových případech bývá výsledek nižší, ne však jen1cm. Zpravidla to terapeutka pozná(sval tzv.:přeskakuje) a navrhne ošetření jiné partie. Dané místo se řeší odlišnou metodou(rolletic, masáže dermoV atd.). Zkrátka, pokud je v místě nějaký „materiál“, tak se jej zbavíme. Navíc radiofrekvence pokožku vypíná a speciální zábaly výsledek ještě umocňují. Vždy hledáme řešení, snažíme se, aby naše zákaznice odcházely spokojeny. Snad jsem Vás zbavila pochyb a můžeme se těšit na Vaši návštěvu.

Ingrid

Dobrý den, na různých portálech o zkušenostech s tímto druhem liposukce jsem četla, že mnoho žen mělo úbytek např. jen 1 cm a ten se jim „vrátil“ po pár dnech zpět. Můžete napsat zkušenost s takovýmto průběhem? Zarazilo mne, že takových zkušeností tam bylo mnoho. Zvažuji také liposukci, ale toto mne znejistilo.

Studio Lada

Pro paní Janu: Bohužel, onemocnění srdce, vysoký krevní tlak – to jsou již dvě kontraindikace a po operaci by zákrok také nepřipadal v úvahu. Nevěšte ale hlavu! V našem studiu máme více možností, určitě nějakou vhodnou cestu najdeme. Můžete přijít osobně na bezplatnou konzultaci, je však nutné se objednat. Více podrobností najdete na našich webových stránkách – www.studiolada.cz. Děkujeme za důvěru.

Jana

Dobrý den ,v lednu jsem byla na odstranění žlučníkových kamenů laparoskopicky,mys­líte že by mohla absolovat tuto procedůru?Léčím se na angínu pektoris a užívám prášky na vysoký krevní tlak .Děkuji za odpověď.S pozdravem a přáním pěkného dne Jana

Studio Lada

Pro pana Ondru: Velice si vážíme Vaší přízně, děkujeme za ni! Navíc od muže to těší dvakrát. Snad využijete další naše služby a taktéž budete spokojeni. Slova chvály potěší nejvíc. Ještě jednou DĚKUJEME.

Ondra

Zdravím Vás, chtěl bych se podělit o zkušenost v tomto studiu. I když jsem muž tak jsem zde zavítal abych si nechal odstranit z rukou strie, pomohl mi k tomu tento přístroj a během čtyř návštěv bylo po striích :)
A má přítelkyně využila minulé nabídky na slevomatu a dostala pryč 6 cm přes bříško. Tímto děkuji i za mou přítelkyni všem děvčatům které se nám věnovaly.

Studio Lada

Reagujeme na velké množství telefonických dotazů stejného či podobného znění, takže pro naše potencionální klienty: Je to složité, vybrat si v dnešních nabídkách různých studií a salónů. Každý pracuje s jiným přístrojem, jinou technikou. Kdo se má v té džungli vyznat? Radou je, vyptat se na stáří přístroje, kalibraci, hlučnost a v neposlední řadě také v jak prestižních studiích je používán. Jde tady o zdraví, takže bych si jistě dávala pozor na podezřele „výhodné“ nabídky. U nás pracujeme s italským přístrojem Omnika – jediný na Moravě, v kombinaci s kvalitním gelem stejné značky (u jiných kavitací se zpravidla používá běžný ultrazvukový gel), stáří 1 rok, velmi tichý provoz. Pokud vím, tak další dvě Omniky jsou až v Praze ve špičkovém, luxusním salónu, který navštěvují modelky a náročnější klientela. Zkrátka techniku dvojího efektu v Ostravě nenajdete. Jen díky Slevomatu, máte nyní možnost vyzkoušet kvalitu za neodolatelnou cenu. Děkujeme za přízeň.

Studio Lada

Pro paní Moniku: Pokud je Váš jídelníček a aktivita stálá, není důvod, aby nebyl výsledek trvalý. Ke změnám dochází jedině v případě porušení zaběhlého režimu. Jen abyste pochopila, to neznamená, že si nedáte třeba zmrzlinu, ale jde o závažnější prohřešky. To zřejmě nebude Váš problém, takže Vás také rády uvidíme. Jen připomínám, že opakování je opravdu doporučeno a tato nabídka je víc než výhodná.

Monika

Dobrý den, já mám stejný problém jako slečna Dominika, chtěla bych pouze o něco málo zpevnit bříško (cvičit totiž chodím) tak mne pouze zajímá, jestli je výsledek po první proceduře trvalý či dočasný. Děkuji

Studio Lada

Pro paní Dominiku: Výsledky jsou měřitelné ihned po první kůře, ale zpravidla se doporučuje opakování. Záleží na Vás, jak moc Vám bude jedno ošetření stačit a kolik je „materiálu“ k odstranění. Nevidím Vás, ale vždy je lepší mít voucherů více pro opakování, vždyť platnost je až do září, tak proč si neudělat „zásobu“. Můžete nevyužitý voucher i darovat – tímto dárkem zajisté nezklamete. Děkujeme za dotaz, rádi Vás u nás přivítáme.

Dominika

Dobry den,chtela jsem se zeptat,zda staci jedna procedura na spevneni bricha,(nejsem obezeni pouze bych ho chtela spevnit na leto)a trosku zplostit.
 dekuji

Studio Lada

Pro p. Lídu, jedna partie znamená buď břicho, nebo zadek, nebo obě stehna, ale buď přední, nebo zadní, záleží člověk od člověka, většinou to řešíme přímo na místě, kdy se dohodneme, coje proklientku lepší. Čím déle se působí na jedno místo, tím lepší je výsledek.Proto doporučujeme více návštěv, ab\ se každá partie udělala pořádně – tozn.40 minut v jedné oblasti a pak 40 minut v druhé.

Studio Lada

Pro sl. Petru: ano ke každému voucheru je možné si zakoupit další službu, kde bude uplatněna sleva 1000,– Kč

Lída

Dobrý den,
chtěla jsem se zeptat, co znamená jedna problémová partie – tzn. např. obě celá stehna? Nebo jen přední či zadní část? A v případě pasu pouze břicho nebo celý obvod kolem dokola? Děkuji a přeji pěkný den!

Studio Lada

Dobrý den sl. Verčo, jako dárek je možné to samozřejmě zakoupit a můžete si přijít pro dárkový poukaz, který dáte místo voucheru. Jedna procedura je lepší na jednu partii těla – výsledek je lepší. Pokud je maminka silnější, tak určitě bude potřeba více návštěv, což je za tuto cenu velmi výhodné. Jinak pak může využít nabídku dalšího programu v našem stuiu – což je proteinová dieta Medidiet – viz náš web. Navíc bude 22.4.2011 seminář pro nové klienty s hlavním lékařem panem Mudr. Milošem Rýcem, kde můžete s maminkou přijít, ale je třeba účast u nás potvrdit – počet bude omezen.

verca

Dobrý den,chtěla bych to objednat jako dárek jen by mě zajímalo jestli je to určeno pro jednu partii těla(nebo více) jako třeba stehna a zadek.Mám silnější mamču tak by mě zajímalo.Kolik by bylo potřeba návštěv?

Studio Lada

Dobrý den sl. Petro, toto ošetření je vhodné i pro dívky Vašeho věku. Zeštíhlení je díky této proceduře, ale následně Vám bude doporučen jídelníček. Čím více procedur absolvujete, tím větší výsledek máte

Petra

Děkuji za rychlou odpověď – ještě mě napadl jeden dotaz – když si koupím vouchery 3, mám pak slevu 3×1000 Kč?

Petra

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, jestli je ošetření vhodné i pro dvacetiletou dívku. Také bych chtěla vědět, jestli je uvedené zeštíhlení způsobeno pouze touto procedurou nebo zda je potřeba i nějak upravit jídelníček. Děkuji

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru