Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

499 Kč za voucher na jakékoli cool oblečení v hodnotě 1000Kč ze značkové prodejny Oakley! Oblékněte se do výjimečného designu a obohaťte svůj šatník o originální kousky se slevou 50%!

4,3 / 5 --- 118 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak objednat zboží
freestylista

To jsou mi věci a komentáře !!! Oakley to je značka pro všechny věkový kategorie, neprofláknutá, stylová !!! Má nejen super hadříky, ale i doplňkový věci.Žádnej áádidas, nikééé či bóóósss (:-) V naší komunitě ,,frýstajlových" nadšenců patří k vyvoleným. Díky slevomate za příjemnou změnu v nabídce a oakley za vstřícnost. Beru 5 kousků !

fsss

g

Krakonoš

Ozmo & spol – osobně si myslím, že města pod 100 tisíc obyvatel nemají z dlouhodobého hlediska potenciál. Málo firem, co má pro ně smysl dělat si levnou reklamu, když o nich stejně každý ví, ale nemá zájem tam moc chodit a taky ty města nemají tolik lidí, kteří by si nějakou slevu koupili. Jak jsem před třema měsícema koulel očima z každé slevy, tak mi už krutě vyčpělo a z 99% mě ty slevy nezajímají, neříkaje, že je těch portálů jaxi moc…

ozmo

Vážený slevomate kdy bude i hradec? pro mě je praha strašný flák cesty a do prahy nemám moc příležitostí si tam něco koupit. max. jen ikea

maty

Úžasné, fantastické a skvělé.
Když koupím jeden voucher, tak mi stačí už připlatit jenom dvě stovky a můžu vyrazit do Práglu. No to se vyplatí.

Slevomat

Andreo, nabídky pro Olomouc se chystají. Věříme, že budou lepší než doposud :) Probuzení chystáme brzy!

Oakley

pepa: Přesně tak.

Andrea: Nejsem si jistý, jestli rozumím…

Andrea

Dobry den, mohu se jenom zeptat, jestli se „probudi“ zalozka Olomouc? :)

 Diky

pepa

Znamenají velikosti, které jsou u jednotlivých položek zboží na Vašem eshopu, že jen tyto jsou k mání a zbytek není?

Slevomat

Zdeňko, v průběhu září chystáme spustit Ostravu a Plzeň, takže se určitě máte na co těšit! :)

Zdeňka

Slevomat je určitě skvělá věc,ale bohužel ne pro nás mimopražské…jsem z Ostravy a sleva se mi nevyplatí,pokud připočtu jízdné do Prahy…takže s politováním…pro nás z dálky je to smůla

Oakley

Ano, konkrétně materiál Plutonite® byl původně využíván Národní bezpečnostní službou pro pláště letadel. Tato složka čoček chrání proti nárazu a 100% blokuje kompletní spektrum UV záření :) Bohužel se množí padělky značky Oakley, setkávám se s tím téměř denně, proto doporučuji tuto značku kupovat pouze od autorizovaných prodejců.

Slevomat

Krakonoši, tak to se omlouvám, nemyslela jsem to nijak špatně :) Bohužel je ale potřeba často některé věci zopakovat :)
 Andrea

Krakonoš

Oakley – pěkně, nedivil bych se, kdyby z těch materiálů vyráběli taky monoposty f1 a raketoplány :-). Jinak jsem se podíval na český největší aukční server a tři aukce brýlí Oakley, na které jsem klikl byly odstraněny administrátorem :-). Vidím, že jsem se s fixlováním s touhle značkou nemýlil.
Andrea – umím číst a tedy čtu, takže vím, že zrovna na to, co by většinu potenciálních zákazníků zajímalo, se sleva nevztahuje :-)

Oakley

Krakonoš: Samozřejmě, když jim je sponzor dává zadarmo tak kdo by to nebral. Nicméně konkrétně Andy Schleck a Lance Armstrong sami firmu Oakley o spolupráci požádali, u nás to samé udělala např. Martina Sáblíková, a to, že sportovci sami tuto značku vyhledávájí už o něčem svědčí :) Jinak co se materiálů, designu a kvality týče tak doporučuji přečíst toto http://www.oakleyshop.cz/technologie.php :)

Oakley

Jirka: Ano, v USA jsou ceny nižší např. i kvůli clu, které si oni platit nemusí ;) Nicméně pokud se podíváte na americké stránky, nebo stránky Oakley kdekoliv na světě tak nikde nenajdete, že by se některé z brýli zlevňovaly, je to mezinárodní politika Oakley s kterou nejde nic dělat.

Krakonoš

Až tak cyklistiku nežeru, abych sledoval Tour de France, ale když jim je daruje sponzor, tak proč by je neměli. Každopádně na webu vypadají skvelě, ale ta cena je přespříliš dechberoucí :-). Pořídil jsem si polarizační na nějaké internetové dražbě, dva týdny jsem se teď testoval u moře každý den a zatím vyhovují, někdy mají polarizační i v supermarketech za 79 Kč, samozřejmě, dizajn, renomé značky a kvalita zpracování a použité materiály jsou někde nikde :-). Mrknu na Ebay ale to bude asi samá napodobenina. Ale minimálně si zapamatuju značku, o které jsem ani netušil, což se taky počítá.

Jirka

„Kazdopadne standartne na obchode slevu na bryle bohuzel nemuzeme nabidnout diky mezinarodnim pravidlum nikdy“ – tato věta je podivná, v USA jsou ceny poloviční a tak by ta sleva ceny srovnala :-)
Jinak brýle Oakley mám, jsou sluneční a nedám na ně dopustit (žádné zkreslování). Hodily by se mi ještě jedny na sport (tenis, kolo, brusle, squash), ale cena je vysoká :-(

Slevomat

Dobrý den Krakonoši, jen malá poznámka, tato akce se bohužel na brýle nevztahuje (viz. „v bodech“). Pokud máte zájem o cyklistické brýle, domluvte se na této věci raději přímo s Oakley, aby nevzniklo nějaké nedorozumění.
Děkuji za pochopení, Andrea

Oakley

Kaciolo: Myslím, že si u nás vybere každý. Vybírat je vždycky z čeho a stojany jsou narvané :)

Krakonoš: Ano, samořejmě máme brýle na kolo. Pokud jste se díval např. na letošní TdF tak cca 80% jezdců používalo brýle Oakley. Mezi nimi např. Lance Armstrong, bratři Schleckové, Alberto Contador atd. Nejznámější brýle na kolo jsou Oakley Scalpel či Radar, ceny závisejí na sklech, které jsou v daných brýlích ale začínají na 4.000 Kč. Více info na oakleyshop.cz

Honza: Bohužel, oblečení pro takhle malé děti nevedeme. Nejmenší velikost je klasické „S“.

Lenka

Super akce, škoda jen, že nelze sleva využít i na nákup přes internet. Nejsem z Prahy a spoléhat se, že mi zrovna před nosem někdo koupí předem vybranou mikinu či tričko po tom, co jsem si nakoupila vouchery a dopravila se do Prahy…? Určitě bych si pohodlněji vybrala i přes e-shop.

Honza

Líbí se mi to, tohle je sleva „mimo“ standardní výprodeje. Ty nesnáším, se svojí vyšší postavou jak jsou někde výprodeje tak NIKDY na mne už nic nemají… Se jim tam válí ty nejprodávanější velikosti M + L, ale XL či XXL ani náhodou… Máte tam i DĚTSKÉ oblečení? Na 2 leté děti?

Andrea

Krakonoš: Oakley ma samozrejme bryle i pro cyklisty, proste pro vsechny. Nejvic univerzalni sportovni Oakley Flak. Ceny bryli u nas dost zavadejici. Vubec po cele Evrope, ale co, za kvalitu se plati. Kazdopadne jedna z nejlepsich znacek co znam.

Krakonoš

Doporučuju mrkonout do Wikipedie, o brýlích tam pějou jenom chválu, jak super jsou a kde v jakém známém filmu byli použity. Jako cyklistu by mne zajímalo, jestli mají i sportovní brýle na kolo a v jakých cenách. Značku jinak vůbec neznám, k čemu se to dá přirovnat rěkněme z běžneji známých značek? Samo, že jdu ještě pogooglovat.Jestli je to pro náctiletý, tak tady akce frčet asi nebude a taky se přikláním k názoru, že v době různých posezonních slev a nastávajícího víkendu s M… se útok na koupychtivé emoce jaksi oslabuje.

Kaciolo

Nehrozí, že pokud bude více zájemců, že nebude u vás v obchodě z čeho vybírat? Vouchery platí pouze měsíc a tak mám obavu, že nebude z čeho vybírat a vy se tak akorát zbavíte neprodejných kousků.

dáda

super, že se slevy rozšiřují i na oblečení.
reakce na písek na poušti: představa některých zákazníků, že přijdou do obchodu, kde mají 50 % slevu, najdou tam svojí velikost, barvu a střih, který zrovna mají vyhlídnutý, je trochu mimo mísu… slevomatu díky za další bezva nabídku..:-)

The.Day.X


Tak nevím proti jakým pravidlům, ale například Kenvelo nabízí tak 2× ročně oficiální akci „Nakup za 2000,– a zaplať 1000,–“

Ono tvrzení „nejde“ je tedy nepříliš pravdivé, všechno jde =) jen se musí vědět jak.

Sice dnešní slevu nevyužiji, neb se přikláním k jiným značkám (Kenvelo to není =)), ale přeji GL, a víc podobných akcí na Slevomatu (když už bylo pivo za 3,– co třeba steak za 10,– =))

TDX

Jana

Pokud díky mezinárodním pravidlům můžete dávat slevu jen na pár kousků a určitě ne v takové výši, jak to, že díky Slevomatu to najednou lze na všechno oblečení a dokonce se slevou 50%, kde jsou pravidla? A zvědavost v tom určitě nebude.
Jinak nic proti slevě nemám, jsem ráda, že jsou a že se rozšiřují i do prodeje oblečení.

lop456

škoda ze sleva není i na brýle, to bych bral okamžitě, oblečení je o ničem…

Oakley

Sportu zdar,
doplatit cokoliv samozrejme lze. A vzhledem k tomu, ze je kolekce urcena pro cely svet tak mame i v letni kolekci spoustu obleceni co se da nosit na podzim. Kazdopadne standartne na obchode slevu na bryle bohuzel nemuzme nabidnout diky mezinarodnim pravidlum nikdy a na obleceni maximalne na par kousku a urcite ne v takovehle vysi. Ke spolupraci se slevomatem jsme pristoupili spise ze zvedavosti a z duvodu navyseni fanousku nasi super znacky.

Mejte se vsichni fajn

Tesime se na vas

za Oakley

Michal Novotny

horor

Značka Oakley je super. Určitě doporučuji koupit na zkoušku 2 vouchery. Jeden Vám nebude stačit!!! Hlavní výhodou nákupu tohoto značkového zboží je, že je kvalitní a ojedinělé. Kupujte a šetřete!!!!

Slevomat

Hasys, doplatit samozrejme lze. Veta je myslena tak, ze pri utrate napr. 2300 Kc, lze pouzit 2 vouchery a 300 Kc tj. zaplatit pouze 1298 Kc.

Lucie, nic Vam nebrani koupit si vice voucheru a odnest si kousKY ;-)

Toto je pouze testovaci nabidka na produkty (v drtive vetsine pripadu nabizime sluzby) kvuli velkemu zajmu zakazniku. Chapeme, ze vyprodeje jsou bezne u zbozi, ale veskery sortiment Oakley s 50% slevou jinde nenajdete a troufame si tvrdit, ze ani po ukonceni platnosti voucheru, takze poznamka o pisku na pousti je ponekud prisna ;-)

Hezky den!

hasys

„Pokud si vyberete dražší oblečení, zakupte si více voucherů“

Pokud to dobře chápu, tak pokud najdete něco za 1200, pak musíte mít 2 vouchery, ty 200 nejdou doplatit. Rozumím tomu dobře?

Lucie

Při pohledu na ceny bych si asi těžko odnesla originální kousKY. Vidím to tak na 1 kousek!

 :o)

Emanuel

?? V obdobi vyprodeju nabizet 50procentni slevu na obleceni je jako prodavat pisek na pousti :) kdyby sleva nebyla limitovana koncem mesice,tak by to bylo zajimavejsi

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru