Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

269 Kč za obří tatarák z pravé hovězí svíčkové a dvacet topinek s česnekem. Poctivá chuť a pořádná porce masa pro několik osob.

4,3 / 5 Staročeská restaurace a Caffé ~ food Hrádecký Dvůr Plzeň 4  (mapa) 221 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Adushka

Této akce jsem se zúčastnila loni a moc jsme si pochutnali, tatarák byl opravdu vynikající!!! Doporučuji! :)

Evča

Na tataráku jsme byli při minulé akci, byl výborný. Takže letos kupujeme zase a těšíme se.

Personál restaurace

Evčo, děkujeme a také se na Vás těšíme

Franta Kmotak

Dotaz nemám, snad jen doporučení pro všechny, kteří váhají! Byl vynikající loni a již je nově zakoupen pro letos. Budem se těšit!

zaměstnanci restaurace

Děkuji Vám, že Vám náš tatarák chutnal a pomůžete nás bránit před nepravdivými komentáři jak z řady konkurence nebo jiných zlých lidí, nevíme o có jim jde, určitě u nás ani nebyli, ale asi jim dělá dobře když kritizují, je nám jich líto

Kateřina

Minule byl namíchaný a vynikající!!!! Určitě doporučuji i obsluha byla velice příjemná!

personál restaurace

Kateřino děkujeme, jsme rádi, protože zatím všem hostům chutnal a vrací se k nám se svými přáteli, přejeme krásné odpoledne

Bára

Dobrý den,
smí do restaurace psi?
Děkuji!

personál restaurace

Dobrý den Báro ,pejsky pokud jsou vychovaní – milujeme, někteří u u nás mají i svá místa, děkujeme a těšíme se na Vás všechny

Mája Stoklasová Polívková

take by mne zajimalo zda bude namichanej, v tomto podnku jsem byla a byl namichanej, na fotce ale vidim ze neni…predpokladam ze je foto ilustracni…

personál restaurace

Dobrý den, jak už jsme psali tatarák je namíchaný a fotografie je ilustrační, děkujeme

kajaky13

bude namíchanej a hlavně je dobrej ? ? ? ? díky

personál restaurace

Dobrý den,tatarák je namíchaný, protože tak veliká porce by se Vám špatně míchala a je opravdu skvělý,doporočuji si přečíst minulá hodnocení, děkujeme a těšíme se na Vás

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru