Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Dámské i pánské sluneční brýle Wayfarer, X Loop, Choppers, Nitrogen, Aviator nebo DG dle vlastního výběru. Kvalita a styl amerických prestižních značek.

4,1 / 5 Tipway.eu Liberec  (mapa) 191 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak objednat zboží
Ája

Dobrý den, při objednávání brýlí mi na stránce při vložení čísla voucheru píší: Kód kupónu nenalezen, zkuste jiný. Model je skladem a značka také odpovídá dané slevě…co je špatně?
Děkuji.

TipWay

Dobrý den,

číslo voucheru musíte vložit do poznámky na konci objednávky.

Honza

Dobrý den, chtěl bych se zeptat zdali budou sluneční brýle DG Aviator – zrcadlovky černé (příp. bílé) skladem v dohledné době ( na eshopu pisete „JIZ BRZY“,zajimalo by mne zdali je s vouchrem mohu objednat uz ted. Diky za odpoved

TipWay

Dobrý den,

do konce tohoto týdne budou opět skladem.

Klára

Dobrý den,


chtěla bych se zeptat, jak to bude s platbou, abych měla poštovné za 59Kč. Poštovné za 59Kč je při platbě předem, ale brýle budou uhrazené zadáním voucheru. Na účet Vám tedy máme poslat pouze 59Kč za poštovné? 


Děkuji
TipWay

Dobrý den,

ano na náš účet uvedený pod nabídkou uhradíte pouze poštovné ve výši 59 Kč,jako variabilní symbol uvedete číslo objednávky.

BM

Dobrý den,
pokud mi brýle nebudou sedět, mohu je vrátit, případně vyměnit za jiné? Děkuji

TipWay

Dobrý den,

ano je to možné.

Marie Staňková

Dobrý den,
ráda bych se zeptala, zda je možné si někde brýle vyzkoušet. Jsem z Prahy, proto pro mě moc není reálné případně nesedící brýle vyměňovat.
 Děkuji

TipWay

Dobrý den,

je to možné,ale bohužel pouze v Liberci.

Kája

Dobrý den, v ceně je také sáček na brýle. Na Vašich stránkách jsem koukala, že tam máte dva druhy sáčků – jednobarevný a se zvířecími vzory. Je možný výběr?
 Děkuji

TipWay

Dobrý den,

v ceně je černý sáček na brýle.

Klára

Dobrý den,
máte v nabídce také dámské brýle, které má slečna na obrázku? Pokud ano, prosím, o uvedení typu.

 Děkuji

TipWay

Dobrý den,

přesně ty stejné z obrázku nemáme,ale máme aviatory ve všech možných barevných kombinacích .

MM

Dobrý den,


rád bych se zeptal, jestli je možné uplatnit vouchar i na brýle Choppers za 348 kč (případně jaký, jak)? 


Děkuji.
TipWay

Dobrý den,

na tyto brýle se voucher nevztahuje.

Hájková

Dobrý den,
vybrala jsem si brýle, ale bohužel nejsou skladem je u nich již brzy …mohu je objednat s uplatněním voucheru a počkat si nebo mohu vybírat jen z těch co máte skladem?

TipWay

Dobrý den,

je možno vybírat pouze z modelů ,které jsou skladem,ale koncem tohoto týdne bude spousta modelů opět naskladněna.Pokud nám napíšete číslo modelu o který máte zájem můžu Vám dát vědět zda bude naskladněn i tento model.

Tereza

Hezký den,když si objednám brýle přes voucher a nebudou mi sedět,nebo se v nich nebudu cítit dobře,dají se vyměnit přímo v obchodě za jiné ve stejné hodnotě? Popřípadě jak by se řešil doplatek za brýle dražší ? A nebo jinak,když si koupím voucher za nějakou cenu a příjdu s ním přímo do obchodu a zjistím,že brýle za tuto cenu mi nesedí a budu potřebovat jiné,lze se domluvit ? Děkuji

TipWay

Dobrý den,

obchod přímo nemáme,pouze výdejní místo,ale po předchozí domluvě to samozřejmě možné je.

Kateřina Szkanderová

Dobrý den, při objednání dvou kusů se platí jen jedno poštovné? Děkuji

Tipway

Dobrý den,

ano poštovné se platí pouze jedno.( za neomezený počet kusů)

mates

Dobrý den, kolik budou stát po slevě tyto brýle z Vaší nabídky : pánské sluneční brýle XLoop cena za kus : 299,00 Kč.
Díky za info.

TipWay

Dobrý den,

voucher na tyto brýle stojí 189 Kč.

girgino

Dobrý den, do jaké cenové kategorie (po slevě) patří brýle Aviator. V nabídce jsem je nenašla? Děkuji

Tipway

Dobrý den,

Aviatory patří do kategorie 189 Kč po slevě.

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru