Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Měsíční členství ve World Class Fitness s 50% slevou! Dopřejte svému tělu měsíc nadstandardní péče a pohybu v jednom z nejlepších pražských fitness center!

4,3 / 5 --- 17 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Benefity
Rumpál

dneska mel Slevomat az jenom dva vstupy, hodne setrny dneska :-)

Jakub Hanke

chodím do WC již téměř dva roky a jsem maximálně spokojen, naopak Holmes se mě nelíbilo a navíc má pro mě špatnou lokalitu.

Komu se po této nabídce WC zalíbí, tak mu můžu nabídnout své VIP členství z důvodu, že se za 2 měsíce stěhuju do Sydney.

Platnost do 1.9.2011 takže prakticky 12 měsíců.

V ceně VIP členství vždy dostanete 1 velký a 1 malý ručník, můžete navštěvovat všechny 3 kluby.

Pro rodiče může být výhodou taky hlídaní dětí v Celnici.

V ceně také 3 hodiny s trenérem a 3 1h masáže.

Hodnota členství je 30 000Kč.

Moje cena: 18 000Kč .. tzn 1500Kč měsíčně!


Od doby co mám členství i do třetího (a nejdražšího) jejich fitness – v Celnici u Palládia v hotelu Marriott (tzn veškeré služby jsou tam na 5*) už na Václavák vůbec nechodím.

V Celnici je super výřivka, bazén, šampóny, tekuté mýdla ve sprchach, příjemný personál, klimatizace, sauna, pára, čistota celého areálu, pohodová návštěvnost během týdne, skoro prázdno o víkendech atd atd.

kdo by měl zájem, email: jakub.hanke@gmail.com

dana

a muzete mi nekdo poradit mensi komornejsi fitko?:-) bydlim u vaclavaku,ale velka centra world class,holmes place me desi :-)
dekuju!!!!!!!!!!!:-)

Veronika

Také trochu nechápu tuhle diskuzi, členství na Václaváku mám už 2 roky a pořád jsem maximálně spokojená, výborný hodiny, super instruktoři a příjemná atmosféra!! pořádají speciální akce rozhodně nejlepší fitko co jsem doposud vyzkoušela. Už jsem přivedla i několik kámošek a chodíme spolu…a taky se jim líbí. Takže rozhodně doporučuju a sleva na měsíc je super – vyzkoušíte a uvidíte!!

Honza

Holmes Place na Smíchově prosím nebrat!!! Co opět maličko zdražili tak KONEČNĚ tam přes den chodí znatelně méně lidí a je tam konečně trochu klid :) Tak mi to prosím nějakou hloupou slevou nepokažte :)))))

Krakonoš

Olga – vsadil bych se, ze IP adresa tveho pocitace by mne dovedla az do kancelare WC na Vaclavaku :-)

Olga

Už jen dobré místo: Praha Václavák. A pak čisto, super výbava, široké spektrum služeb. Tato akce je fajn, že se to dá vyzkoušet neomezeně po celý měsíc a za den opakovaně, což jnde nelze. kdysi jsem chodila na indoor cycling, nebyla jsem spokojená z důvodu mezení časem, honili nás tam. ale tady aspoň mohu jít několikrát za den a zvykat si na skupinové tempo. Chodím 2× týdně do sauny, jedenkrát týdně do posilovny a jedenkrát na masáž. To mě měsíčně stojí 3500. Tak tento měsíc budu chodit sem a přitom vyzkouším ostatní. Perfektní nabídka.

Krakonoš

Slevomat – když to je ta protichůdnost. Tyhle společnosti chtějí málo zákazníků, ale ktěrí hodně platí, cítí se tam VIP a ne dav, který zaplatí litr a veme stroje útokem. Pro ně je zajímavá profiltrovaná byznys klientela, ne lidi, co využijí slevu, ale už tam nikdy potom nepřijdou.

Slevomat

S Holmes Place zatím stále jednáme :)

Jarda

A nemohla by tady být nějaká akce z Homes Place třeba co nejdříve tam je to fakt lepší , na jak je to dlouho .

Bara

Tak ono je fajn, že je nabídka méně zajímavá. Já chodila do I´m fit, což je super fitko, ale ve snaze přitáhnout další klienty to tam dopoledne vypadalo jak v domově důchodců nebo ve školce. Tady jsem na Václaváku byla taky a nevím, kam by v případě třeba 1000 nákupů ty lidi nacpali… Sauna a pára je tam dost miniaturní a nikdy se mi nestalo, že by sauna měla pořádnou teplotu…

UNO

Musím souhlasit s noname…toto fitness za ty peníze skutečně nestojí…členství mám roční v rámci business spolupráce a stejně chodím jinam…doporučuji počkat si na jinou podobnou slevu…je to sice lákavé, to určitě, ale z vlastní zkušenosti nedoporučuji..jinak slevomatu moc fandím, odvádíte skvělou práci…

Krakonoš

Měl jsem tu možnost chodit na Chodově do WorldClassu zdarma, protože mi to hradil zaměstnavatel. Stějně jsem tam za celý rok byl asi jenom 3×. Nelíbilo se mi tam. Je to tam prťavé, šlapali jsme si s ostatníma na nohy, dookola máte sklo, takže z venčí na vás hlavně od podzimu pořád někdo čumí a není tam nic extra, co by znalého Pražáka zaujalo. Ty ceny jsou šroubovány takhle nechutně vysoko proto, aby tam nechodil kde kdo, ale hlavně movitější klienti z office parků a okolí. Druhá věc je nájem, samozřejmě. Firma se spoléhá na cizince, kteří snad dají přednost zavedené značce před No name. Nejradši mají tzv. super VIP, tj klienty, kteří vypláznou členský poplatek x deset tisíc za celý rok a ani jednou se tam neukážou, protože jsou pracovně vytíženi a stačí jim jenom pocit, že tam můžou jít, kdykoliv je napadne. Další zaměstnavatel nám dává příspěvek na HP na Křižíkový, takže ročenka nás tam vyjde 10200 Kc, ale do těchto mega maxi ultra center chodit nebudu, protože jak spomenuto výše, chodí tam moc exhiboušů, absolutně žádné soukromí a hlavně když jsem v HP na Smichovském nádraží ve společných saunách viděl nahou 100kg kolegyni z vedlejšího oddělení, chlupatou až po bradu, řekl jsem si, tohle já nemám za potřebí.

Katerina

Musim se World Classu zastat. Mam clenstvi jiz 2 roky a jsem velmi spokojena. Chodim na Vaclavak, kde mi vyhovuje velka kardio zona a skupinove lekce. Tyto skupinove lekce jsou originalni a velmi ucinne.

Posilovnu vyuzivam zridka, ale stalo se mi x krat, ze mi nekdo z treneru ochotne poradit ci opravil techniku cviceni.

A uz vubec neni pravda, ze byste tam potkavali jen „nabusence“ a barbiny. To spis v BBC..
Toto fitness je vetsinou pro business klientelu a expaty.

Cena je vyssi, ale uroven sluzeb, kterou W.C. poskytuje take. Pokud zamyslite mesic makat a navstivit W.C. alespon 4–5 tydne tak se to rozhodne vyplati!

Michal

Honza: Aha, už to chápu. Byl jsem ještě rozespalý tak mi to nemyslelo. Omlouvám se za mystifikace.

Jakub

To Michal:

Roční vstup ti nikde nestojí jenom 2500Kč.:-) On to myslel rozpočítaný na měsíce, pokud se nepletu. Za ty prachy už by mne tam měli. ;-)

Honza

Michal: vy si vážně myslíte, že roční vstup stojí 2500 Kč? :))) to je přibližná cena, když zaplatíte roční poplatek a vydělíte ho 12… kapišto?

Michal

to Honza:Já myslím že 1na3me2dy vůbec nemíchá hrušky s jabkama. Viděl jste snad někdy, aby roční členství bylo levnější než měsíční (pokud tedy porovnávám jejich standardní nabídku, tedy 3500Kč). A když už tak o dnešní nabídce přemýšlím, tak když 1na3me2dy říká že roční vstup stojí 2500, tak to už se mi vyplatí dát o 750Kč navíc, a mám 12ti násobek dnešní nabídky.

Martina

Taky bych trošku jiný pohyb. Bazén, tanec i klidně taneční pro dospělé či nějaké cvičení a pokud fitko, tak ne měsíční vstup, ale třeba 20× vstupů.

Renata

Dnešní nabídka mě moc neoslovila.Ale uvítala bych službu nějakého špičkového kadeřnictví.Zařaďte něco takového prosím.Myslím,že spousta žen by to ocenila.I jako dárek k vánocům.Díky Re­nata

Honza

1na3me2dy: jak chcete porovnávat cenu měsíčního vstupu s nákupem ročního členství? nemíchejte hrušky s jabkama…

Josef

Souhlasím s Luckou,taky jsem se nemohl dočkat,až přijdete s nějakou nabídkou fitka a kam bych mohl chodit na spinning,alpinning do cardiozóny a třeba i bazén,sauna a tak,ale tady mě to odrazuje a jestli jezdí jen jednu hodinu spinningu denně tak je to směšné.Takže taky mě to hodně zklamalo a budu čekat,jestli příště nebude něco lepšího.

1na3me2dy

Běžný vstup za 3500? Co to je za triky? Při koupi ročního členství se minimálně na Chodově nedostanem nad 2500 a to ještě hodně nadsazuju… Chápu, budete to prezentovat jako možnost si členství ozkoušet, ale tu máme na 14 dní zdarma. Za dnešek dávám palec dolů.

lucie

přehnaně drahé i s 50% slevou.
Opravdu moc jsem se těšila až sem dáte nějaký druh sportu (pořád byla jen gastronomie), ale jsem zklamaná v těchto velkých centrech je to uplně nejhorší. Je to drahé i po slevě a hlavně tam chodí většina těch co se tam chodí jen ukazovat jaké mají svaly a normální člověk se tam cítí tak nějak nesvůj několikrát sem navštívila podobně velká fitness centra a byla zklamaná a tak jsem si radši koupila cvičení v nějakém menším fitku, kde i obsluha byla tak nějak přátelštější a né ty nafrněné holky co vám hlavně neporadí když potřebujete jak s cvičením tak se soláriem atd.
Doufám, že se brzy dočkám nějaké jiné nabídky cenově dostupnější pro průměrného člověka v podobě fitka nebo aerobic apod. Děkuji

Josef Wild

Chci se zeptat,jak to je u vás se spinningem.Chci najít rozvrh hodin a našel jen,že jezdíte většinou jednu hodinu denně?

Vejmitsch

Škoda, že nejsem hezká brunetka, myslím, že nejen zde bych měl přístup na 14 dní zdarma :D

Alexandr

Taky souhlasim s Julii a Noname! Byl jsem tam sice jen na jednu zkousku, protoze jsem premyslel, kde si koupim clenstvi, ale nenadchli me! Nic tam neni ve srovnani s Holmes Place, Cybex nebo I' m Fit, kde nakonec clenstvi mam. Kazky ma rad neco jineho, takze o tom nic, ale nabidku 14 dnu zdarma jsem na „rozmyslenou“ o WC dostal taky …a to nejsem brunetka:)))
Slevomate, proveruj:) Manzelka ma ted tyden v Holmes Place zdarma z nejakyho casopisu, to si u vas tento mesic bohuzel nekoupi:(

Ale jinak vam fandim a drzim palce! Berte prosim jako konstruktivni ohlas zakaznika a jiny pohled:)

 Alex

Pepan

Je skoda ze tam nemaji bazen, to bych za ty penize zkusil, ale takhle to je porad kurevsky drahy…

Julie

NONAME: Musim souhlasit :-) ja mam clenstvi v již zminovanem HOLMES PLACE a kdyz sem premyslela ze zkusim chodit jinam vyzkousela jsem prave tohle,pri hezkem usmevu mi dali 14dni neomezeneho zdarma vstupu ke vsem sluzbam zde zminovanym a i kdyz to bylo zadarmo, nijak me to nenadchlo.Takze staci: Byt hezka bruneta, umet se usmat a mate tak na 14dni vstup zcela zdarma :-D

Slevomat

Olya: Sorry, this time we didn't make it with english description. This offer is World Class Fitness one month membership for either fitness at Chodov or fitness at Wenceslas Square at 50% discount. It includes free use of fitness, cardio zone, indoor cycling, group excercises, and sauna. You can find more info in English at worldclass.cz.

Noname: Dovolim si nesuhlasit, hlavne fitko na Chodove ma super vybavenie, a s Holmes Place je minimalne porovnatelne. A ano, raz ta tam pustia na vyskusanie, ale urcite ta tam nebudu pustat mesiac, takze o beznom dostavani takejto zlavy nemozem byt rec.

noname

Tahle posilovna stojí za prd (resp. rozhodně nestojí za ty peníze), když už tak třeba Holmes Place, které má modernější vybavení, vířivky, sauny, páry, cvičení … Navíc takové slevy můžete dostat naprosto běžně, když si řeknete, že to chcete vyzkoušet.

Olya

any description?

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru