Původní nabídka už vypršela, ale nevadí. Omrkněte tuhle od stejné firmy.

5× 55 min nasávací kryolipolýzy s membránou

4,7 / 5 The One Wellness club Praha Praha - Nové Město  (mapa) 29 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Benefity
Denisa

Dobrý den, je doporučováno doukoupení lymfodrenáže? V případě více nasátí v jeden den, je možné nasátí realizovat zároveň a nebo je nutné v první hodině jednu partii a v další hodině další partii (tj. kolik času si mám na proceduru vyhradit)? Kdy jsou vidět výsledky?

The One Wellness club

Dobrý den, ano doporučuje se dokoupení lymfodrenáží, nasátí je určitě vždy za sebou, přístroj má jednu hlavici, výsledky jsou vidět po měsíci až 50 dnech. S pozdravem The One Wellness club

Radka

Dobrý den, mám zájem o zformování v oblasti stehen a hýždí. Chtěla bych se zeptat, co se myslí pod pojmem nasátí jedné partie? Je tím myšleno jedno stehno, celé hýždě? Dále bych se chtěla zeptat v případě opakovaného nasátí, jaká je doporučována doba mezi jednotlivými nasátí stejné partie?
Předem děkuji za odpověď.

The One Wellness club

Dobrý den, za 55 min Vám buď můžeme udělat jedno nasátí tedy jedno např. vnitřní stehno a nebo obě dvě za 55 min, každé na 27,5 min. Opakování se doporučuje za měsíc až 50 dní. S pozdravem The One Wellness club

Martina

Dobrý den, můj dotaz souvisí s předcházejícím: bylo by možné provést v jeden den všech pět nasátí, pokud by se jednalo o různé partie (např. obě vnitřní stehna, hýždě a břicho)? Děkuji za odpověď

The One Wellness club

Dobrý den, ano i toto je možné. S pozdravem The One Wellness club

Linda

Dobrý den,
ráda bych se zeptala, jestli si můžu rezervovat 2 nasátí v jeden den (mám na mysli např. obě stehna hned po sobě), nebo je nutné počítat s časem na 5 návštěv u Vás.
Předem děkuji, Linda.

The One Wellness club

Dobrý den, samozřejmě si v jeden den můžete objednat více nasátí. S pozdravem The One Wellness club

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru